zenaerotika
13.12.2019
Kategorie: Společnost

Nevím, co je na tom nenormálního, když se za ženou otočí chlap s obdivem v očích

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Nedávno jsem sledovala na internetu pořad Máte slovo paní Jílkové, a protože tohle téma mne zajímá, zcela dobrovolně přiznávám, že těm ženám nevěřím. Podle nich jim vadí na mužích téměř všechno. Obdivný pohled, letmý dotek ramene, poznámka na vzhled. Mně to přijde úchylné, protože to je normální mužská přirozenost obdivovat ženy, zrovna tak, jako my obdivujeme muže.

Této paní se nelíbí sexistické chování můžů

Této paní se nelíbí sexistické chování mužů

Nevím, co je na tom nenormálního, když se za ženou otočí chlap s obdivem v očích. To ji má zahřát u srdce, narovnat se v zádech, koketně se pousmát a klapat střevíčky v rytmu lichocení a je to tak dobře. Ano je, protože to máme dané přírodou a které žena tvrdí, že ji to obtěžuje, tak přírodu opustila, nebo není normální, možná tak ošklivá, že neví co je to pocit pořádného chlapského obdivu.

Docela ráda bych si s nimi popovídala a nechala si vysvětlit proč sexy šatičky s naducaným dekoltem a délkou pod zadek. Proč rafinované líčení bez kterého některé vůbec nevylezou z domu. Nač krásný účes, když je pohodlné být holohlavá. Ty kecy o tom, že se chtějí líbit sami sobě fakt neberu. Jsem žena a docela dobře vím, že největší slast je nemuset se přetvařovat, navléct tepláky, vytahané triko a mít nahý obličej. Je docela úleva nehledět na to, jestli si rozmažu linky, jestli mi ukápne slza a můj obličej bude hýřit barvami jako klaunův obličej.

Proč všechny plastické operace? Nejsou zrovna příjemné a narkóza je vždy riziko. Dost na to, když se občas musíme nechat operovat, ale dobrovolně? Ne, všechno se to dělá proto, aby se holky líbily klukům a na tom nezmění nic žádná bláznivá ženská, co tvrdí opak. Asi jí nepomohou ani ty barvičky na ksicht.

Vzpomínám si na kamaráda, jak mi druhý den vyděšeně vykládal s kým byl v noci.

„Mili, ona byla tak hezká a sexy a já jsem se líbil. No skončili jsme u mně a bylo to krásný, ovšem jen do rána. Spadla jí paruka a obličej měla zřízený jak horník, ale vícebarevný. No horší pohled jsem dlouho neviděl. Vlastně byla ošklivá.“

Ještě horší případ byl mého dalšího kamaráda. Narazil v baru na holku ke všemu svolnou a rozdali si to v nějakém průchodu. K jeho smůle to bylo u policejní stanice. Vylezl policajt a holka začala ječet, že ji znásilňuje. K soudu přišla odmaskovaná a s panenkou v ruce v doprovodu maminky. Holce bylo 13 let a kamarád to dostal na tvrdo. Nikdo neřešil, kde se vzala v baru.

Jo, malůvky umí čarovat z ženským obličejem. Umí omladit, zestaršit, zkrášlit a vždy to má jediný účel. Líbit se chlapovi. Který tvrdí, že to tak není, lže a za tím si stojím. Taky jsem si uměla udělat obličej tak, že z toho klukům měkla kolena. Vzpomínám si na první nalíčení. Bylo mi 15 let a byli jsme poslední rok ve škole a jeli do Tater na výlet. Ubytovali jsme se a kamarádka se honem začala líčit. Pak je strčila přede mne se slovy zkus to. Tak jsem se namalovala. Oči se zvětšily, nos se zmenšil a rty byly k zulíbání. Vyšla jsem před chatu a najednou jsem kolem sebe měla spoustu kluků s obdivem v očích. Nikdy si mne noc nevšímali, byla jsem taková puťka a nejednou jsem byla podle nich krásná. Tak tohle dokáže líčení. K tomu utažené triko a na světě je sexy holka.

Holky, chovejte se zase normálně a pokud vás chlap plácne přes zadek, vy ho plácněte po hubě a už si to nedovolí. Když se na vás ale podívá s obdivem, tak z něj nedělejte sexuálního maniaka. Možná kvůli takovým jako jste vy je na světě tolik pohlaví, které ani neví jestli jsou holky nebo kluci. Pak ani nevědí s kým se milovat. Vlastně neví ani jestli jsou opravdu homosexuálové, nebo je pohodlnější být s jiným mužem, který si na nic nehraje. Možná proto roste počet stejnopohlavních párů, protože si nemusí na nic hrát. Všimli jste si, že se lesbičky nelíčí? Také proč. Holky docela dobře vědí, jak vypadají nenalíčené.

Takže holky, buďte rády když se líbíte, protože jinak by život stál za prd. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 392 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
politicon.cz
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.