palestina
24.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Než začnete litovat Palestince…

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,57 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SMOL

Tak prosím věnujte chvíli času následnému rozboru! Napřed se musím přiznat,že nekopu ani za Izrael a ani za nikoho jiného. Navíc jsem Slovan jako to poleno. Jen stojím v nynějším konfliktu Palestinci vesrus Izrael na neutrální straně, nechte je ať si to vyříkají mezi sebou. Nikdo přece nenahání ty demonstranty, aby následně překonávali Izraelské hraniční ploty, nebo vlastně ano?!

Tak za prvé – Palestinci jsou muslimové. Pokud toto nikomu nic neřekne, znovu jsou to muslimové. Tak ještě jednou jsou to MUSLIMOVÉ! Pokud někdo neví o čem je řeč,tak ať si najde na internetu nějaké to video jak muslimové mučí, uřezávají hlavy, upalují za živa jinověrce, ty kteří s nimi nesouhlasí,atd. … o křesťanech ani nemluvě!

Asi před rokem bylo na Facebooku video (ovšem jak známo takováto videa jsou ihned mazána!!) jedné křesťanky které se podařilo uprchnout z muslimského pekla rozpoutaného palestinci v Libanonu. Tam stejně jako u nás kdysi veřejnost všeobecně pod vlivem reklamy sluníčkových pomatenců litovala chudáky Palestince a všemožně je podporovala, přivážela je do Libanonu, tamější křesťanská společnost o ně všelijak pečovala. Po nějaké době když se Palestinci dostatečně zabydleli a vytvořili dostatečně velkou komunitu, začali konečně vykonávat dílo Alláhovo.

Počali přebudovávat přesně dle dispozic koránu jako upřímně věřící alláhovi služebníci okolní společnost. Napřed si to vyřídili s křesťany a židy, potom i s těmi kdo s nimi nesouhlasil. Upalovali je zaživa, křižovali, dětem vyřezávali za živa orgány atd. Nevím čím to je ale on ten Alláh má nějaké to zvláštní zalíbení v podobných muslimských radovánkách…

V tomto okamžiku však již bylo pozdě a teprve nyní si uvědomila původní křesťanská společnost koho si tam vlastně dovezla. Budiž nám to výstražným mementem!! Takže je třeba si uvědomit,že správný věřící muslim za to nemůže, prostě to má přikázáno od toho Alláha, on jen koná svou povinnost. Pokud namítnete reklamní slogan ze sdělovacích prostředků:”…ale všichni muslimové nejsou stejní…”, konec citátu, máte pravdu, ano nejsou stejní.

Jsou totiž v podstatě dva druhy muslimů, ti správně a upřímně věřící, kteří přesně dbají hádísů z koránu kde je jasně přikázáno, že musí plnit plán a uřezávat končetiny (nejlépe hlavy) těm nevěřícím psům (káfirům), mučit je, ty kdo s nimi nesouhlasí. Potom je tu druhá skupina která s tím sice souhlasí, ale jaksi stojí poněkud stranou – to jsou ti, kteří jsou vlažní, nejsou dostatečně věřící a zapálení pro Alláha a o těch je v koránu jasně uvedeno, že musí být potrestáni dokonce ještě brutálněji, aby tímto zářným příkladem byli ostatní muslimové strženi k ještě větší oddanosti ve věci Alláha! Takže jsme si konečně vysvětlili,že muslimové jsou upřímně věřící, jsou to ti kteří přesně dbají učení koránu (pokud právě nejsou odpadlí od víry) a co vlastně můžeme čekat od takového upřímně věřícího muslima.

