10.11.2015
Kategorie: Společnost

Neziskovky chtějí ovládat kompletně naše životy, zatím mají “pouze” naše peníze

Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK 10|11|2015

Neskutečně vysoké granty a dotace nyní plynou do pochybných spolků a sdružení, které v rámci boje za rovnoprávnost a integraci všeho a všech, posilují aktivity radikálních levicových organizací.

Neomezené finance pomáhají šířit velmi sofistikovaný materiál, kvalitní PR a absolutní pocit toho, že hranice svobody druhého jsou tam kde si určí oni. Vždyť je platí stát, EU, Norské fondy apod. Ten pocit parazita, který má neustále vše na co si ukáže je opojný a láká další a další nekontrolovatelné parazity. Jestliže si zjistíte kdo dnes vede všechny ty neziskové organizace, tak zjistíte, že jde v drtivé většině o lidi, kteří jsou na pupeční šňůře dotací napojeni od studenstkých let. V minulém roce se podobným vygrantovaným hnutím dokonce podařilo vstoupit do politiky a to s velkým úspěchem. Brno nebo Ústí o tom ví své.

Agresivní ideologické neziskovky – tyhle organizace přitahují typy novodobých „svazáků a konsomolců“. Většinou zastávají nějaký velmi extremistický levicový názor na svět a svoji „práci“ berou jako boj za nový svět. Většinou se jedná o absolventy velmi zbytečných human oborů (gender studies, soc. politika apod), kteří propadli obdivu k totalitárním společnostem a ideologiím. Jejich cílem je zničení tradiční svobodné společnosti a nahrazení nějakým novým uspořádáním. Někdy je to jen obyčejná touha po možnosti peskovat ostatní a ideologicky se nad ně povyšovat. Jejich činnost je pro naši zemi zcela kontraproduktivní a škodlivá. Sem lze zařadit většinu multikulturních organizací. (Bohuslav Janovský)

Organizace, které se zabývají „pomocí“ přistěhovalcům. Různé gender organizace, či organizace bojující „za práva“ žen, homosexuálů, či osob třetího pohlaví (ladymanů). Či radikální ekologické organizace. Ačkoliv vědomě provozují aktivity českému státu zcela nepřátelskou, tak se vůbec neostýchají žádat na to prostředky z peněz daňových poplatníků. O Etno neziskovkách a o vyděračských profesionálních ekologických uskupeních nemá ani cenu psát, ty se v drtivé většině dnes přesouvají do prostoru již zmíněných multikulturních a integro organizací, kam se nekontrolovatelně nyní “leje” nejvíce peněz.

multikulturalismus-833x540

Radikální extremismus 

Úspěchem státních orgánů je jednoznačná likvidace radikálního extrémismu v podobě fašistických skupin, které nemají v současné době absolutně žádný vliv na politické scéně. Potkal je osud směšných figurek jako byl Lukáš Kohout (falešný asistent), který úspěšně “pomohl” udělat na závěr z radikálů absolutní hlupáky. Výhodou pro bezpečnostní složky, byl jednoduchý monitoring a snadná infiltrace těchto organizací, právě z důvodu nedostatku financí pro kvalitnější stavbu vnitřní organizace a širší mediální rozlet, který by pomohl přilákat kvalitní členskou základu, organizátory, kreativce atd.

Dnes nám tedy za přímé podpory státu vzniká mnohem nebezpečnější skupina. Stát si vychoval a úspěšně dál vychovává svůj vlastní Tálibán, který má možnost neomezeně hlásat své pravdy a potlačovat beztrestně názory druhých, tedy těch, kteří je ze svých daní živí. Prvním krokem je zesměšňovat a urážet většinovou společnost a vytvářet uměle konflikty a provokace, které následně přinesou na základě analytických bludů zase další peníze. 

Až se nenažrané neziskovky začnou štěpit a radikalizovat

Neziskový sektor se utrhl ze řetězu a jestliže se okamžitě v naší PET víčkové demokracii tento trend nepodaří tvrdě a nekompromisně zastavit, můžeme snad i v naší holubičí republice očekávat vznik organizací jako byla v 70. a 80. letech například Rote Armee Fraktion (RAF)? Mám bohužel strach, že ano.

Nechci Vás zdržovat postupnou evolucí ze studentského hnutí po organizaci 2.června, až po skupiny okolo Andrease Baadera. Již dnes můžeme vidět  jak mnoho neziskovek stupňuje cíleně své provokace proti majoritě, aby tak zvýšili svůj revoluční kredit a urychlili polarizaci neutrálních studentů. Vzniká tu konfrontační strategie s rychlým nárůstem nové generace levičáckých profesorů, které úspěšně generuje tento systém parazitů a bezproblémově si určují veškerá pravidla, tedy jejich instalaci do funkcí a přitom kážou pouze svoji morálku.

ZDROJ: Jiří Vítek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 188 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...