babishamacek
5.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Nouzový stav, papaláši kradou, malé firmy a živnostníci krachují

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Firma prosazovaná ministrem Hamáčkem nesplnila podmínky výběrového řízení, ale i tak byla ministrem Hamáčkem a jeho kumpány vybrána jako vítěz výběrového řízení na dodávky testů pro školáky, aby mohly být otevřené školy, které ale stejně byly naopak zcela zavřené.

Jde mj. o firmu, která má sídlo v daňovém ráji a je založena osobami, které jsou spojovány s vytvářením firemních struktur pro praní špinavých peněz.

Podrobněji o Hamáčkově milované firmě zde:

Nákup testů do škol Podezření z praní špinavých peněz

A dále například zde:

Údajný ředitel firmy na testy do škol Já vlastně ředitel nejsem

Hledali jsme v Edinburghu stopy k firmě, která má dodat testy do škol

Podezřelý vítěz Hamáčkova tendru na testy pro žáky má zajímavé reference. Vozil třeba koňské sperma do Dubaje

Premiér Babiš naproti tomu prosazoval jinou firmu a na Hamáčka se přímo rozběsnil. Hamáček pro změnu obvinil Babiše, že sám podivně prosazuje jinou firmu a to firmu, která velice nestandardně lobovala za svoje vítězství (odvoláním na to, že je to dohodnuté s Babišem; teda vlastně ne, jen jako prý volali Hamáčkovi a tak nějak úplně obecně se odvolávali na Babiše).

Babiš chce po Hamáčkovi vysvětlení kvůli tendru na testy do škol

Premiér Babiš bude chtít zrušit tendr na testy do škol

Babiš poté serveru [Seznam] řekl, že kolem soutěže je „tolik nejasných a kontroverzních věcí“, že bude chtít, aby byla okamžitě zrušena. Poznamenal, že testy od čínského výrobce nabízejí Česku tři firmy. „A vyhrála to tato netransparentní firma, která nemá výkazy a je podivná a nemá žádnou minulost a i přesto soutěž vyhrála,“ řekl Babiš.

Babiš na rozdíl od Hamáčka prosazoval firmu, před kterou varovala BIS, protož jde o firmu napojenou na vyšetřované osoby. BISka tím neměla na mysli to, že by šlo o firmu napojenou na Babiše, který je také vyšetřovaný. A nejde o vyšetřování psychiatrické, které by také nebylo od věci, protože když jsem si na netu pustil Babišovo představení na Primě, tak si myslím, že by to psychiatrické vyšetření potřeboval víc než dotace za jedovatou řepku poškozující životní prostředí.

Dodavatel testů do škol, kterého prosazuje premiér, je napojený na stíhaného lobbistu

Z tendru na rychlotesty do škol ministerstvo vnitra vyřadilo společnost Chironax, která je slíbila dodat nejlevněji. Premiér Babiš o víkendu řekl, že kvůli tomu chce zakázku nechat zrušit. Podle zjištění Aktuálně.cz a HN byl ale Chironax ještě před měsícem ovládaný lidmi napojenými na lobbistu Horáčka, obžalovaného z manipulací zdravotnických zakázek. Podle vnitra se firma zaštiťovala premiérem.

Nakonec se ale kluci domluvili, protože celá vláda, parlament, senát i všechna ministerstva jsou plná kluků a holek, co spolu mluví a co se vždycky domluví.

A tak právě Hamáčkova firma nakoupila všechny zcela zbytečné testy pro žáky, kteří je stejně nebudou potřebovat, protože do škol stejně nepůjdou.

Naproti tomu, firma, kterou prosazoval Babiš, dodala do státních hmotných rezerv několik milionů respirátorů.

Správa hmotných rezerv objednala respirátory od firmy, před níž varovala BIS

Správa státních hmotných rezerv (SSHR) uzavřela další smlouvy na dodávky materiálu. Poprvé poptávala ventily pro kyslíkové láhve pro nemocnice, podepsala také smlouvu na dodávku dalšího zhruba milionu respirátorů třídy FFP2. Ty dodá firma Chironax

Je třeba ještě něco dodat?

Vláda Národní Zkázy a Parlament Národní Zkázy

Post Scriptum: Milí policisté a vojáci, jaký je to pocit šikanovat lidi, kteří překročí hranice okresu nebo při procházce překročí hranice vlastní obce nebo si „ilegálně“ dají spolu pivo v hospodě, a přitom nechávat bez povšimnutí tyhle zločiny proti státu v době nouzového stavu a v době ohrožení státu?

Musíte si vybrat stranu – podle svého svědomí.

Važte pečlivě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 329 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)