ROUSKA
16.10.2020
Kategorie: Společnost

Nosení masky a dodržování sociálního distancování, je hrozbou pro individuální suverenitu všech

Sdílejte článek:

GARRY D. BARNETT

„Svoboda je svrchovaností jednotlivce a člověk nikdy nepozná svobodu, dokud nebude každý jedinec uznán, jako jediný legitimní panovník nad svou osobou, časem a majetkem, kdy každý žije a jedná na vlastní náklady“.

Kniha: Josiah Warren, „Equitable Commerce“ (Spravedlivý obchod) 1848.

Podstata svobody je založena na svrchovanosti jednotlivce, zatímco podstata otroctví je založena na dodržování a poslušnosti falešné autority. Jakýkoliv požadavek autorit je nelegitimní, pokud není dobrovolný a tudíž je prosazován násilím. Což znamená, že všechny vládní pravomoce jsou nesprávné, pokud každý jednotlivec s nimi nesouhlasí a také nemá možnost odhodit je stranou a kdykoli odejít podle svého výběru. Nikdy jsme nežili v systému, který v této zemi umožňoval skutečnou svobodu

Aby mohla existovat svoboda, je na lidu jako celku, aby zajistil, že žádná vláda nebude mít dostatečnou moc zasahovat do svobody jakéhokoli jednotlivého občana. Je zřejmé, že lidé nešťastně selhali v jakékoli snaze zajistit nezávislost jednotlivce, protože každý aspekt života ve Spojených státech je nyní sledován, regulován, monitorován a kontrolován vládou, která tvrdí, že je suverénní nad jednotlivcem a to vše je vymáháno brutálními a násilnými prostředky. Aby se lidé probudili z vlastního otroctví a byli dostatečně opatrní, aby riskovali změnu, musí mít dostatečnou individuální motivaci, aby to hledali sami. To zatím není zřejmé, protože lidé stále požadují, aby byli vedeni, místo toho, aby vládli sami. Situace se zhoršuje v každém okamžiku.

Nejvýraznějším aspektem tohoto jevu je téměř úplné dodržování povinného nošení masky a sociální distancování se od běžné populace. Podvolením se těmto rozkazům vydaným politickou třídou je zřejmé, že masy nejsou nic jiného než otroci a jsou buď zcela lhostejní, nebo nevědomí o jakékoli realitě týkající se jejich vlastního blaha, nebo jakékoli přirozené touhy po svobodě. Když jsou lidé hromadně ochotni přijímat rozkazy od kontrolní síly zvané vláda, pak se stávají největší hrozbou pro celek, což znamená, že jsou největší hrozbou pro individuální suverenitu všech.

Logické uvažování o tom by mělo vyděsit každého rozumného člověka. Jak se může země, která tvrdí, že je nejsvobodnější na Zemi, země s více než 300 miliony lidí, vzdát všeho, pro co v životě pracovali a co získali, všeho, čeho se jim dostává a krčit se a schovávat ve stínech v naději, že jim jejich pání udělají částečný návrat k normálu, pokud udělají, co jim bylo řečeno? Dělají to proto, že se nechali zmást tím, že běžná chřipka je všechny napadne a zabije. Nezáleží na tom, že nedochází k žádným dalším strašným úmrtím, nedochází k pandemii a že nikdy nebyl zjištěn žádný takzvaný virus. Nikdy nebyl izolován, nebo oddělen, nikdy nebyl identifikován a nikdy nesplnil 4 Kochovy postuláty, aby dokázal, že je dokonce skutečný. Jak se tolik lidí dalo oklamat tak zjevnou lží? Je to jednoduše kvůli tomu, co dělají hlavní propagandisté, když naplňují slova nacisty Goebelse, „neustále opakovaná lež se stává pravdou„. Nebo je to jen to tím, že mnoho lidí se stalo závislých na tom, co jím říkají ostatní říkají, co mají dělat a jak žít, že již nemají žádnou touhu ani schopnost zpochybňovat falešnou autoritu?

Nosení masky a sociální distancování se, nejsou ničím jiným než testy používanými kontrolní „elitou“, aby se zjistilo, jak slabá a ubohá je tato populace. To bylo nutné, aby se zjistilo, zda je tato země připravena k převzetí několika oligarchy u moci. Vše nasvědčuje tomu, že Amerika minulosti přišla a odešla a zbývá jen kdysi dynamická a silná země, která je nyní plná bezduchých a tupých občanů s robotickými osobnostmi, čekajících na další příkaz. (Poznámka překladatele: To není jen o USA, platí pro celý svět, včetně ČR).

Jak jsem nedávno napsal:

Nucené nosení masky v důsledku politické kontroly nad lidmi je hlavním aspektem tyranské reakce na „pandemii“ tohoto podvodného viru. Sociální distancování, nucené testování, karantény, povinné uzavírání firem, teplotní kontroly, hromadný dohled a jakékoli množství dalších krutých zásahů do soukromí, jsou ponižující a despotické, ale státní a místní příkazy podporované národními politickými a „zdravotními“ organizacemi, jsou zvláště poučné pro hledanou skutečnou agendu. Tato agenda je jasná jako den a neprovádí se jen jako test dodržování masové společnosti, ale také k tomu, aby lidi od sebe oddělila a odstranila blízkost, výraz a emoce z lidské psychiky. Jedná se o účelné státní cvičení se záměrem zničit ducha americké veřejnosti.

Lidé, kteří žijí v neustálém strachu, nemají schopnost myslet ani uvažovat. Jejich primárním cílem je hledat bezpečnost bez ohledu na důsledky. Snižuje se jejich schopnost milovat a starat se o druhé a jejich soucit s přáteli a rodinou mizí ve snaze dosáhnout toho, co mylně věří v sebezáchovu. Tím, že se stávají zcela lhostejní ke svému okolí a osobním vztahům, stávají se nebezpečnými pro sebe i pro ostatní. Vládnoucí třída plně chápe tuto dynamiku a využila ji k získání výhodného mocenského postavení v celé zemi. Jsme uprostřed puče, který se obrací jeden proti druhému a všichni proti všem. Samotní lidé jsou zvyklí navzájem se ničit a všichni, kteří dodržují směrnice státu, skrývají své tváře maskou, eliminují výraz, a izolují se od přátel a rodiny, ničí nejen jejich vlastní životy, ale jsou velkým rizikem pro všechny ostatní. Neexistuje žádná omluva pro toto chování.

Masky a distancování se povedou k očkování a jakmile většina obdrží podvodné očkování proti Covidům, fyzické a duševní problémy se budou stupňovat a začne převládat nemoc. Každý aspekt státního plánu kontroly populace, převzetí moci a globálního obnovení závisí na dodržování stáda v každé fázi tyranie. Dokud se dav bude i nadále podrobovat těmto drakonickým mandátům, bude možné plán realizovat. Největší tlak na další prosazování této hanebné agendy přijde brzy a neustálé dodržování ze strany lidu zaručí stav totalitní vlády.

*****

Gary D. Barnett, je investiční profesionál v důchodu, který už dvě desetiletí píše o věcech svobody, politice a historii. Je proti každé válce a agresi a proti státu. Nedávno dokončil spolupráci s bývalou americkou kongresmankou Cynthií McKinneyovou a byl přispěvatelem do její nové knihy „Když Čína kýchne. Od uzamčení koronavirů po globální politicko-ekonomickou krizi“. V současné době žije v Montaně se svou ženou a synem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 062 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.