migranti518
9.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Norsko je další země zničená imigrací a islamizací

Sdílejte článek:

RADIM FIALA 

Norsko je další země zničená imigrací a islamizací a je pro nás odstrašujícím příkladem, kam to nesmíme nechat dojít. Brutální útoky imigrantů ničí kdysi pověstnou skandinávskou idylku. Do roku 2040 bude mít hlavní město Oslo z poloviny imigrantskou populaci. Přistěhovalci – zejména Palestinci, Iráčané a Afghánci – páchají násilnější trestné činy než ostatní občané Norska (včetně jiných skupin přistěhovalců), migranti byli nadměrně zastoupeni v 65 z 80 kategorií trestných činů. Tohle v naší zemi nechceme. Společně se ubráníme. 

Například minulý měsíc centrem Osla otřásla vlna násilí. Na původní Nory se zaměřují mladé gangy složené z pěti až deseti přistěhovalců. K útokům dochází hlavně o víkendech. Jen v sobotu 19. října bylo v sobotu zaznamenáno až 20 takových útoků, přičemž oběti utrpěly různé stupně zranění.

Kupříkladu skupina mladých mužů z Blízkého východu byla zatčena za útok na dvacetiletého muže ve West Endu v Oslu. Podle policie byl opakovaně kopán do hlavy, zatímco ležel na zemi. Následující víkend se Kurdové a Turci v Oslu dali do boje mezi sebou, vyplenili autoservis a zničili několik aut.

V hlavním městě Oslo žije jedna třetina všech migrantů, kteří nyní tvoří 14 procent norské populace. Nyní přibývá stále více lidí ze Středního východu. Největší skupiny přistěhovalců jsou ze Somálska, Pákistánu, Iráku a Sýrie.

Podle oficiálních statistik je největší skupina 22 000 lidí od roku 2015 z Pákistánu. Dalších 13 až 14 000 přistěhovalců pochází z Polska, Švédska a Somálska. V některých částech města, jako jsou Stovner, Alna a Søndre Nordstrand, je podíl cizinců přes 50 procent.

Podle odhadu z roku 2012 bude mít 70 procent přistěhovalců první a druhé generace v Oslu do roku 2040 cizí kořeny a bude představovat polovinu populace.

Přistěhovalci – hlavně Palestinci, Iráčané a Afghánci – páchají násilnější trestné činy než Norové (včetně jiných skupin přistěhovalců), migranti byli nadměrně zastoupeni v 65 z 80 kategorií trestných činů. Největší nesrovnalost byla v domácím násilí: Přistěhovalci ze zemí mimo západní země byli obviněni z těchto zločinů osmkrát častěji. Také zde jsou příliš zastoupeny znásilnění a vraždy.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 852 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.