evropaislamis
4.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nikdy nás žádná kultura tak nevydírala, neterorizovala a neničila, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LADA DVORSKÁ

Nikdy nás žádná kultura tak nevydírala, neterorizovala a neničila, jako tahle fanatická kultura primátů se svými středověkými návyky a potřebami. S nikým, kdo přišel pracovat do Německa z východního bloku, zbytku Evropy či nemuslimské části BV a Asie se nemuselo mluvit o integraci, o prostředcích začlenění, o zdejší kultuře a nikdo z nich nepředstavoval bezpečnostní riziko.

Žádný Řek nepotřeboval školení, aby věděl, že ženy se nesmí bít a znásilňovat, žádný Japonec nemusel být upozorňován na to, že nesmí ženu přivázat za auto a vláčet ulicemi, žádný Brit, Ir, Holanďan či Čech nepotřeboval absolvovat předražené kurzy o chování se k ženám. Žádnému Thajci, Polákovi či Ukrajinci nemuselo být vysvětlováno, že se ženy nesmí lovit jak zvěř.

K žádnému Italovi nebyla nikdy potřeba udržovat si odstupu na délku paže a na Číňany nebo Slováky jsme nepotřebovali pepřový spray ani jinou zbraň. Ve vlaku, metru či na kolech jsme cestovali vždy volně a beze strachu. Integrace byla a je pro Řeky, Italy, Vietnamce, Rusy a ostatní národy nevyznávající islám, samozřejmostí. Tito lidé přišli a stali se automaticky bez problémů součástí naší kultury a přizpůsobili se našemu způsobu života.

Ale ne tak MUSLOPRDI ze zemí včerejška se svými nekonečnými požadavky:

„Chci tady mešitu, chci jen halal jídlo, chci zahalené ženy, islámské svátky, chci oddělené plovárny, požaduji zákaz alkoholu, vepřového a psů, požaduji přestávky v praci na modlení, o Ramadánu zákaz jídla na ulicích, v pátek zavřené restaurace… Mám 4 ženy a 25 dětí a žádný čas na práci, chci auto, dům, peníze a hlavně respekt ke své víře, jinak to tu vyhodím všechno do vzduchu a všechny nevěřící pobiju!

Tato zem je Allahova a vy jste ji jen dočasně obsadili a proto si mohu brát co se mi zlíbí, mohu vás okrádat, přepadat, popravovat, znásilňovat i vraždit, je to přesně podle koránu, šarie, hadísů i suny…”

***

A co na to naši slavní rozežraní, hloupí a bezpáteřní vedoucí politici a jejich toxoplasmosou nakažení parchantíci v neziskovkách? Proč to podporují? Kdo jim dal k tomu právo?

***

A co na to my, chceme to?

NE! A stokrát NE a NE a Ne! My zde nechceme žádné fanaticky vygumované muslimské zaprděnce a středověku poplatné politické idioty, kteří by náš život rádi změnili podle svých představ a proto vás všechny vyzýváme:

Popadněte se se svými islámskými barbarskými chráněnci za ruce, sbalte si svou kouzelnou lampu, nasedněte na váš létající koberec a leťte zpátky přes Dardanely, Bospor, Středozemní moře i Atlantik do Asie, na BV či do Afriky a nebo třeba do prdele k tomu svému Alláhovi s pedofilem Mohamedem po pravici, a leťte hned, dokud jste nás ještě pořádně nenasrali!

(volně přeloženo z němčiny)

Autor: Lada Dvorská

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.