cenzor
14.5.2019
Kategorie: Politika

Ničí nám naše životy. Lež a nenávist vítězí. Agresivita “lepšolidí” nezná mezí

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

pavel-oplNovodobí “dobrodějové” mající přístup do všech velkých médií určují nové normy chování. Udavačství, plivání na vlastní zem a národ, přepisování historie, vlastizrada, dehonestace a likvidace obyčejných slušných lidí.

Kam se to naše republika dostala ? Lepšolidé dělají peklo ze života normálním slušným lidem!Udavačství kvete v míře nevídané a je dáváno na odiv. Je vyzýváno k jeho stále větší intenzitě a udavači se svými skutky veřejně chlubí. Udávání se stalo vyžadovanou vizitkou pro zařazení se do “klubu lepšolidí”. Je to normální ? Není !!! Udavač je ten nejhorší lidský odpad ! Každý slušný člověk to ví. Doufám, že brzy přijde doba, kdy se všemi těmito bezcharakterními křiváky bude po zásluze zúčtováno tak, jak tomu bylo v dobách minulých. Pamatujme si jejich jména. Spravedlnost pro ně přijde.

Poplivat vlastní zem a národ, i to je dnes vstupenka do klubu “nadlidí – lepšolidí”. V médiích se pseudoelity předhánějí v tom, urazit a osočit co nejvíce spoluobčanů z nacionalismu (rozumějte přirozené lásce ke své zemi a ke svému národu) a rasismu a xenofobie (rozumějte jakékoliv zmínce o negativním chování nepřizpůsobivých osob a migratů z jiných kontinentů).

Přepisování historie, naší i světové, je novou normou, dokonce vtloukanou do hlav našim dětem již přímo ve školách. Německo už není tím zlem, která rozpoutalo dvě děsivé světové války a které má na svědomí desítky milionů obětí. A největšími chudáky jsou odsunutí příslušníci  “páté kolony” a vše směřuje k tomu, že brzy budeme odškodňovat je a jejich potomky. 

Vlastizrada v podobě hájení cizích zájmů místo potřeb našich obyvatel je patrná na každém kroku. Nefunkční armáda hájící cizí zájmy na různých kontinentech pod vedením cizáckých velitelů a naše generalita v trapné roli NATOfilů je tragickou špičkou ledovce této reality.

A lidé, kterým se tyto věci nelíbí jsou veřejně dehonestováni, kriminalizováni a trestně stíháni. Zjevné novodobě politické procesy již probíhají a mají již i pravomocně odsouzené. Ministerstvo vnitra přiznalo, že jenom za loňský rok začalo stíhat několik tisíc lidí za šíření nenávisti na internetu. Každý, kdo je kupříkladu na Facebooku ví, že mu jsou mazány příspěvky poukazující na shora uvedené skutečnosti s tím, že jde o šíření nenávistných příspěvků. Udavačské propojení s orgány činnými v trestním řízení není ani zastíráno.

Toho zla, které nám sužuje život je mnohem více a každý z Vás dokáže doplnit mnoho dalších příkladů. Takto se ale přeci žít nedá !!!

Šílená doba, za kterou si ale můžeme sami. Dáváme svým přístupem k volbám možnost darebákům, aby toto z naší země dělali. Buď je volíme přímo, nebo nechodíme k volbám. A proto mají darebáci v naší zemi navrch nad slušnými lidmi !!!

Pokud se radikálně nepřepíše politická mapa, nikdy v naší zemi lépe nebude. Máte možnost již v květnu tohoto roku učinit první krok svojí aktivní účastí ve volbách do Evropského parlamentu !!!  Hodně štěstí při Vaší volbě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 101 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.