diewhites
13.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

New Orleans: “Bílí chcípněte!” vzkazují demonstranti proti Trumpovi a ničí americké národní památky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM

Psali jsme již o protestech proti zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA, které stále nekončí a, zřejmě za pomoci najatých a zaplacených demonstrantů, gradují. Nicméně, když se do protestů “opřou” černošští obyvatelé New Orleans, není to už vůbec hezká podívaná. K hořícím vlajkám a automobilům se pak přidává i černý rasismus presentovaný výhrůžkami smrtí bílým a útoků nejsou ušetřeny ani budovy a památníky.

I ve státě Louisiana ve městě New Orleans se odehrál protest proti nově zvolenému prezidentovi. Média sice o tomto anti-trumpovském protestu informovala jako o pokojném shromáždění, avšak podle zdroje portálu Breitbart se dav rychle zradikalizoval a v davu propukly násilnosti.

Centrem vandalismu se stal nejznámější památník města New Orleans Lee Circle, na jehož schodech se shromáždili studenti držíc v rukou slogany “Konec nadvlády bílých”. Krátce nato se dav vymkl kontrole. Na nedaleké bance dav vytloukal výlohy a památník se pokryl grafity se slogany: “Černá síla” a “Odstraňte nadvládu bílých.”

Přilehlé okolí zase pokryly nápisy: “Ne Trumpovi, ne KKK”, ale i otevřené rasistické výhrůžky “Bílí, chcípněte!” a “Je.at Trumpa”. Podle zpravodajského portálu Breitbart, pracovníkům města trvalo celý den než odstranili stopy výtržností.

ZDROJ: VIDEO1, VIDEO2

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.