Za druhé nevím čím to je ale oni ti muslimové mají takovou zvláštní vlastnost, že jsou tak zapáleni pro svou víru, že se rádi odpalují na veřejnosti(nejlépe když je kolem co nejvíce lidí!), také rádi střílí i do vlastních řad, když je to potřeba, no co by neudělali pro toho svého Alláha,že?! Tak třeba, když bylo potřeba přesvědčit světovou veřejnost o tom, jak jsou ti Srbové zlí v tom Sarajevu. Tak si muslimové vypálili těžký minometný granát do středu muslimského zaplněného tržiště a jistě tomu chtěl Alláh, že právě vybuchl v tom největším chumlu lidí takže bylo přes 50 mrtvých. No kdyby tomu nechtěl Alláh,tak by se to jistě nestalo…

Samozřejmě tzv. “sdělovací prostředky” ihned obvinily ty zlé Srby-no ono se to sice poněkud hned po události zadrhlo když jeden vysoký činitel z Anglie uvedl, že granát byl odpálen z muslimských pozic, ale ihned byl ten revizionista odvolán a bylo mu domluveno, prostě vyšší zájem je vyšší zájem! Takže potom již nic nebránilo v zahájení humanitárního bombardování těch “zlých” Srbů.

No a tady se dostáváme k jádru věci. Proč tam ti Palestinci vlastně hází ty kameny a střílí ty více či méně po domácku udělané rakety přes plot na ozbrojenou stráž Izraelitů? Asi je přirozené, že by si měl každý normální stát hájit své hranice. Vždyť to tak dělají i ti naši kámoši od Saudů a klidně střílejí na hranicích dokonce do svých soukmenovců, ale téměř nikde se to nedovíte, jen pořád ten Izrael…

Dokonce prosákly na veřejnost informace, že Hamás chce nahnat jako živé štíty k těm Izraelským plotům mnohem a mnohem více lidí. Nakonec to je známá strategie muslimů, vzpomeňme třeba nedávné boje tzv. ISIS v těch městech jak naháněl civilisty před sebe. Zřejmě jsou na to někde nějaké tajné tabulky co se týká obětí, až bude těch zastřelených provokatérů určitý počet, tak potom se přistoupí k nějakému tomu humanitárnímu bombardování. Určitě to ale bude ještě dlouho trvat, neboť jak říká staré řecké přísloví co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi. Tím volem mám na mysli chudáka Miloševiče. U toho stačilo, jen aby zakročil proti kosovské mafii, co kuchala Srby za živa na orgány a bylo zle a zle.

Za třetí, z nábožensko-historického hlediska velmi stručně, je všeobecně známo, že Bůh kdysi dávno před několika tisíci lety daroval Kanán izraelitům (mám na mysli etnické izraelské kmeny, nikoli Chazary).

Pokud někdo namítne, že přece muslimové mají v Jeruzalémě svou měšitu, je třeba opět zabrousit do historie. Jednak je všeobecným zvykem když někdo dobude cizí území tak si místo původních svatostánků postaví ty své. Třeba Španělé a Portugalci, když rozprášili a vyhubili původní obyvatele jižní Ameriky, tak tam na původních svatyních budovali své kostely. Podobně tomu bylo i s Jeruzalémem. V rozmezí let 400 až 600 tehdejší vzmáhající se katolická církev pracovala na strategii sjednocení Arabských kočovných kmenů, aby jim dobili tehdejší Jeruzalém s tím, že jim ho potom předají. Takže se ujali bezprizorního malého mohamedíka, všemožně mu pomáhali a školili ho, oženili ho s bohatou katolickou vdovou, napsali mu bojovný manuál (dnes se mu říká korán), také se postarali o nějaký ten zázrak a zjevení (na to na světě není větších specialistů!). Jak vidět není náhoda, že korán má mnoho společného s katolickou věroukou-vědomí nadřazenosti a vlády nad světem, nenávist k jinověrcům atd. Když se nakonec dílo podařilo a Jeruzalém dobili sjednocení Arabové tak nějak už toho papeže nepotřebovali a vykašlali se na něho. Prostě se to nějak vymklo z kontroly (což ovšem i v následujících dějinách nebude ojedinělý případ!)

Ten ovšem kromě svolávání hromů a blesků a všech možných prokletí počal organizovat tzv. křižácké výpravy na dobytí Jeruzaléma a válek proti muslimským kacířům… Ti ovšem postupně sílili a mimo jiné si přizpůsobili Jeruzalém k obrazu svému.

Takže prosím pokud je Vám líto Palestinců, běžte se podívat co dělali a dělají v Libanonu a jak “mírumilovně”vycházeli s původními křesťanskými obyvateli. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 319,00 Kč
Vybráno 15.19%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.