clanek
3.10.2016
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Nevolte kolaboranty

Loading...
Sdílejte článek:

KAREL POHNER

Jenom nemocný systém je ohrožen. Musíme léčit příčiny nikoliv symptomy.

Někdo je křesťan, někdo buddhista, někdo zase muslim nebo komunista či fašista a někdo nevěří ani sám v sebe. Oprostěme se nyní od toho, co je správné a co je špatné a kdo má nebo nemá pravdu. Islám dává muslimům jasné instrukce a popisuje ne-muslimy jako podřadnou rasu, kterou muslim může zotročit nebo zabít.

Z pohledu křesťanské výchovy, kde je na prvním místě tolerance, láska k bližnímu a podvod, lež, krádež nebo vražda kohokoliv (nejenom křesťana) je zločinem, je islám nepřijatelnou alternativou. Ale pro muslima jsme stejně tak nepřijatelní my nevěřící, kteří nechceme přijmout islám. Tyto dva světy jsou prostě neslučitelné a snažit se je propojit je stejně naivní, jako chtít smísit ropu s vodou. Vždy, když se v přírodě potkají dva druhy, dojde k boji a vyhraje ten agresivnější. Nás to pravděpodobně také čeká.

Ti chytřejší muslimové vědí, že čas hraje pro ně a spolu s neziskovými organizacemi a islámskými duchovními budou dbát na klid v EU. Ti nedočkaví a hloupí dobývají Evropu “mečem” již nyní, ale každý teroristický čin zpomaluje jejich cestu k ovládnutí Evropy. Tím prakticky škodí islámu, protože upozorňují na budoucí nebezpečí a plaší nás evropské ovce, které mají stále co spásat a nezajímají se ani o historii ani o budoucnost. Naši pseudo-sociální civilizaci je totiž efektivnější ovládnout citovým vydíráním a petro-dolary.

Kdo jsou tedy ti největší zločinci, kteří vedou Evropu do záhuby? Jsou to muslimové? Ne, cesta muslimů je popsána v koránu a je dána příkladem života Mohameda. Jejich cílem je ovládnout svět a mají vynikající výsledky. Na rozdíl od nás jsou odhodlání a jsou připraveni položit za svoji víru i život.

clanekSkutečnou příčinou a nebezpečím jsou kolaboranti a retardovaní jedinci na postech našich a evropských politiků, úředníků, novinářů a celé řady vládních i nevládních organizací. Ti jsou ochotni zaprodat a zničit svoji zem, kterou budovali naši i jejich předci celá staletí. Kvůli evropským dotacím jsou ochotni ohrozit i své vlastní děti. Jakým právem? Jak je možné, že německá paní se ani neomluví za smrt nevinných lidí, které zabili jí pozvaní muslimové ani za další zločiny, které páchají? A ještě má tu drzost se s rukama od krve dívat lidem do očí? Je to vůbec možné, že média, která lžou jako když tiskne lidé čtou a firmy v nich inzerují? Je vůbec možné, že lidé chtějí volit strany, které mají ve svých řadách zrádce? Co všechno si ještě necháme líbit?

Jsme ovce, protože v demokratické zemi bychom zrádce neměli volit ani si jich vážit. Je to naše ostuda a my jsme sami zbabělci a pokrytci. My sledujeme a dokonce si sami platíme média, která nám vymývají mozky. Začněme u sebe, buďme féroví, nekompromisní a říkejme otevřeně, co si myslíme kdekoliv a komukoliv a výsledek se dostaví. Nepleťme si rozvahu se zbabělostí a pokrytectvím. Važme si lidí, kteří říkají pravdu. Jsme odtrženi od reality a to je příčina všeho.

Když je loď přetížená na jedné straně a nabírá vodu, tak ji také nevyvažujeme na straně náběru jenom proto, že banda pitomců hystericky hrozí jejím převrácením na stranu opačnou. A Evropa už nabrala hodně vody a čas na její záchranu se krátí. Argumenty, že loď se bude potápět dlouho a že tady na naší části paluby (v ČR) máme jen málo vody (malou invazi) neobstojí. Jsme v bodě zlomu, za kterým už cesta zpět neexistuje nebo by byla velmi krvavá.

Nevolte proboha strany, ve kterých jsou kolaboranti. Volte prosím korekci příčin, ne symptomů. Když se loď potápí, posádka také neřeší, jestli je čistá paluba nebo natřený stěžeň. Dejte svojí volbou vědět všem stranám, že pravda a vlastenectví se vyplácí a pro bezpáteřní politiky není v politice místo.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč


Celkem za měsíc: 11 797,60 Kč
Vybráno 33.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
93 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.