24.5.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Nizozemský recept na soužití s islámem

Sdílejte článek:

RED 24|05|2015

V červnu roku 2011 vyjádřila nizozemská vláda názor, že bude třeba přehodnotit a opustit současný model multikulturalismu, který povzbuzuje muslimské imigranty ve vytváření paralelní společnosti v Nizozemsku. Ministr vnitra Piet Hein Donner předložil parlamentu plán “Nové integrace”, jenž odrážel fakt, že Nizozemsko, které má 6 % muslimského obyvatelstva, bylo nuceno utlumit svůj program “multikulturalismu”, neboť i vláda už má po krk toho, jak je společnost muslimy hanobena. Obsah dokumentu a průvodního dopisu je zajímavý a dnes by se dalo říci i odvážný (např.):

Vláda sdílí nespokojenost holandského lidu s modelem multikulturní společnosti v Nizozemsku a vyjadřuje svůj záměr zaměřit své priority na základní hodnoty holandského národa. V novém systému integrace budou hrát holandské hodnoty hlavní roli a proto vláda nebude dále trvat na modelu multikulturní společnosti.

Následuje poznámka: “Přísnější integrace je nyní naprosto oprávněná. Proto se musí říci vládě a všemu lidu, že taková orientace je absolutně nutná, protože holandská společnost je v bodu rozkladu holandské identity a Holanďané se už necítí “jako ve vlastním domě”.

Nová integrační politika bude pro přistěhovalce mnohem náročnější.  Například, přistěhovalci se povinně budou muset naučit holandsky a vláda bude mít účinné donucovací prostředky proti přistěhovalcům, kteří ignorují hodnoty země a neuposlechnou nizozemského práva.

Dutch MEP Geert Wilders holds press conference in London

Nizozemská vláda také zastaví poskytování zvláštních dotací pro integraci muslimů (kteří ji tak jak tak ignorují). Podle Donnera, “není možné, aby se vláda nebo lid přizpůsobovali imigrantům”. Tento projekt počítá s vytvořením dvou zákonů, které za prvé zamezí fingovaným sňatkům a za druhé zavedou přísná opatření k muslimským přistěhovalcům, kteří snižují možnost najít si práci tím, že nechtějí ustoupit do svých zvyků v oblékání.

Obzvláště se vláda chystá zakázat používání všech druhů oblečení, které zakrývají tvář, jako jsou velo, burka a džihábHolandsko si uvědomilo, možná trochu pozdě, že by její multikulturní liberalismus mohl proměnit jejich zemi v teritorium “muslimských kmenů “, jejichž hlavním cílem je zničit národ, který jim poskytl přístřeší a jeho vlastní holandskou identitu.

Budoucnost světa, jak jej známe, je ve vážném nebezpečí a z tohoto důvodu je velmi žádoucí, aby Austrálie, Spojené Království, Kanada, Belgie, Francie a USA přijaly tuto iniciativu a učinily konec světovému bujení muslimstva, které nerespektuje nic a nikoho. Toto opatření je velmi potřebné, jinak za dvacet let náš západní způsob života přestane existovat.

… Je vidět, že někteří přemýšlející politici si islámské nebezpečí uvědomují. Nizozemské vládě by za tento projev racionality bylo možno pogratulovat. Ale …? Uplynulo několik let a výsledek? Jak se dalo očekávat, muslimské organizace v Nizozemí tyto návrhy podrobily obrovské kritice, připojily se místní i EU kolaborantské multikulturní organizace. Cíle “Nové integrace” narazily na pokryteckou hráz obchodníků s imigrací a začleňováním. Reálná odezva a prosazení myšlenek plánu do praxe je v dnešní Evropě takřka nemožná a stále mizivější. Pokud si občanskými aktivitami sami nevynutíme radikální změnu tohoto trendu, naše šance na přežití evropské civilizace v tradiční podobě brzy skončí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 10 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
17 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.