bazarbigi
4.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Nevhodný dárek? Prodejte ho a kupte si něco lepšího

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Vánoce jsou sice svátky klidu a jde během nich především o to, abyste si užili volný čas s rodinou, ale co si budeme povídat. Neodmyslitelně k nim patří také dárky. Malí i velcí dostávají potřebné věci, hračky či elektroniku, které si přáli, a mnoho dalšího. A právě nyní přichází ta doba, kdy už opadává prvotní nadšení a je potřeba myslet prakticky. Dostali jste dárky, které již nevyužijete, nebo jste obdrželi něco nového, a tak dále nepotřebujete starší věc? Pošlete je dál.

Jak naložit se starým mobilním telefonem, když vám Ježíšek přinesl modernější? Komu by udělal radost parfém, který vám bohužel nevoní? Co s hračkou, již dítě dostalo dvakrát – jednou od rodičů a podruhé od prarodičů? Takové věci vezměte a prodejte je dál. Utržíte peníze, a ještě uděláte radost.

Za váš starý mobil bude někdo rád

Už tradičně se každoročně po Vánocích rozšiřuje nabídka bazaru mobilů. Jsou totiž lidé, kteří si pořizují nový model telefonu ne až tehdy, když je ten starý rozbitý, ale daleko dříve. Co pak dělat se starým kouskem jiného než jej prodat? Právě proto nyní v bazarech narazíte na spoustu velmi zachovalých funkčních telefonů za přijatelné ceny. A můžete mezi ně přidat i ten svůj.

Prodáte i nevhodně zvolené dárky

Přes internetový bazar dnes prodáte prakticky cokoliv. Jen je potřeba nastavit vhodnou cenu a dát o své nabídce nějak vědět. Čím více lidí ji uvidí, tím větší šanci budete mít na prodej zboží. Můžete navštívit bazar hraček a nabídnout, co už vaše děti neužijí. Dál předáte i oblečení špatné velikosti a jiné dárky, které neudělaly očekávanou radost. Za utržené peníze si pak koupíte to, co jste pod stromečkem chtěli doopravdy najít.

Na internetu funguje několik bazarů. Například na BigInzerce.cz vás čeká inzerce zdarma, a to hned v několika kategoriích. Uděláte radost druhým a zbavíte se nepotřebné věci. Tak vzhůru do toho!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.