DETITESTY
14.5.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nic jiného než Chucpe!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

V únoru letošního roku, proběhla tiskem zpráva, že ve FN u sv. Anny v Brně byla hospitalizována dospělá žena s vážným poraněním zadní části dutiny nosní. Její stav si vyžádal rychlé chirurgické řešení situace. Podle závěru nezpochybnitelných odborníků, došlo k tomuto zranění jednoznačně při n e o d b o r n é m stěru testovací soupravou na Covid.

V jejím případě šlo o samoodběr! Primářka P.Urbánková se k jejímu samoodběru vyjádřila tak,že odběr mají provádět zásadně jen ti pracovníci, kteří jsou k odběru řádně vyškoleni! Jinak může docházet k dalším podobným úrazům. Je proto nutné, aby odebírající měl dostatek informací o anatomii dutiny nosní a nosohltanu a postupoval vždy velmi šetrně. Zejména tam kde půjde o větší četnost testů, která zvyšuje pravděpodobnost takových úrazů.

Naprosto srozumitelné argumenty i pro retardované. A ministerstvo zdravotnictví, poslušný služebník údajných matematických expertů z Menzesu v naprostém rozporu s tím, k čemu nabádají fundování lékaři, najednou nařizuje, aby si citlivý zdravotnický úkon, výtěr z nosních dutin, provádělo desetitisíce zdravotnických dětských diletantů. Ani jedno dítě přece není a hned tak nebude školeným zdravotnickým personálem.

Přitom z těchto zkušeností a rad skutečných odborníků vycházel pokus rodičů zastavit tuto naprosto bezohlednou a nelidskou šikanu ve školách.

Byla podána žaloba k Nejvyššímu správnímu soudu, opřená o spoustu platných zákonů a úmluv o lidských právech, o porušení práv na ochranu osob a zdravotního stavu, čl. 5 Úmluvy o lidských právech atd.

A výsledek snažení rodičů? Těžko se mně hledá slušné výrazivo. Výsměch nejhrubšího zrna. Kdo žije v iluzi, že u soudů sedí lidé čestní a soudící podle svého nejlepšího svědomí, tak by si měl dopodrobna přečíst jejich rozsudek. To je rozsudek, který dělá z těch co mají strach o zdraví svých dětí úplné blbce.

Základ rozsudku je jejich tvrzení, že opakované špejlování nezletilých školáků není v rozporu s žádnými lidskými právy, protože strkání špejlí do nosu, prý vůbec není z d r a v o t n i c k ý  ú k o n! Zdravotnickým úkonem by to bylo teprve tehdy, pokud by jej prováděl kvalifikovaný zdravotník!!

A údajně je jen na rodičích, jak pomohou obavy dětí ze strkání nářadí do nosu rozptýlit a případně jim při tom pomáhat. A když to rodiče zvládnou, tak se to dětem bude i líbit. Takže NSS nabádá, aby nezletilému zdravotnicky neproškolenému subjektu, pomáhal další, sice starší, ale úplně stejně neproškolený zdravotnický analfabet! A ještě za něj nesl zodpovědnost. A dojede li k úrazu, viz dospělá žena vBrně, tak za to budou souzeni rodiče a ne ten, co to nařídil!

Pro takové chování soudců, kteří jen plní politické zadání a zdraví dětí je jim u zadku, mají Židé jedno výstižné slovo. A to „ Chucpe” Je to výraz pro hajzlovinu, kterou lze těžko vyjádřit slovy.

Připadá mi to přesně tak blbé, jako tvrdit, že ve vyhlazovacích táborech se to Židům líbilo a důkazem je to, že jich tam hodně zůstalo natrvalo.

Další rozhodnutí NSS o testování ve firmách vypadá na první pohled zodpovědně. Testování bylo zastaveno, nebo to tak aspoň vypadá. Je tu ale jedno ale.

Ministerstvo zdravotnictví od konce nouzového stavu opakovaně porušuje pandemický zákon, tedy ten, který tak prosazovalo. Opakovaně neuvádí dostatečná odůvodnění opatření, kterými nařizuje různé zákazy a příkazy. Takže žaloba jde k soudu, ten je nucen ministerské opatření zastavit, ale dá MZ 4 dny na doplnění údajů. Ten to sice provede, ale zase ne dostatečně, takže právníci mají zase možnost upravené nařízení znovu napadnout.

NSS ví velice dobře, že Arenberger se ani netají tím, že vydává protizákonná nařízení, ale než dojde k dalšímu zrušení, tak získá dalších 10-14 dnů na udržení nezákonného stavu. Takže tady vzniká takové právnické perpetum mobile. Pouhá divadelní hra pro občany této země, za účasti dvou aktérů. Ministerstva zdravotnictví a NSS.

Je možné, ale spíše jisté, že Arenberger ani nemá čas, všechno dělat pořádně. Od roku 2019, kdy byl dle majetkového přiznání majitelem 6 nemovitostí a během jednoho jediného rokuzvýšil jejich počet na 65, s hodnotou 120 milionů, tak to je výkon hodný supermana. A to bez intensivní práce nejde. Aspoň u normálních podnikatelů.

Pokud chce dál budovat své imperium, tak ať se sebere a jde. Být bohatý není zločin. Pokud se  tedy stal bohatým jen a jen poctivou prací, bez jakýchkoliv podvodů.

 Ale zločin je, když svou práci flákám a protizákonnými nařízeními, ohrožuji zdraví a životy lidí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 239 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)