BABISVEZEN
14.10.2017
Kategorie: Politika

Nikdo s Babišem?

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

Po rozhodnutí Ústavního soudu Slovenska se zdvihla další lavina odmítání vlády s hnutím ANO vedeného Andrejem Babišem. Příští vládu s obviněným Babišem vylučují už i jeho dosavadní koaliční partneři, tedy ČSSD a lidovci. A to je průlom.

Babiš jako persona non grata

Zpočátku osamocené výhrady TOP a jejího předsedy Kalouska nabraly vývoj a spojenci proti politice oligarchy se šikují. Důvod je zřejmý: Babišova představa politiky se demokracii skutečně vzdaluje a nic na tom nezmění fakt, že politici opravdu občas zbytečně žvaní, a že EET lecjakému “podvodníkovi” šláplo na kuří oko. Růst politické moci Babiše ale byl zapříčiněn především prací tzv. standardních stran, které voliče trvale podváděly, ždímaly a dnes servilně poklonkují nedemokratické Evropské unii, která ani vteřinu není tou, do které jsme v roce 2004 vstupovali.

Český suverén

Zdá se, že najednou všichni zapomněli na zásady, ke kterým směřoval první projekt tzv. „Uhlí a ocel“ a tím bylo federativní uspořádání Evropy. Jeho duchovní otec Jean Monnet vždy říkal: „Nechceme propojovat státy, chceme sjednocovat lidi.“ Dnešní Evropská Unie chce likvidovat státy a těžko lze pokládat přijetí vlny islámských migrantů za prvek, který bude spojovat lidi, tedy původní evropské obyvatelstvo. Vycházejme proto z faktu, že český lid je demokratický suverén, který neodsouhlasil postoupení výsostných azylových práv do Bruselu a v krajním případě se může Ústavní soud postavit i přímo verdiktu Soudního dvora Evropské unie. Nějak to politici tzv. standardních stran zapomínají zdůrazňovat. Jejich mlčení či opomenutí je ale vodou na mlýn Babiše.

Letošní volby mají černé koně

Jsou to strana Pirátů a Strana přímé demokracie (SPD) Tomia Okamury. Obě formace přinášejí do zatuchlosti starých stran nejen nové prvky, ale i elán a optimismus v budoucnost. Jejich pohledy se samozřejmě v některých ohledech liší, především v otázce setrvání v Evropské unii (EU). Bude na voličích zda se rozhodnou pro strany, které slibují peníze z EU spolu s podmínkou stále většího omezování národní identity, svobody a práv a nebo risknou riziko neznámého, tedy britského vývoje se všemi nebezpečími, které to nepochybně přináší. Na žádnou pomoc odnikud se národy České republiky nemohou spoléhat. Není, nebude a nepřijde. Možná proto jsou letošní volby o to významnějším, že jeden z porevolučních kánonů tj. být součástí Evropské unie se otřásá v základech. Chyba ale není v českých občanech, znejistění této cesty vyvolala politika Osy Zla: Brusel-Paříž-Berlín a standardní strany ji nekriticky přijímaly. Výsledkem je existence ANO, SPD, Pirátů a Hnutí Referendum o Evropské unii a mnoha dalších podobných i v západní části EU.

Tak se tomu tak nedivme.

Rudolf_Mládek

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 38 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.