DEMOMILIONPRAHA
30.4.2021
Kategorie: Politika

Nikdy neodpustit

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Tak nám včera demonstroval Milion chvilek kvůlivá zemanově proruské politice. Tak proruské, že jsme vyhostili osmnáct diplomatů, Rusové nám vyhostili dvacet diplomatů, pak jsme jim dali ultimátum, pak se Pajdáček lekl své odvahy a pak… se udělala vzájemná parita, díky které jsou Rusové v Praze v klidu a my v Moskvě v háji…

 

Po celou dobu této akce Babiš, Hamáček i Pajdáček zdůrazňovali, že mají podporu prezidenta. 

Zeman ve svém projevu ani u Tománkové ani slovem neřekl, že s postupem zamini nesouhlasí. Neřekl, že to Rusové neudělali. Dokonce řekl, že pokud to Rusové udělali, tak to odnese Rosatom.  Dále si Zeman dal velký pozor, aby z jeho úst nezazněla nějaká pitomost typu “útok na zboží”. 

Vlastně zjednodušeně řekl, že vyšetřování stále běží, není dokončené, že si všichni máme odpustit emoce i kecy, počkat na závěr toho vyšetřování a požadovat pak zveřejnění informací. 

Ejhle… typický proruský vlastizrádce.  Takoví vlastizrádci jsme tady skoro všichni… tedy až na berrnarda a Carlose. Chtěli bychom víc informací, než uděláme něco, čím se hodně řízneme až zařízneme a čím se zabetonujeme do hodně hlubokých zákopů. Odmítáme na jedné straně premiérovi povinně nevěřit, kdykoliv promluví o Agrofertu, protože to vždycky lže, což je i na bilbórdech, ale když promluví o ruském útoku, je to jak slovo Boží o kterém se nepochybuje a je třeba k Bociánovi mít elementární důvěru. Takhle nějak to říkal Kocáb ne? 

Zaslechl jsem včera také nějaký rozhovor s Tomášem Klusem, který řekl, že kdyby Babiš vyvrátil to, co o něm napsal Kmenta, tak by na něj skládal klidně ódy. Potíž je samozřejmě v tom, že Babiš může dělat cokoliv a nikdy to nevyvrátí. 

Stejně tak Zeman může klidně nechat vládu vyhošťovat ruské diplomaty, ale stejně bude vždycky proruský vlastizrádce. Může klidně mluvit o tom, že pokud Rusové odpálili Vrbětice, tak nebude Rosatom. Prostě vždycky za všech okolností bude pro milion chlívek ten špatný. 

Doufám, že si Rollův projev na demonstraci poslechl i Babiš. To jen aby věděl, že on je na tom stejně. Ať udělá cokoliv, i kdyby stokrát podpořil CIA, i kdyby stokrát vyhostil Rusáky, i kdyby vlezl do americké, německé a unijní řiti až po paty, stejně vždycky bude oligarcha a zloděj co patří za mříže. Od té chvíle, kdy o něm Kmenta napsal tu úspěšnou knížku, od chvíle co vznikla dobře placená šafrovská fóra, od té doby je Andrejko pro leckoho vždycky a za všech okolností ten špatný. 

Stejně to platí o pro Okamuru, Volného, mladého i starého Klause a mnoho dalších budoucích slibovačů lepších zítřků. 

Nikdy, nikdy, nikdy jim nebude odpuštěno, nikdy nebudou přivinuti na hruď líbodémo, nikdy nebudou dostatečně pravověrní, dostatečně obrácení, dostatečně proameričtí, proliberální, prounijní. Každé jejich užblebtnutí, každá chybička, všechno bude okamžitě rozmazáno jako důkaz jejich kacířství.  

Řekl bych, že tohle z vrcholných politiků chápe jen Zeman. Ten jediný se nesnaží nikomu dokázat, kam patří. Okamura ani Volný ještě nedostali příležitost si zkusit protiněmeckou nebo protiamerickou politiku z premiérské pozice. 

Mimochodem… když jste si Rolla vyslechli, když jste viděli reklamu na Milošův puding, když jste si přečetli, že je nejvyšší čas aby Zeman umřel, fakt si myslíte, že se tu nenajde nikdo, kdo to s požehnáním z Langley zkusí udělat? Myslíte, že by ti demonstranti jakkoliv pípli, kdyby byl zítra Babiš zatčen a ve vyšetřovací vazbě náhodou uklouzl a srazil si vaz na schodku? Ale samozřejmě fotky žádné nebudou a rakev se nesmí otevřít. Myslíte, že by to Rollovi vadilo? Nebo by jásali jako muslimové, když se Ládinovi podařilo shodit dvojčata? 

Koho z těch demonstrantů zajímá, že nikdo nebyl obviněn, že se pracuje jen s vyšetřovací verzí (klidně jen s tou jednou), že vyšetřování není u konce, že jde o živý spis (jak nám neopomněli sdělit strážci pravdy a morálky), že policie nemá žádný důkaz o Čukovi a Gekovi ve Vrběticích a v této chvíli stojí všechno na tom, že ti dva přijeli do republiky? Koho zajímá, že nebyl vydán žádný mezinárodní zatykač?  Kdo z těch demonstrantů ví, že existuje hasičská fotka publikovaná na hasičských webech, která ukazuje hořící Vrbětický sklad, který nemá vysklená ani okna, ale zato je tam všude bordel – sklad který nejdřív hořel dost dlouho na to, aby tam hasiči stihli dojet, obhlédnout, nafotit i zdrhnout?

Začínám se pomalu děsit, jak snadné to bude, až Roll a jím protežovaní Čižinští začnou vládnout. Jak jednoduché bude stát se třídním nepřítelem, jak se to obejde bez důkazů, bez soudů, postačí jen vhodný tlak řvoucího davu, nebo řvoucí novinářské kamarily. Začínám se děsit toho, že pro naše americké bratry jsme stejný materiál jako Ukrajinci a Bělorusové. Že když to demokratické dobro nepochopíme dobrovolně, tak by nám ho mohli namajdanovat pomoci stejných odstřelovačských propriet jako v Kyjevě. 

Začínám se děsit toho, jak vypadal tlak na Babiše i Hamáčka před tou jejich tiskovkou kterou si definitivně prohráli volby. Já vím, že zdejší většinový názor je jiný, ale  já bych zvolna připustil i tlak výbušný a projektilový. A musím se znovu a opakovaně ptát, zda ten tlak nebyl takový, aby se mu nedokázal postavit nikdo… protože nikdo nechce být mučedník. 

A nic to nemění na tom, že bez Prahy plné turistů vypadala chvilkařská demonstrace celkem chudě…  

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 104 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,54 out of 5)
Loading...
121 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)