1dum
3.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Nízkoenergetický zděný dům a dřevostavbu se vyplatí nechat si postavit na klíč

Sdílejte článek:

Bydlení v pronájmu je stále dražší, zvláště ve větších městech. Mnozí z vás proto jistě uvažují o možnosti pořídit si vlastní rodinný dům. Jde sice o nákladnou investici, v budoucnu se vám ale bohatě navrátí. Přitom dnes ani nemusíte mít naspořeno nějaké velké množství peněz. Rodinný dům se dá levně postavit na klíč pomocí hypotéky. Její splácení pak bude jen o něco dražší nežli pravidelné platby nájemného. Je ale dobré si rozmyslet, jaký typ stavby si pořídíte. Atraktivním řešením jsou nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč.

Jaké jsou výhody realizací domů na klíč?

3dumDomy na klíč se vyplácí hned z několika důvodů. Především máte už před podpisem smlouvy se zhotovitelem jasnou představu o tom, na kolik peněz vás kompletní výstavba i její vnitřní zařízení vyjdou. Firma se postará o vše. Není tak nutné podepisovat více smluv, kdy by jedna firma vytvořila základy, druhá hrubou stavbu, další pak interiéry atd. Jde o komfortní způsob, který v konečném důsledku šetří vaši peněženku.

4dumNízkoenergetické domy a dřevostavby jsou vhodné z důvodu následných nízkých provozních nákladů. Díky modernímu způsobu výstavby a použitých materiálů ušetříte při provozu domu na elektřině a plynu, protože například nebude nutné během zimní sezony příliš intenzivně vytápět.

S realizací na klíč přichází společnost Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. – DDNK.cz. Její filozofií je při stavbě rodinných domů využívat nejmodernější technologie, které jsou ekonomické.

20453-dum-na-klic-65-zdeny-dum-na-klic-65-drevostavba-na-klic-65-rodinny-dum-na-klic-65-nizkoenergeticky-dum-na-klic-65-1

Využívají se moderní nízkoenergetické stavební prvky a materiály

Pro hrubé stavby domů na klíč používá nízkoenergetické pálené cihly Porotherm, které se vyznačují výbornou propustností vlhkého vzduchu a také vysokou pevností. Díky tomu mají postavené domy dlouhou životnost.

Součástí realizací zděných domů a dřevostaveb na klíč jsou rovněž vysoce odolné konstrukční systémy, které zlepšují tepelnou izolaci o desítky procent oproti běžným stavbám. Důraz se klade i na fasádní systém a izolaci, pro něž firma používá materiály od největšího výrobce v EU.

Domy na klíč splní nároky na nízkoenergetickou třídu v okamžiku, kdy se investuje do kvalitních oken a střešní krytiny. Právě skrz okna a střechu totiž nejčastěji uniká teplo, což má za následek zvýšení spotřeby energií. Zmíněná firma proto při výstavbě používá špičková nízkoenergetická okna VEKRA s 5-komorovým profilem. Střešní krytinu pak volí od výrobce Tondach.

6dum

Pomoc od A do Z

2dumDDNK.cz je společností, která vám pomůže nejen se samotnou realizací. Zděné domy a dřevostavby na klíč s její pomocí můžete financovat pomocí hypotéky. Zajišťuje finanční poradenství, dokonce umí také poradit s hledáním vhodných pozemků. Jde tedy o pomoc doslova od A do Z. Vše si ujasníte během úvodního setkání a konzultace.

Domy na klíč firma vytváří buď na základě vašich individuálních představ, nebo si svůj budoucí rodinný dům můžete vybrat z jejího katalogu. K nejoblíbenějším stavbám patří Dům na klíč 65. jedná se o moderní nízkoenergetickou dřevostavbu typu bungalov, při jejíž realizaci jsou využity výše zmíněné prvky a materiály. V její ceně je vše – od vytvoření základové desky až po koupelnové podlahové topení či plovoucí podlahu a radiátory. Záleží samozřejmě jen na vašich konkrétních požadavcích, zda budete chtít stavbu přesně dle katalogu, nebo dáte přednost jiným variantám. V každém případě v budoucnu oceníte přednosti dřevostavby či nízkoenergetického zděného domu, v němž budete bydlet.

Závěrem lze přidat ještě jednu z výhod, které domy na klíč přinášejí. Jde o rychlý způsob realizace. V novém domě můžete bydlet už za pár měsíců. Žádné mnohaleté čekání, jako tomu bylo ještě v nedávné minulosti.

www.domy-drevostavby-na-klic.cz

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 265 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...