Jiří_Fajt
4.7.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nezájem o spravedlnost v Čechách

Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK POPP

Tak zas dostal zdravý selský rozum a cit pro spravedlnost pořádnou ránu pod pás.

Když se už konečně objevil Ministr kultury Antonín Staněk, který na rozdíl od svých předchůdců nepobíral svůj plat zbytečně, ale konečně zakročil (dle jeho slov) proti opakovanému porušování zákona a předpisů a nehodlal přejít mlčením absurdní rozhazování peněz daňových poplatníků a neetické obohacování, či střety zájmů a jiné absurdity Fajta a jiných, tak se ho kocourkovská obec snaží rychle zbavit a co je nejsmutnější, že na místo spravedlivého soudu a prošetření celé situace se tolik politiků nechalo zbaběle ovlivnit naivními řvouny kterým je zjevně nějaká spravedlnost zcela ukradená.

Trochu mi to připomíná hysterické reakce žen okouzlených šarmem masového vraha Richarda Ramireze v USA které žádaly propuštění tohoto šaramantního džentlmena a byly rozhořčené, že ho odsoudili.

Netvrdím, že by argumentace řvounů o tom co užitečného Fajt udělal a jak je šikovný byla mylná, ale aby to omluvilo jeho údajné porušování zákonů a případné neetické obohacování je absurdní! a bláznivé!

David Rath také udělal mnoho užitečného od té doby co v roce 1995 v čele lékařského odborového klubu ostře kritizoval situaci ve zdravotnictví, ale nikoho ani nenapadne aby tím omlouval jeho porušování zákonů.

Ještě před touto aférou jsem sledoval Všechnopárty s panem Šípem kde jsem nechtěl věřit svým uším, když jsem měl pocit, že z rozhovoru s Fajtem vyplývá něco v tom smyslu, že Fajt měl tu drzost za peníze nás daňových poplatníků nakupoval své vlastní výtvory!!!

Doposud nevím, zda jsem jen tomu špatně neporozuměl, protože jsem již ten rozhovor na ČT nenašel (nevím zda kvůli mé nešikovnosti, či kvůli tomu, že už i u nás a v České televizi řádí taková pokrytecká cenzura co jí mají v Německu a Skandinávii kde sametově a v zájmu udržení korektní nespravedlnosti zametají mnohá porušování zákonů ze strany pod koberec a nesmí se o tom psát).

Kocourkovská rozhodnutí a přehlížení spravedlnosti se bohužel i u nás množí. Ale když jsem slyšel komentáře lidí ohledně násilníka který se pokusil zabít dívku tím, že jí shodil do propasti a kterého nedávno soud nechal na svobodě bez trestu a tyto komentáře lidí tvrdily, že je to z důvodu korupce soudců, tak mám obavu, že se nemusí jednat o korupci ale možná o všeobecnou ztrátu citu pro spravedlnost ve společnosti, která se i projevila tím, že namísto zhnusení a rozhořčení nad tím jak Fajt nakládal s prostředky nás daňových poplatníků se společnost vrhla na toho, kdo tyto nesrovnalosti v souladu se svojí náplní práce odhalil a snažil se o nápravu a politici místo zdravého rozumu poslouchají nelogické argumenty hysterických uřvanců.

Možná jsou to ti samí uřvanci co si stěžovali na střet zájmů u Babiše ale nehorázný střet zájmů v případě Fajta ohledně nakládání s penězi zcela ignorují a omlouvají.

Když někdo odhalí to že si Fajt podepsal smlouvu sám se sebou, tak by měl dostat uznání, za to, že chce zjednat spravedlnost a nápravu odvoláním této osoby a jen hysteričtí lidé bez citu pro spravedlnost podobní těm hysterickým ženám co omlouvaly v USA masového vraha Ramireze, mohou žádat odvolání pana Staňka z pozice ministra kultury za poctivou práci co vykonal.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč


Celkem za měsíc: 11 797,60 Kč
Vybráno 33.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 193 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.