samet_jpg_500x500_q95
17.11.2018
Kategorie: Společnost

Nezneužívejte 17. listopad

Sdílejte článek:

KAREL VOKOUN

Chtěl bych jen vzkázat zpovykaným klukům a holkám, co si budou dnes hrát na sametovou revoluci, že tyhle časy už jsou dávno pryč. V sobotu 17. listopadu 2018 už nebude žádné hrdinství volat “Babiše do koše” a požadovat změnu vlády/systému.

Do ledvin nebo frňáku obuškem nedostanete a vyhazovat ze školy či zaměstnání vám také hrozit nebude. Choďte místo přednášek na Kliniku radši k volbám a Babiše může jít z politiky dříve než bys řekl švec.

Pokud vám nevadí, jakým způsobem ničí skutečnou svobodu ideologie multikulturalismu a politické korektnosti, na kterých je postavena ta vaše zbožštěná EU, pak nevíte o svobodě vůbec a měli byste obzvlášť na výročí 17. listopadu raději mlčet.

Zároveň bych chtěl apelovat na část svých kolegů z ODS, ale hlavně na “kvazi-politiky” z TOPky, STANU, KDU a Piráty, aby nezneužívali 17. listopad k politickým cílům, které v jejich případě nepovažuji za o moc ctnostnější než cíle Babišovy.

Stačí se to do toho víc obout a nabídnout voličům lepší program. K tomu je ale zapotřebí méně elitářství, méně aktivismu, méně pokrytectví, méně citového vydírání, méně vlezdobruselismu. Jste toho schopni?

Předpokládám. že ne. Radši budete po cibuli ronit falešné slzy na pódiích na Václaváku či Staromáku, neméně falešně prozpěvovat Modlitbu pro Martu, žvanit o demokracii, svobodě a evropských hodnotách. Že mám pravdu?

Autor: Karel Vokoun

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
98 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.