dum-na-klic-21-zdeny-dum-na-klic-21-rodinny-dum-na-klic-21-drevostavba-na-klic-21-nizkoenergeticky-dum-na-klic-21-2-1024x768
26.4.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nízkoenergetický dům na klíč již za 7 měsíců … a bydlíte v novém

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 27|04|2016

Standardem moderního stavebnictví jsou domy na klíč a nízkoenergetické stavby. Vrátit se do doby, kdy naši rodiče a prarodiče o víkendech doslova stavěly cihlu k cihle, se snad netouží nikdo z nás. A nízkoenergetický dům by měl být naprostým standardem. Dům jako takový by se totiž neměl stát co do nákladů dalším hladovým krkem v domácnosti. Nízkoenergetický a na klíč – to jsou dvě hlavní zaklínadla, kterých bychom se při plánování svého nového bydlení v rodinném domě měli držet.

Objednáte a za 7 měsíců bydlíte

17039-vystavba-kvalitniho-a-zdraveho-nizkoenergetickeho-zdeneho-domu-za-7-mesicuVe chvíli, kdy se odhodláme odstěhovat se s celou rodinou od rodičů, z města do širšího centra, z bytu do rodinného domu, či z pronajatého do vlastního, obvykle nechceme dlouho čekat. Jenomže nechat si postavit dům? To nemusí být vůbec rychlé. Řešení ale existuje. Domy na klíč s hotovými a prověřenými projekty výrazně zkracují cestu k vysněnému bydlení. A nemusí jít zcela nutně jen o montované domy. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. dokáže nabídnout dřevostavbu i zděný dům už do 7 měsíců od prvního výkopu. Jde přitom o domy s nízkoenergetickým standardem ve vysoké kvalitě.

Stavba v top kvalitě

Nízkoenergetický dům na klíč 21 je zděnou stavbou, která rozhodně není jen pro jednu generaci, ale i investicí do budoucnosti našich dětí. Pro stavbu se používají kvalitní pálené a technologicky nejvyspělejší nízkoenergetické cihly Porotherm. Řešení fasády a fasádní izolace je od nejuznávanějšího evropského výrobce. Štuky a omítky jsou od kvalitních německých a rakouských dodavatelů. Použité dřevo na dřevěné konstrukce je v nejvyšší jakosti z certifikovaných lepených profilů. Střecha je z pálené tašky Tondach, na kterou výrobce poskytuje záruku až 33 let.

Foukat vám nebude ani přes okna. Okenní otvory jsou řešené s okny s izolačním dvojsklem a trojsklem tak, aby okna splnila veškeré nízkoenergetické evropské standardy. Podobně, jako používané dveře a zárubně – či už jde o exteriérové nebo interiérové dveře.

V kvalitě nepokulhává ani vnitřní vybavení

Domy na klíč od firmy Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nešetří ani na vnitřním vybavení. Dodávané jsou s kvalitním certifikovaným schodišťovým systémem. Koupelny jsou vybavené nízkoenergetickým podlahovým topením, které vás nevyždímá z financí, ale velice zpříjemní samotné bydlení. Stejně jako další výbava koupelny a toalety, která je vybavena nadstandardní sanitou v německé kvalitě od výrobce s tradicí již od roku 1895.

Zděný dům nebo dřevostavba na klíč – co vás láká více?

Přestože jsem vám nejdříve představila nízkoenergetický dům na klíč 21, společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí i další typové domy. Najdete je v katalogu na webových stránkách společnosti. Domy se nabízí vždy v provedení jako zděný dům na klíč, nebo jako dřevostavba. Dřevostavba na klíč bývá o něco levnější.

V katalogu najdete architektonické představení nízkoenergetického domku, údaje o podlahové ploše, dispozici jednotlivých místností i o ceně za stavbu na klíč. V ceně není samozřejmě cena pozemku. Na domek se lze podívat skutečně ze všech stran a udělat si tak představu o možnostech a vhodnosti konkrétní stavby zrovna pro váš pozemek.

Dům i za cenu nájmu

Aby bylo pro vás bydlení ještě dostupnější, společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. vám pomůže i s vyřízením hypotéky. Domy v nabídce mají velice příznivé ceny a tak je pravděpodobné, že vaše měsíční splátka hypotéky nepřekročí cenu nájmu, kterou dnes platíte třeba pokud bydlíte v bytě. Díky nízkoenergetickému provedení stavby se nemusíte obávat ani vysokých provozních nákladů za energie. Počítat navíc je třeba už jen s cenou za pořízení pozemku.

Oplatí se v dnešní době stavět? Určitě ano, i když ne svépomoci. Nízkoenergetické stavby na klíč je třeba svěřit do ruku profesionálních firem.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.