muslimcr
15.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Ničím se nevymykal, tvrdí muslimský místopředseda Sáňka

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

O kom? O mladíkovi, kterého česká policie obvinila z přípravy teroristického útoku. Pan Sáňka prý nic neví, ničím si není jistý a ani Babičku nečetl. Zdá se.

Ten rozhovor je velice zajímavý. A začíná hezky zostra.

Znal jste muslima Dominika K. a víte o tom, že je obviněn z plánování teroristického činu?
To jméno Dominik mi neříká vůbec nic, na to, že do mešity chodil někdo původem ze Slovenska, bych si asi vzpomenul. Párkrát se tam objevil, ale neznal jsem ho osobně a nestýkali jsme se…

Přímá otázka na kterou přichází jednoznačná odpověď. Jistě, pan místopředseda přece nemůže znát všechny z toho davu muslimů, kteří v Česku a na Slovensku jsou. Chtělo by se jeho odpovědi i věřit, kdyby ovšem nepřišla další otázka a odpověď:

Mluvil jste s ním osobně?
Mluvil jsem s ním několikrát, ale nezaznamenal jsem nic, co by nasvědčovalo tomu, z čeho je nyní obviněn…

A tady už se dostáváme do fáze, kdy se čtenář musí zeptat: Jsem blbec já nebo si ze mně někdo dělá srandu?

Neznal jsem jej, nestýkali jsme se, nevím o koho jde a v následující větě pak veletoč.

To co ovšem následovalo v rozhovoru poté, to už opravdu přesahuje hranice, kdy je člověk schopen jakési tolerance a nadhledu. Přečtěte si to sami. Pan Sáňka srovnává nesrovnatelné a dává na jednu stranu mince čin, který sice je zločinem a mohl eventuálně skončit tragicky s nesrovnatelně nebezpečnějším aktem, kdy kdosi, kdo je evidentně radikální a dává to jasně najevo, shromažďuje výbušniny. Výmluvu, že se jedná o petardy nelze použít, protože i pan Sáňka ví, že muslimové příchod nového roku neslaví, Takže petardy asi ano, ale s docela jiným nežli zábavným významem.

A tak si svým neonarcistickým a kulturně rasistickým mozkem říkám, jestli by oni ti kluci policejní, se neměli podívat i na činnost pana Sáňky. Protože jestliže dokáže takto zlehčovat evidentní hrozbu, pak si říkám, čeho všeho je on, a nejen on schopen v budoucnosti?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.