clanek
3.10.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Nevolte kolaboranty

Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Jenom nemocný systém je ohrožen. Musíme léčit příčiny nikoliv symptomy.

Někdo je křesťan, někdo buddhista, někdo zase muslim nebo komunista či fašista a někdo nevěří ani sám v sebe. Oprostěme se nyní od toho, co je správné a co je špatné a kdo má nebo nemá pravdu. Islám dává muslimům jasné instrukce a popisuje ne-muslimy jako podřadnou rasu, kterou muslim může zotročit nebo zabít.

Z pohledu křesťanské výchovy, kde je na prvním místě tolerance, láska k bližnímu a podvod, lež, krádež nebo vražda kohokoliv (nejenom křesťana) je zločinem, je islám nepřijatelnou alternativou. Ale pro muslima jsme stejně tak nepřijatelní my nevěřící, kteří nechceme přijmout islám. Tyto dva světy jsou prostě neslučitelné a snažit se je propojit je stejně naivní, jako chtít smísit ropu s vodou. Vždy, když se v přírodě potkají dva druhy, dojde k boji a vyhraje ten agresivnější. Nás to pravděpodobně také čeká.

Ti chytřejší muslimové vědí, že čas hraje pro ně a spolu s neziskovými organizacemi a islámskými duchovními budou dbát na klid v EU. Ti nedočkaví a hloupí dobývají Evropu “mečem” již nyní, ale každý teroristický čin zpomaluje jejich cestu k ovládnutí Evropy. Tím prakticky škodí islámu, protože upozorňují na budoucí nebezpečí a plaší nás evropské ovce, které mají stále co spásat a nezajímají se ani o historii ani o budoucnost. Naši pseudo-sociální civilizaci je totiž efektivnější ovládnout citovým vydíráním a petro-dolary.

Kdo jsou tedy ti největší zločinci, kteří vedou Evropu do záhuby? Jsou to muslimové? Ne, cesta muslimů je popsána v koránu a je dána příkladem života Mohameda. Jejich cílem je ovládnout svět a mají vynikající výsledky. Na rozdíl od nás jsou odhodlání a jsou připraveni položit za svoji víru i život.

clanekSkutečnou příčinou a nebezpečím jsou kolaboranti a retardovaní jedinci na postech našich a evropských politiků, úředníků, novinářů a celé řady vládních i nevládních organizací. Ti jsou ochotni zaprodat a zničit svoji zem, kterou budovali naši i jejich předci celá staletí. Kvůli evropským dotacím jsou ochotni ohrozit i své vlastní děti. Jakým právem? Jak je možné, že německá paní se ani neomluví za smrt nevinných lidí, které zabili jí pozvaní muslimové ani za další zločiny, které páchají? A ještě má tu drzost se s rukama od krve dívat lidem do očí? Je to vůbec možné, že média, která lžou jako když tiskne lidé čtou a firmy v nich inzerují? Je vůbec možné, že lidé chtějí volit strany, které mají ve svých řadách zrádce? Co všechno si ještě necháme líbit?

Jsme ovce, protože v demokratické zemi bychom zrádce neměli volit ani si jich vážit. Je to naše ostuda a my jsme sami zbabělci a pokrytci. My sledujeme a dokonce si sami platíme média, která nám vymývají mozky. Začněme u sebe, buďme féroví, nekompromisní a říkejme otevřeně, co si myslíme kdekoliv a komukoliv a výsledek se dostaví. Nepleťme si rozvahu se zbabělostí a pokrytectvím. Važme si lidí, kteří říkají pravdu. Jsme odtrženi od reality a to je příčina všeho.

Když je loď přetížená na jedné straně a nabírá vodu, tak ji také nevyvažujeme na straně náběru jenom proto, že banda pitomců hystericky hrozí jejím převrácením na stranu opačnou. A Evropa už nabrala hodně vody a čas na její záchranu se krátí. Argumenty, že loď se bude potápět dlouho a že tady na naší části paluby (v ČR) máme jen málo vody (malou invazi) neobstojí. Jsme v bodě zlomu, za kterým už cesta zpět neexistuje nebo by byla velmi krvavá.

Nevolte proboha strany, ve kterých jsou kolaboranti. Volte prosím korekci příčin, ne symptomů. Když se loď potápí, posádka také neřeší, jestli je čistá paluba nebo natřený stěžeň. Dejte svojí volbou vědět všem stranám, že pravda a vlastenectví se vyplácí a pro bezpáteřní politiky není v politice místo.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 18 855,00 Kč
Vybráno 53.87%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.