VIRROUSKA
3.11.2020
Kategorie: Společnost

Neviditelný COVID

Sdílejte článek:

JAKUB JANDA

jakub-janda90279736_0Média jsou přehlcena informacemi o vážnosti stavu našich nemocnic, statistika střídá statistiku, dosud neznámí odborníci vyplňují mediální prostor k prasknutí. Strachu je všude plno, ale kde jsou skuteční pacienti?

Na dálnici D1 je hromadná dopravní nehoda, do pár minut přijíždí záchranky, Policie, hasiči a v těsném závěsu novináři. Ještě než je první vážně raněný pacient dopraven do nemocnice, všechny televizní stanice již vysílají detailní záběry z místa nehody. Aby bylo situaci dodáno na skutečné dramatičnosti, o pár hodin déle již televizní štáb stojí přede dveřmi bytů příbuzných těžce raněných a dělají velmi emotivní rozhovory. Zkrátka drama, jak se patří, ale co hlavně? Z místa tragédie…

Dopravní nehoda nebo vlakové neštěstí je v porovnání s Covid pandemií prkotina. Mediální prostor je zcela přeplněn odborníky na to, či ono. Psychologové, epidemiologové, statistici, lékaři ze všech možných oborů, zkrátka obrovské množství lidí, které dosud nikdo neznal nyní hromadně straší lidi. Dokonce to někteří přehánějí a s absurdními závěry, jako že budou na ulicích potřeba mrazáky na mrtvoly nebo že budou lidé umírat denně po tisících se nebojí předstupovat před národ. V pořádku, ale kde jsou ty důkazy z první linie? Pravidelně sleduji internet, zprávy v TV a krom stovek rozhovorů s tím, či oním odborníkem na vše kolem Covidu nikde žádné video z přeplněných nemocnic, nikde žádný rozhovor před branou nemocnice s právě propuštěným pacientem ???

Kde tedy ty důkazy jsou ? U vážné dopravní nehody není žádný problém je získat a zde úplně chybí. Důkazy nahradily slova a těch je tolik, že ten nápor informací nelze už pomalu ani zvládnout. Jen dnes klesl počet hospitalizovaných o 303. Hezké číslo, které potvrzuje správnost opatření, které hraničí s totalitou. Logicky mi z toho tedy vyplývá, že čím víc bude totalitních nařízení, tím se nám zlepší čísla v boji s virem. Možná bych to i dokázal přijmout, ale musel bych vidět důkazy a ty opravdové bohužel podle mě chybí. Abychom si nestihli jejich absence všimnout, přesycují naše vnímání statistikami, stanovisky, trasováním, testováním a nařízeními, ale já bych rád viděl videa z přeplněných nemocnic, rozhovory od lůžek pacientů, rozhovory před branou nemocnice s odcházejícími uzdravenými a jiné a jiné konkrétní a živé důkazy. Bez nich je pro mě nyní celé to velké divadlo okolo Covidu jen jitrnicí, jakou svět neviděl z pohádky Obušku, z pytle ven.

Určitě mě nyní začne spousta lidí zasypávat zlostnými komentáři, že jsem si opět dovolil zlehčovat COVID. Nezlehčuji jej, jen mi chybí opravdové a uvěřitelné důkazy vážnosti situace, která vynucuje tak absurdní zákazy a opatření, jako je zákaz vycházení po 21 hodině nebo již podruhé a určitě ne naposledy zastavení celé ekonomiky. Vláda schovaná za virus nám bere naše základní svobody a beztrestně nás všechny omezuje v každodenním životě a já pouze a jen nevidím důkazy, proč? V okruhu mých známých je hodně lidí, kteří Covid prodělávají nebo prodělali a zatím ani mezi nimi nenajdu jediného, který by umíral takovým způsobem, jakým je to v současné době mediálně prezentováno a já se zkrátka nemohu zbavit pocitu, že stokrát opakovaná lež se i nyní stala pravdou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 429 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,27 out of 5)
Loading...
politicon.cz
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.