putlerstalin
11.5.2018
Kategorie: Historie

Noční vlci: Velkoruský šovinismus, glorifikace Stalina a sovětského režimu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 2,68 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FERO RICHARD HRABAL

Pokud někdo obdivuje ruskou neostalinistickou opričninu, putlerovskou kleptokracii a postsovětský imperialismus – JE PROSTĚ FAŠISTA.

To se týká stejně tak Vlčího gangu (bandy “Nočních vlků”) či rudé čarodějnice Semelové, jako soudruhů Skály i Foldyny – ať již se ohání srpem, kladivem, či řetězem. Vůdce motorkářského gangu “Noční vlci” Alexandr Zaldostanov alias Chirurg, jeden ze zakladatelů ruského Antimajdanu a osobní přítel prezidenta Putina (který je čestným členem “klubu”) je opravdu ukázkovým příkladem bojovníka proti kyjevské “fašistické juntě”. Navzdory patriotickým heslům představuje především symbol antievropanismu, antiamerikanismu a ruského šovinismu. Pro zajímavost činnost “klubu”, jehož vznik byl inspirován americkým gangem Hells Angels (s nímž udržoval Zaldostanov styky až do r. 1998), je každoročně dotována mnohamilionovými příspěvky z vládních fondů.

Součástí jejich ideologie je velkoruský šovinismus, glorifikace Stalina a sovětského režimu, jakož i antisemitismus. Podle Zaldostanova je např. NATO ovládané americkými Židy (čímž se však dostává o rozporu se svým dalším tvrzením, že “ukrajinský Majdan se odehrává v režii banderovců, tedy fašistů”, financovaných Západem).

Během krymské krize se motorkáři z tohoto klubu podíleli na terorizování představitelů tatarské menšiny a zastrašování ukrajinských aktivistů na Krymu, za což byli po dokončení ruské anexe Krymu prezidentem Putinem vyznamenáni. Příslušníci klubu se zúčastnili i bojů na východní Ukrajině, na straně povstalců bojovali např. v oblasti Luhanska po boku členů ruských fašistických organizací jako je Slovanský svaz, Ruská národní jednota, Ruská pravoslavná armáda a dalších ultrapravicových uskupení. Ze stejných důvodů byl klub zařazen na sankční seznam USA.

A PROPOS, pro informaci naši “antibanderovských rusofilů”: Pokud jde o stav současný, pak podle odhadů Amnesty International dnes působí v Rusku minimálně 85 000 aktivních neonacistů, což je téměř polovina celkového odhadovaného počtu neonacistů na celém světě. Mezi nejaktivnější organizace patří Ruská národní jednota (RNE), Strana národní suverenity Ruska (NDPR), Slovanský svaz, Ruská pravoslavná armáda, Jiné Rusko, Nacionálně-revoluční fronta, Bílá legie, Černá sotňa, Pamjať, Severská aliance, Sláva Rusku, Fronta národní spásy a Lidově-nacionální strana …. a Vlční vlci jsou s řadou z nich ideově i personálně spřízněni…

S blbostí a zlomyslností rudých trollů je třeba dennodenně bojovat, jinak nás převálcují. Jelikož stalinismus je de facto satanským kultem, je imunní vůči zdravému rozumu, logice i faktům a tudíž přežívá nadále. Stalinisty/satanisty samozřejmě nepřesvědčí nic. Jde jen o to osvětou před jejich působením chránit aspoň lidi naivní a pomýlené.

Pro zapomnětlivé (a dementní mladé komsomolce s portrétem Che Guevary na tričku) doporučuji aspoň návštěvu mých tematických alb na FB:

Stejně jako nemá smysl polemizovat zde o tom, zda je země kulatá, je nesmyslné i snažit se diskutovat s bolševiky o tom, zda byl Stalin masový vrah a maniak anebo geniální vůdce světového proletariátu. Diskutovat se dá s liberály, katolíky, židy, buddhisty i protestanty, ale ne s komunisty, kterým nikdy nejde o dialog a nalezení pravdy, nýbrž jen o její zpochybnění a potlačení v zájmu předem určených dogmat.

Komunismus není politický směr, ale zločinecká sekta uctívající zlo a hlásající třídní nenávist (stejně jako islamisté); komunisté nejsou jednou z řady politických hnutí, jsou to stoupenci satanského kultu zla; komunistická víra, to je patologický psychický defekt a nikoliv politický světonánázor. Pokud někdo dnes (kdy jsou k dispozici veřejně dokumenty o zločinech komunismu) uctívá největší masové vrahy dějin, zlehčuje a zpochybňuje stalinská zvěrstva a hlásá třídní nenávist – je buď nebezpečný idiot anebo zločinec, satanista uctívající zlo! A dobrý satanista či dobrý nacista je asi stejný protimluv jako dobrý komunista.

Bilance komunistického teroru: 27.000 = osoby odsouzené státním soudem v letech 1948 – 1952 – 70.000 = osoby odsouzené obecnými soudy v letech 1953 -1989 – 35.000 = odsouzení, nebo internovaní rolníci – 15.000 = odsouzení, nebo internovaní řemeslníci a maloobchodníci – 186.000 = osoby v táborech nucených prací (TNP) – 118.000 = osoby v pomocných technických praporech (PTP) – 15.726 = ve věznicích a táborech zemřelo, nebo jinak násilně přišlo o život – † 238 = popraveno – 7.000 = v poúnorových čistkách vyloučení vysokoškoláci se zákazem studia – 4.000 = propuštěno ze závodu za neúčast na generální stávce v únoru 1948 (pouze dělníků) – 400.000 = emigrační vlna po únoru 1948
450.000 = emigrační vlna po srpnu 1968 – 500.000 = bylo postiženo masovými čistkami (vyřazeni z veřejného života s označením politicky nespolehliví) od r. 1948 do roku 1989.

Děsivá zkušenost sovětských pracovních táborů, gulagů, se zdaleka netýkala jen sovětských občanů. Neušly jí ani tisíce Čechoslováků. Pro mnohé přitom byla tou lepší variantou. Nezřídka totiž cesta odsouzených nekončila v odlehlých lokalitách Sovětského svazu, ale na popravištích nedaleko od domova. Kvůli mlčení ruské strany však pozůstalí často desítky let marně čekali na návrat svých blízkých. A úplná čísla všech popravených a vězněných nejsou známa dodnes.

Stejně jako desetitisíce našich krajanů žijících v Rusku anebo čs. občanů hledajících za války útočiště v SSSR, stalo se obětí perzekucí sovětské tajné policie i na 4 000 československých Židů, kteří před nacisty uprchli na území SSSR, resp. byli zadrženi jednotkami NKVD na území východního Polska okupovaného Sověty v r. 1939. V letech 1937-1956 zahynuly tisíce Čechů a Slováků rukou komunistických katanů a desetitisíce jich prošly peklem stalinských lágrů.

Mementem je zadokumentovaný případ zhruba 1300 Čechoslováků popravených paradoxně právě v předvečer Mnichova, kdy někteří naši naivní politici ještě pokládali Sovětský svaz za jedinou naději záchrany našeho národa. Krutým řízením osudu právě 28. září 1938, na svátek svatého Václava, bylo v Žitomiru příslušníky NKVD popraveno 200 místních Čechů jenom proto, že byli členy Sokola a krajanských spolků.

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
208 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.