VLADABABISBLATNY
23.12.2020
Kategorie: Politika

Nouzový stav navždy?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝSněmovna nezklamala a opět se ukázalo, že je de facto úplně jedno, co se schvaluje, vždy se nějak pospojují a dohodnou. Hra na koalice, opozici a většiny připomíná tu na hodného a zlobivého policajta. Jednou vládnou ti, podruhé jiní, ale jako by existovala dohoda, součástí které je skutečný pakt o neútočení. Tím je myšleno reálný, slovní přestřelky jsou pouhým koloritem parlamentních rozprav. V Senátu to může být jinak, jenže ten je v důsledku víceméně zbytečný.

Nouzový stav byl prodloužen o další nesmyslný měsíc. Dá se předpokládat, že s počátkem vakcinace budou čísla o nakažených oscilovat dle potřeb vlády a možná se i na chvilku sníží, ovšem dost možná se týden před skončením nouzáku zase zvednou. Tlak na očkování bude natolik velký, že klidně zase zavřou školy, obchody, přeruší sportovní soutěže. Spoléhají totiž na tu část obyvatelstva, která se nechala obalamutit a věří jak testům, tak i vakcínám. Rozpolcení společnosti tak plní svůj účel. Nejednotnost národa v podstatě brání společnému vzepření se destrukci svobod. I kdyby lidé kritizující nouzový stav spojení s rozkladem ekonomiky, uvědomující si obrovské náklady na většinou nesmyslnou a předraženou léčbu covidu, přičemž kamsi úplně zmizela chřipka, šli do ulic, ozbrojené složky a zbývající značná část svědků covidových budou stát na straně vlády. Ano, máme šanci. Pokud vakcíny začnou kosit ty naivní, kteří dobrovolně či ze zištnosti podstoupí očkování, možná ostatním dojde, čemu podlehnuli. Nevíme však, jak jsou preparáty naprogramovány, možná se následky objeví tak pozdě, že nebude cesty zpět.

Andrej Babiš, který se postavil do čela týmu zodpovědného za vakcinaci, prohlásil, že má k dispozici přes 11 milionů dávek. Prozatím, další jsou prý zajištěné. Při ,,potřebě“ dvou na jednoho člověka, dále vynechání dětí a mládeže do 16ti let, alergiků a občanů s problémy, které neumožní aplikaci, to znamená, že Prymula a spol počítají s tím, že by se mohla proočkovat velká část dospělé populace. Zároveň povinné absolvování tohoto procesu bude vyžadováno například u profesionálních sportovců a reprezentantů, zdravotnického personálu a lidí cestujících kamkoliv. Pokud jde o sportovce, je vcelku možné, že jim bude ukončena kariéra, protože možné následky zmíněné na letáku přiloženém k vakcínám mohou být fatální. Hovořili jsme s řadou zdravotníků, z nichž absolutní většina odmítá dát se očkovat, což však u lékařů neznamená, že se nebudou podílet na vakcinaci svých pacientů. Opět je třeba připomenou, že kšeft je kšeft a zdravotní pojišťovny jsou štědré. Sice nejsou ochotny uhradit některé zákroky, které mohou zachránit život, ale utrácí miliardy měsíčně za naprosto zcestné testování a hradit budou lékařům i napíchávání zdravých občanů.

Prodloužení nouzového stavu dává nadále vládě do rukou potřebný nástroj k další likvidaci světa, který jsme znali. Je otázkou času, kdy se zvýší kriminalita, hladoví lidé k ní budou mít blízko. Zároveň budou pokračovat nesmyslné represe v mnoha sférách, ekonomika bude natolik nemocná, že nynější dohady o rozpočtu vlastně nic neznamenají. Šílenec Flégr šíří poplašné zprávy o počtu mrtvých v případu promoření národa, jeho oponenti varují před očkováním s tím, že kdo prošel covidem, nepotřebuje ho několik let. A kdo ne, měl by onemocněním přirozeně projít bez potřeby vakcinace. Vše je však irelevantní. Gates chce snížit stav světové populace a svůj cíl začal naplňovat. To není konspirace, to jsou jeho vlastní autentická slova. Takže pokud se nezačne něco dít, jsme na cestě, která nekončí ničím dobrým.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 614 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
politicon.cz
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.