How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair
30.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Neziskovka vyzývá Němce k sňatkům s nelegály, aby jim bylo umožněno v zemi zůstat

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

V zoufalé snaze změnit tvář Německa a Evropy se německá neziskovka Mission Lifeline z Drážďan odhodlala k výzvě, aby občané vstupovali do sňatků s migranty, kteří nemají nárok v Německu zůstat. Na neziskovku se ale sesypala kritika téměř ze všech stran. Jedná se totiž o jasnou výzvu k porušení zákonů.

“Ještě jste neuzavřeli manželství? Možná byste se mohli zamilovat do někoho, kdo tu nemá právo být. To by se mohlo stát, že?” Stalo v tweetu, který vyvolal jen na internetu tisíce reakcí.

MISSION LIFELINE@SEENOTRETTUNG

Ihr seid noch nicht verheiratet? Vielleicht verliebt Ihr Euch zufällig in einen Menschen, der*die hier noch kein Bleiberecht hat. Könnte passieren, oder? Bleibt offen! 💖

Zareagoval i mluvčí ministerstva vnitra, který příspěvek odsoudil jako výzvu k falešnému uzavření manželství, což podle něj není žádný přestupek, ale zločin zasluhující vězení.

Philipp Amthor z CDU to komentoval, že se neziskovka snaží obejít migrační zákony. “Tato absurdní výzva k uzavírání manželství jasně ukazuje, že tito ‘námořní záchranáři mají daleko větší agendu. Chtějí obejít náš migrační zákon se svou levičáckou ideologií a tahat náš právní stát za nos.”

Ale mluvčí neziskovky Axel Steier kritiku odmítá s tím, že chtějí hlavně vyvolat pozornost k tématům, jako jsou abstraktní pojmy jako ‘uprchlík’ a ‘utopená osoba’.

Neziskovka v reakci na “útoky” médií píše, že hlavním motivem příspěvku byla “láska”, ne manželství, a že Mission Lifeline využila Dne připomenutí Holocaustu k upozornění na to, že jejich práce s dostáváním migrantů do Evropy se točí kolem “života a emocí”.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 900,00 Kč
Vybráno 2.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 155 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.