blatny3
26.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nic se nemá přehánět!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne! A naši údajní zachránci před Covidem, tak dlouho strašili upravenými statistikami počtu nakažených, celkovým počtem nemocných, počtem lidí v nemocnici a pochopitelně neustále stoupající křivkou zemřelých, až narazili.

Mediální mainstream  samozřejmě tyto údaje  ještě  zhoršoval  různým přepočítáváním a srovnáváním ze světem, až  jsme podle něj byli  najednou nejhorší v počtu nakažených a  nejhorší  na světě v počtu zemřelých. Vše v přepočtu na 100 000 obyvatel !!!
 .
Takže najednou byl Andrej Babiš premiérem země, která ve světovém měřítku  v boji s Covidem neobstála, ministr zdravotnictví Blatný, zodpovědný za zdraví národa, také světově nejhorší ministr! Vše na základě přehnaných údajů vysílaných celému světu! Bez  jejich znalosti by nás Německo těžko označilo za  nebezpečnou zemi  a zavedlo tvrdá hraniční opatření !
 .
Z lidského hlediska je proto pochopitelné, že se Blatný začal bránit. Předminulý týden protestoval  proti našemu nejhoršímu počtu nakažených ve světě tím, že tyto údaje jsou zkreslené započítáním bezpříznakových, kterých je tam zbytečně asi 30% “!
 .
A. Babiš na podzim lidi konejšil tím,že je jich 90 %. A na mrtvé a k ostré výměně názorů, došlo  mezi ním a šéfem ČLK Kubkem v  poslední televizní debatě. Blatný se znovu hájil tím, že mrtvých na Covid, kterých je v této chvíli ve statistice 15 453, zemřelo na Covid jen 30 %, 10% jsou aut.nehody a 60% jsou lidé zemřelí na vážné choroby a s Covidem se jen nějak potkali. A že se to teprve bude ověřovat!
 .
Také dodal, že země, které statistiku dělají poctivě jako ČR, pak vypadají proti ostatním, kteří to tak nedělají, jako nejhorší!!! 30% z 15 453 je prosím je jen 4653 zemřelých! Tak má opravdu vypadat poctivost? Strašit údajem vyšším o 10 800 vyšším je poctivost? Nebo lež jako věž ? 
 .
Kdyby Německu a celému světu byly předkládány údaje skutečně poctivé, myslíte, že bychom byli považováni za nebezpečnou zemi? Pokud bezpříznakoví  zkreslují a vytváří zbytečně negativní obraz o ČR, tak proč jsou  tam počítáni?
 .
Pokud není jistota o  skutečné příčině smrti, tak proč figurují jako objasněná úmrtí? V redakci “Seznamu ” vyšel dnes rozhořčený článek o J.Blatném. Autor jej nazval hlavním ” dezinformátorem ” . Tak si již  zvykli  na příděl děsivých čísel, s kterými ještě dále pracovali, aby byly co nejhorší  a najednou taková podpásovka! 
 .
Pokud by to co teď předvedl Blatný, měl být začátek skutečně poctivé a pravdivé statistiky, která by tím přešla od strašení a děšení národa  k užitečným informacím, tak to bude vítáno! V tom případě, by se mělo zdravotnictví  vrátit tam, kam   kdysi patřilo. Okamžitě začít léčit ty, kterým byla odepřena operační lékařská péče, na úkor mnohdy vymyšlených statistických údajů a zabránit tak dalším  zbytečným úmrtím.
 .
Ale to musí začít na MZ a u téhož pána, o kterém byla  teď řeč. On byl ten, kdo pokyn k zastavení plánované operační péče vydal! A také bychom se měli dozvědět poslední část dohody mezi MZ a pojišťovnami, o příplatcích za pacienty s Covidem. Nedávno byl téměř celý zveřejněn, takže víme, že za normální lůžko a týden je taxa 45 8500 s Covidem 62 117. Týden na IP 166 400, s Covidem  579 848 . 
Myslím, že hodně by řekla vědomost jak a o kolik,  poskočila cena  u zemřelého na Covid !
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 567 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.