danepenize
27.9.2021
Kategorie: Společnost

Nikoho nezajímáte

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝO tom, že je prostý občan především zdrojem financí pro stát a mnoho dalších institucí, nelze pochybovat. Ty to, o co Vás oberou, rozdají prazvláštním způsobem. Velká část se ztratí, existuje totiž plno potůčků, které existují jen proto, aby bylo možno pomocí nich odklonit co nejvíce nám sebraných peněz. To je prvotní zájem politiků a klíšťat přisátých na penězovody. Všechny ty nadace, dotace, neziskové společnosti, charity a plno dalších jsou de facto úžasnými pračkami peněz. Ještě horší je, že politické subjekty dostávají peníze z rozpočtu napřímo, takže si pravidelně rozdělují nemalé balíky peněz.

Stát je nenasytná stvůra. Česká republika má obrovské množství státních úředníků, kteří nic neprodukují, v podstatě buď utrácejí námi odevzdané peníze, nebo kontrolují, zda li je odvádíme v dostatečné míře. A aby toho nebylo málo, k jejich životu přispíváme placením dalších poplatků za to, že něco v práci udělají. Přitom jejich výkon práce je často vydávání povolení, omezení a další nutná razítka, která však občan de facto nepotřebuje, kdyby je po něm stát nechtěl. Jistě, lze oponovat, že věci musí mít řád, jenže nezdá se Vám, že je toho řádu až moc? Existuje míra toho, co je ještě v pořádku a co už je zbytečné. Příkladem je doprava. Je třeba omezovat rychlost na dálnici, když si pak uvědomíte při cestě Německem, že můžete jet klidně 200km/hod a více, aniž byste viděli na každém rohu bouračku? Ne každý jede dle toho, na co má a s ohledem na ostatní. Takže místo omezování by stačilo mít vzájemnou úctu. Jde to.

Uvědomíme li si, kolik předpisů, nařízení a zákonů lze považovat za naprosto zbytečné, žijeme v podstatě v naprostém jejich nadbytku. Přitom všechny vedou k jedinému. Daně už jste zaplatili, takže toto je jen další nadstavba potřebná k dalšímu plenění našich účtů a peněženek. Všechna povolení, kolky, placení pokut, poplatků, to vše je další hoblování obyvatelstva. Často se hraje na solidaritu, ale když je skutečně třeba, například při léčbě některých závažných onemocnění, pojišťovna řekne:,,Nenene!“. Ale naprosto v klidu financuje opět z námi odvedených peněz očkování, o jehož účinnosti polemizují odborníci na celém světě a prosazují ho lékařští analfabeti z řad politiků. Proč? No přeci je to další penězovod. Uniklé záznamy, v nichž se právě elity dohadují na tom, jak udělat z lidí ještě větší idioty, než se dosud dělalo, jsou unikátním příkladem toho, za co nás mají. Je nepřípustné, aby jim toto prošlo a každý, kdo se na tom podílel, musí být potrestán. Bez ohledu na stranickou příslušnost, přičemž doktoři s dvojnásobnou sazbou a pediatři trojnásobnou.

Všechny ty kontrolní úřady, které na nás dohlíží, mají zájem jen o ty, z nichž něco kape. Jakýmkoliv způsobem. Ostatní jsou na obtíž. Senioři, z nich už nic nevypadne. Děti, to je jiná, ty se vychovávají k obrazu elit, což lze vnímat právě nyní. Naočkovat budoucí generaci tak, aby díky zpomalení dodávek kyslíku do mozku bylo sníženo plošně IQ, je nyní vlastně de facto jednoduché. Skoro by se dalo říct, že celý covid může být vymyšlen tak, že se společnost zbaví starší neproduktivní generace, a naopak mladou nechá zdegenerovat. Navíc elity se těmto procesům vyhnou, a ještě si vyzkouší, kam až mohou zajít. Austrálie je důkazem, že velmi daleko. Jistě jste zaznamenali, že všichni Australané museli odevzdat své zbraně. Velmi rychlý proces odzbrojení obyvatelstva předcházel nynější tyranii v ulicích. Co místním zbylo na obranu? Snad jen kamiony. Neexistuje nic, co by tamní vládu zastavilo a bude li chtít vyhlásit stanné právo, udělá to. Zde tedy máte i důvod toho, proč se Evropská unie snaží udělat to samé a také důvod, proč to u nás nedovolit. Jen idealista a hlupák může věřit tomu, že současné dění není výsledkem systematické přípravy. Vždyť se schyluje i k tomu, že nám začnou brát naše děti. I na to připravili půdu. Norsko to dělá déle, nyní se podobné zákony dostávají i k nám.

Za vším je touha po moci a penězích. Moc si uzmou, peníze ukradnou. Gates na daních neplatí ani korunu. Soros také ne, zneužívají postavení nadací. Ty podporuje většina bohatých a pomocí nich vydělávají. Nezřizují je proto, aby pomohli, je to jen další podvod. Daně odvádí jen malí a hloupí. Tedy z jejich pohledu, oni samotní jedou sami na sebe. Takže odvádíte li státu peníze, nepatříte k elitě a jste dojnou kozou. Jste li nehodní a daně obcházíte, udělají vše proto, aby Vás dostali. Úředníků na to mají dost. Jejich odměny odpovídají tomu, kolik z Vás vytlučou navíc. A že platíte? A přesto Vám něco zbývá? I s tím si Finanční úřad poradí, má na to zajišťováky i další nástroje a obzvlášť povedené právníky, kteří připravují daňové zákony tak, aby Vás jiní státní služebníci mohli terorizovat. Jinak nikoho nezajímáte, tak tomu prostě je.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 876 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)