cenzor
14.5.2019
Kategorie: Politika

Ničí nám naše životy. Lež a nenávist vítězí. Agresivita “lepšolidí” nezná mezí

Sdílejte článek:

PAVEL OPL

pavel-oplNovodobí “dobrodějové” mající přístup do všech velkých médií určují nové normy chování. Udavačství, plivání na vlastní zem a národ, přepisování historie, vlastizrada, dehonestace a likvidace obyčejných slušných lidí.

Kam se to naše republika dostala ? Lepšolidé dělají peklo ze života normálním slušným lidem!Udavačství kvete v míře nevídané a je dáváno na odiv. Je vyzýváno k jeho stále větší intenzitě a udavači se svými skutky veřejně chlubí. Udávání se stalo vyžadovanou vizitkou pro zařazení se do “klubu lepšolidí”. Je to normální ? Není !!! Udavač je ten nejhorší lidský odpad ! Každý slušný člověk to ví. Doufám, že brzy přijde doba, kdy se všemi těmito bezcharakterními křiváky bude po zásluze zúčtováno tak, jak tomu bylo v dobách minulých. Pamatujme si jejich jména. Spravedlnost pro ně přijde.

Poplivat vlastní zem a národ, i to je dnes vstupenka do klubu “nadlidí – lepšolidí”. V médiích se pseudoelity předhánějí v tom, urazit a osočit co nejvíce spoluobčanů z nacionalismu (rozumějte přirozené lásce ke své zemi a ke svému národu) a rasismu a xenofobie (rozumějte jakékoliv zmínce o negativním chování nepřizpůsobivých osob a migratů z jiných kontinentů).

Přepisování historie, naší i světové, je novou normou, dokonce vtloukanou do hlav našim dětem již přímo ve školách. Německo už není tím zlem, která rozpoutalo dvě děsivé světové války a které má na svědomí desítky milionů obětí. A největšími chudáky jsou odsunutí příslušníci  “páté kolony” a vše směřuje k tomu, že brzy budeme odškodňovat je a jejich potomky. 

Vlastizrada v podobě hájení cizích zájmů místo potřeb našich obyvatel je patrná na každém kroku. Nefunkční armáda hájící cizí zájmy na různých kontinentech pod vedením cizáckých velitelů a naše generalita v trapné roli NATOfilů je tragickou špičkou ledovce této reality.

A lidé, kterým se tyto věci nelíbí jsou veřejně dehonestováni, kriminalizováni a trestně stíháni. Zjevné novodobě politické procesy již probíhají a mají již i pravomocně odsouzené. Ministerstvo vnitra přiznalo, že jenom za loňský rok začalo stíhat několik tisíc lidí za šíření nenávisti na internetu. Každý, kdo je kupříkladu na Facebooku ví, že mu jsou mazány příspěvky poukazující na shora uvedené skutečnosti s tím, že jde o šíření nenávistných příspěvků. Udavačské propojení s orgány činnými v trestním řízení není ani zastíráno.

Toho zla, které nám sužuje život je mnohem více a každý z Vás dokáže doplnit mnoho dalších příkladů. Takto se ale přeci žít nedá !!!

Šílená doba, za kterou si ale můžeme sami. Dáváme svým přístupem k volbám možnost darebákům, aby toto z naší země dělali. Buď je volíme přímo, nebo nechodíme k volbám. A proto mají darebáci v naší zemi navrch nad slušnými lidmi !!!

Pokud se radikálně nepřepíše politická mapa, nikdy v naší zemi lépe nebude. Máte možnost již v květnu tohoto roku učinit první krok svojí aktivní účastí ve volbách do Evropského parlamentu !!!  Hodně štěstí při Vaší volbě.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 10 156,00 Kč
Vybráno 29.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 034 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.