diewhites
13.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

New Orleans: “Bílí chcípněte!” vzkazují demonstranti proti Trumpovi a ničí americké národní památky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Psali jsme již o protestech proti zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA, které stále nekončí a, zřejmě za pomoci najatých a zaplacených demonstrantů, gradují. Nicméně, když se do protestů “opřou” černošští obyvatelé New Orleans, není to už vůbec hezká podívaná. K hořícím vlajkám a automobilům se pak přidává i černý rasismus presentovaný výhrůžkami smrtí bílým a útoků nejsou ušetřeny ani budovy a památníky.

I ve státě Louisiana ve městě New Orleans se odehrál protest proti nově zvolenému prezidentovi. Média sice o tomto anti-trumpovském protestu informovala jako o pokojném shromáždění, avšak podle zdroje portálu Breitbart se dav rychle zradikalizoval a v davu propukly násilnosti.

Centrem vandalismu se stal nejznámější památník města New Orleans Lee Circle, na jehož schodech se shromáždili studenti držíc v rukou slogany “Konec nadvlády bílých”. Krátce nato se dav vymkl kontrole. Na nedaleké bance dav vytloukal výlohy a památník se pokryl grafity se slogany: “Černá síla” a “Odstraňte nadvládu bílých.”

Přilehlé okolí zase pokryly nápisy: “Ne Trumpovi, ne KKK”, ale i otevřené rasistické výhrůžky “Bílí, chcípněte!” a “Je.at Trumpa”. Podle zpravodajského portálu Breitbart, pracovníkům města trvalo celý den než odstranili stopy výtržností.

ZDROJ: VIDEO1, VIDEO2

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
26 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.