evropaislamis
4.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nikdy nás žádná kultura tak nevydírala, neterorizovala a neničila, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADA DVORSKÁ

Nikdy nás žádná kultura tak nevydírala, neterorizovala a neničila, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami. S nikým, kdo přišel pracovat do Německa z východního bloku, zbytku Evropy či nemuslimské části BV a Asie se nemuselo mluvit o integraci, o prostředcích začlenění, o zdejší kultuře a nikdo z nich nepředstavoval bezpečnostní riziko.

Žádný Řek nepotřeboval školení, aby věděl, že ženy se nesmí bít a znásilňovat, žádný Japonec nemusel být upozorňován na to, že nesmí ženu přivázat za auto a vláčet ulicemi, žádný Brit, Ir, Holanďan či Čech nepotřeboval absolvovat předražené kurzy o chování se k ženám. Žádnému Thajci, Polákovi či Ukrajinci nemuselo být vysvětlováno, že se ženy nesmí lovit jak zvěř.

K žádnému Italovi nebyla nikdy potřeba udržovat si odstupu na délku paže a na Číňany nebo Slováky jsme nepotřebovali pepřový spray ani jinou zbraň. Ve vlaku, metru či na kolech jsme cestovali vždy volně a beze strachu. Integrace byla a je pro Řeky, Italy, Vietnamce, Rusy a ostatní národy nevyznávající islám, samozřejmostí. Tito lidé přišli a stali se automaticky bez problémů součástí naší kultury a přizpůsobili se našemu způsobu života.

Ale ne tak MUSLOPRDI ze zemí včerejška se svými nekonečnými požadavky:

„Chci tady mešitu, chci jen halal jídlo, chci zahalené ženy, islámské svátky, chci oddělené plovárny, požaduji zákaz alkoholu, vepřového a psů, požaduji přestávky v praci na modlení, o Ramadánu zákaz jídla na ulicích, v pátek zavřené restaurace… Mám 4 ženy a 25 dětí a žádný čas na práci, chci auto, dům, peníze a hlavně respekt ke své víře, jinak to tu vyhodím všechno do vzduchu a všechny nevěřící pobiju!

Tato zem je Allahova a vy jste ji jen dočasně obsadili a proto si mohu brát co se mi zlíbí, mohu vás okrádat, přepadat, popravovat, znásilňovat i vraždit, je to přesně podle koránu, šarie, hadísů i suny…”

***

A co na to naši slavní rozežraní, hloupí a bezpáteřní vedoucí politici a jejich toxoplasmosou nakažení parchantíci v neziskovkách? Proč to podporují? Kdo jim dal k tomu právo?

***

A co na to my, chceme to?

NE! A stokrát NE a NE a Ne! My zde nechceme žádné fanaticky vygumované muslimské zaprděnce a středověku poplatné politické idioty, kteří by náš život rádi změnili podle svých představ a proto vás všechny vyzýváme:

Popadněte se se svými islámskými barbarskými chráněnci za ruce, sbalte si svou kouzelnou lampu, nasedněte na váš létající koberec a leťte zpátky přes Dardanely, Bospor, Středozemní moře i Atlantik do Asie, na BV či do Afriky a nebo třeba do prdele k tomu svému Alláhovi s pedofilem Mohamedem po pravici, a leťte hned, dokud jste nás ještě pořádně nenasrali!

(volně přeloženo z němčiny)

Autor: Lada Dvorská

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.