How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair
30.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Neziskovka vyzývá Němce k sňatkům s nelegály, aby jim bylo umožněno v zemi zůstat

Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

V zoufalé snaze změnit tvář Německa a Evropy se německá neziskovka Mission Lifeline z Drážďan odhodlala k výzvě, aby občané vstupovali do sňatků s migranty, kteří nemají nárok v Německu zůstat. Na neziskovku se ale sesypala kritika téměř ze všech stran. Jedná se totiž o jasnou výzvu k porušení zákonů.

“Ještě jste neuzavřeli manželství? Možná byste se mohli zamilovat do někoho, kdo tu nemá právo být. To by se mohlo stát, že?” Stalo v tweetu, který vyvolal jen na internetu tisíce reakcí.

MISSION LIFELINE@SEENOTRETTUNG

Ihr seid noch nicht verheiratet? Vielleicht verliebt Ihr Euch zufällig in einen Menschen, der*die hier noch kein Bleiberecht hat. Könnte passieren, oder? Bleibt offen! 💖

Zareagoval i mluvčí ministerstva vnitra, který příspěvek odsoudil jako výzvu k falešnému uzavření manželství, což podle něj není žádný přestupek, ale zločin zasluhující vězení.

Philipp Amthor z CDU to komentoval, že se neziskovka snaží obejít migrační zákony. “Tato absurdní výzva k uzavírání manželství jasně ukazuje, že tito ‘námořní záchranáři mají daleko větší agendu. Chtějí obejít náš migrační zákon se svou levičáckou ideologií a tahat náš právní stát za nos.”

Ale mluvčí neziskovky Axel Steier kritiku odmítá s tím, že chtějí hlavně vyvolat pozornost k tématům, jako jsou abstraktní pojmy jako ‘uprchlík’ a ‘utopená osoba’.

Neziskovka v reakci na “útoky” médií píše, že hlavním motivem příspěvku byla “láska”, ne manželství, a že Mission Lifeline využila Dne připomenutí Holocaustu k upozornění na to, že jejich práce s dostáváním migrantů do Evropy se točí kolem “života a emocí”.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 011 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.