Hovno!

 

Jsou to naši lidi. Pochazeji z českych rodiču. Četli Komenskeho, Masaryka a Hrabala. Studovali česke školy, četli česke noviny, byli ovlivněni českyma dějinama. A jsou voleni českyma lidma z Moravy, Slezska a Čech. Ať se vam to libi anebo ni, tihle polityci su to nejlepši, co može česky narod nabidnut. Pokud mame sobecke, buranske a blbe voliče, budeme mět sobeckeho, buranskeho a blbeho prezidenta. Možete si tisickrat řikat, že to neni vaš prezident, a stejně to bude odraz našeho vlastniho ja.

 

A jestli si myslite, že až skonči jeho volebni obdobi, tak se všecko změni, anebo jestli si myslite, že když dosahnete jeho odvolani, tak mavnutim ruky bude všecko jine, krasnějši a ružovějši, tak na to zapomeňte. Jedine, čeho se dočkate, bude sice novy, ale jinak uplně stejny, obvykle ještě horši, obraz teho, na co se denně divate do zrcadla.

 

Ale připusťme na chvilu, že to nezme my, keři stoji za hovno. Su to polityci, keři stoji za hovno. Jo. Vyvraždili zme si ty nejlepši z nas, vyhnali zme je několika vlnama emigrace do ciziny a ty, keři u nas furt za cosik stali, zme zadupali do země. Ale jestli polityci stoji za hovno, pak my všeci ostatni tu přece stojime s čistym svědomim a planoucim srdcem a sexy mozkem a čekame, až přijde naš čas.

 

 

Tak kde ale su všeci ti chytři, bystři, užasni, nezkorumpovatelni Češi, keři su připraveni vystupit vpřed, postavit se do čela boje proti multykulturnimu socializmu, za idealy Batě a Masaryka a vest nas kupředu? Nesu. Taci lidi tady prostě nesu. Všeci su nasačkovani v hytlermarketach, drbu se na prdeli, za volantama svojich aut na lizing si vytahuju šušně z nosa a nakupuju si předražene trička s honosnyma nalepkama.

 

Takže ja už sem svoje dylema s volbama vyřešil jednoduše. V den voleb zustavam doma. Nevolim. Čemu bych měl volit mezi senylnim ožralcem a senylnim sprosťakem? Nevolim. Nevolim ze dvuch  duvodu. Za prve – tahle země byla rozprodana a rozkradena už hodně davno. Tak o co tady jde? Jestli vam o trochu vic ukrade levy anebo pravy? A neni to jedno? V zemi, kde levy aji pravy vas každy rok okrade o dalšich sto miliard? A za druhe – když volite, nemate pravo si stěžovat. Ja vim, že vam tvrdi opak. Když nevolite, nestěžujte si. Ne. To nema logiku. Když volite mezi hovadem a prasetem a jedno z nich zvolite do uřadu, pak se nemožete divit, že take prase nebo hovado se chova v uřadu prasečim nebo hovadskym zpusobem. Takže vlastně vy ste zodpovědni za to, co zrobili. Vy ste vlastně primarně zpusobili tento problem. Vybrali ste si mezi prasetem a hovadem. Nemate si na co stěžovat. Ste sučast systemu.

 

VOLBYZAKAZ

 

Na druhu stranu ja, kery sem nevolil, kery vlastně v den voleb ani nevylezl z baraku, nejsem zodpovědny za to, co si lidi zvolili a mam plne pravo si stěžovat tak hlasitě, jak ja sam uznam za vhodne. Ten bordel, kery zpusobili voliči z Praglu nebo voliči z Karvine, se mě vlastně netyka, tajak se mě netyka bordel kajsik v Burkině Faso.

 

Před rokem zme měli prezidentske volby, před měsicem obecni a senatni, přišti rok nas zas čekaju jakesik volby. Mate pocit, že po těch dalšich volbach se všecko změni jak po mavnuti kuzelnym prutem?  Všecko bude lepši, krasnějši. Konečně vyhraje ten naš kandydat…

 

Jenže ja budu doma. Seru vam na vašeho kandydata. Stejně to bude enem odraz nas všech. Zme prasata a hovada a tym padem tam budeme mět zase enem odraz sama sebe. A možna si myslite, že vy osobně přece nejste ani prase, ani hovado. Vy přece ste lepči než ostatni. Jak ja si vubec možu dovolit vas uražat? Neměli byste na mě podat trestne oznameni za uražku na vaši praseči cti, bo vy přece žijete slušně, nikdy ste nic neukradli, když se dozvite o nečestnosti, hned běžite na policyju a chranite děcka, zviřatka, kuřata, ryby, homoseksualy a jine menšiny před dyskryminaci. Nebo ni? Nebo protestujete proti temu, že sused krade? Že se flaka doma a pobira nezakonně davky? Protestujete proti zvyhodňovani flakaču a parazitu, protestovali ste proti ožebračovani lidi egzekutorama, bojkotujete benzin z řepky, eletryku ze slunka a prachy z eurodotačni zlodějny? Stali ste před vašim krajskym sudem s protestnima plagatama proti bolševickym zpusobum, diky kerym se tahnu procesy měsice a desitky let?

 

Asi ne, že? Takže až vy se budete vracet vyšňořeni z dalšich voleb, pote, co ste se producirovali ve vašem nejhezčim kostymku po odpornych unyfikovanych chodbach hytlermarketa, ja budu ležet doma, popijat pivko a masturbovat.

 

Možna vam to připadne malo, ale ja na rozdil od vas na koncu masturbace dosahnu aspoň jakehosik vysledku.

 

Z oryginalu George Carlina přeložil a upravil

 

Ladislav Větvička, masturbator Mlade Fronty iFčil, Kralofstvi česke