10.11.2015
Kategorie: Společnost

Neziskovky chtějí ovládat kompletně naše životy, zatím mají “pouze” naše peníze

Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK 10|11|2015

Neskutečně vysoké granty a dotace nyní plynou do pochybných spolků a sdružení, které v rámci boje za rovnoprávnost a integraci všeho a všech, posilují aktivity radikálních levicových organizací.

Neomezené finance pomáhají šířit velmi sofistikovaný materiál, kvalitní PR a absolutní pocit toho, že hranice svobody druhého jsou tam kde si určí oni. Vždyť je platí stát, EU, Norské fondy apod. Ten pocit parazita, který má neustále vše na co si ukáže je opojný a láká další a další nekontrolovatelné parazity. Jestliže si zjistíte kdo dnes vede všechny ty neziskové organizace, tak zjistíte, že jde v drtivé většině o lidi, kteří jsou na pupeční šňůře dotací napojeni od studenstkých let. V minulém roce se podobným vygrantovaným hnutím dokonce podařilo vstoupit do politiky a to s velkým úspěchem. Brno nebo Ústí o tom ví své.

Agresivní ideologické neziskovky – tyhle organizace přitahují typy novodobých „svazáků a konsomolců“. Většinou zastávají nějaký velmi extremistický levicový názor na svět a svoji „práci“ berou jako boj za nový svět. Většinou se jedná o absolventy velmi zbytečných human oborů (gender studies, soc. politika apod), kteří propadli obdivu k totalitárním společnostem a ideologiím. Jejich cílem je zničení tradiční svobodné společnosti a nahrazení nějakým novým uspořádáním. Někdy je to jen obyčejná touha po možnosti peskovat ostatní a ideologicky se nad ně povyšovat. Jejich činnost je pro naši zemi zcela kontraproduktivní a škodlivá. Sem lze zařadit většinu multikulturních organizací. (Bohuslav Janovský)

Organizace, které se zabývají „pomocí“ přistěhovalcům. Různé gender organizace, či organizace bojující „za práva“ žen, homosexuálů, či osob třetího pohlaví (ladymanů). Či radikální ekologické organizace. Ačkoliv vědomě provozují aktivity českému státu zcela nepřátelskou, tak se vůbec neostýchají žádat na to prostředky z peněz daňových poplatníků. O Etno neziskovkách a o vyděračských profesionálních ekologických uskupeních nemá ani cenu psát, ty se v drtivé většině dnes přesouvají do prostoru již zmíněných multikulturních a integro organizací, kam se nekontrolovatelně nyní “leje” nejvíce peněz.

multikulturalismus-833x540

Radikální extremismus 

Úspěchem státních orgánů je jednoznačná likvidace radikálního extrémismu v podobě fašistických skupin, které nemají v současné době absolutně žádný vliv na politické scéně. Potkal je osud směšných figurek jako byl Lukáš Kohout (falešný asistent), který úspěšně “pomohl” udělat na závěr z radikálů absolutní hlupáky. Výhodou pro bezpečnostní složky, byl jednoduchý monitoring a snadná infiltrace těchto organizací, právě z důvodu nedostatku financí pro kvalitnější stavbu vnitřní organizace a širší mediální rozlet, který by pomohl přilákat kvalitní členskou základu, organizátory, kreativce atd.

Dnes nám tedy za přímé podpory státu vzniká mnohem nebezpečnější skupina. Stát si vychoval a úspěšně dál vychovává svůj vlastní Tálibán, který má možnost neomezeně hlásat své pravdy a potlačovat beztrestně názory druhých, tedy těch, kteří je ze svých daní živí. Prvním krokem je zesměšňovat a urážet většinovou společnost a vytvářet uměle konflikty a provokace, které následně přinesou na základě analytických bludů zase další peníze. 

Až se nenažrané neziskovky začnou štěpit a radikalizovat

Neziskový sektor se utrhl ze řetězu a jestliže se okamžitě v naší PET víčkové demokracii tento trend nepodaří tvrdě a nekompromisně zastavit, můžeme snad i v naší holubičí republice očekávat vznik organizací jako byla v 70. a 80. letech například Rote Armee Fraktion (RAF)? Mám bohužel strach, že ano.

Nechci Vás zdržovat postupnou evolucí ze studentského hnutí po organizaci 2.června, až po skupiny okolo Andrease Baadera. Již dnes můžeme vidět  jak mnoho neziskovek stupňuje cíleně své provokace proti majoritě, aby tak zvýšili svůj revoluční kredit a urychlili polarizaci neutrálních studentů. Vzniká tu konfrontační strategie s rychlým nárůstem nové generace levičáckých profesorů, které úspěšně generuje tento systém parazitů a bezproblémově si určují veškerá pravidla, tedy jejich instalaci do funkcí a přitom kážou pouze svoji morálku.

ZDROJ: Jiří Vítek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 264,00 Kč
Vybráno 32.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 66 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
14 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.