zenaerotika
18.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

„Nevěřící ženy jsou naší kořistí“, prohlásil imám v italském Bergamu

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V Koránu nabádá lžiprorok Mohamed k tomu, aby si muslimové brali otrokyně z řad nemuslimek na dobývaných územích. Žádoucí jsou pak i nucené konverze nemuslimek formou účelových sňatků, kdy děti jsou pak také muslimové. Na nemuslimské ženy se dívají muslimové jako na cosi velmi podřadného. Žena je v islámu už tak podřazena muži a nemuslimská žena je ještě o stupínek níž, než muslimka.

Obzvlášť pak muži ze zemí, kde se běžně praktikuje šaría, jsou vychováváni k neúctě k ženám, zejména nemuslimkám. To je ostatně jasně vidět i na tom, že mezi pachateli znásilnění z řad muslimských vetřelců dominují Afghánci a Somálci.

Hafiz Muhammad Zulkifal je imám, který kázal v bergamské mešitě. V jeho kázáních je podobně, jako v případě jiných imámů, jasně vyjádřená nadřazenost muslimů nad nemuslimy.

„Zajaté nevěřící ženy jsou kořistí, a proto mudžahedíni (islámští vojáci) si s nimi mohou dělat, co chtějí.“

43letý africký imám a učitel koránu, působící v oblasti mezi Bergamem a Bresciou, skončil před soudem v Sassari na základě obvinění z členství v al-Káidě v Itálii. Mimo jiné také zařídil vraždu sestry jednoho z dalších obžalovaných, protože chodila s nevěřícím chlapcem.

Imám z Bergama, města, kde starosta Pd (italská soc. dem.) vypráví pohádky o integraci, také kázal a praktikoval nadřazenost práva šaría nad italským právem.

V odposlechu se přiznal k tomu, že vyznává jedině právo šaría:

„Dělám to, co děláte vy! Zastavujete lidi, protestující proti používání obušků a hledáte ty lidi, kteří dělají nelegální práci. Děláme to samé! Pracujete podle zákonů státu, zatímco my pracujeme na těch Alláhových!“

A poté, co nařídil popravu několika jeho krajanů, kteří pak byli zavražděni v Brescii v roce 2011, tvrdil: „Udělali jsme svatou věc pro Alláha a Alláh nás ochránil“.

Smýšlení imáma není ničím neobvyklým, muslim nebude nikdy uznávat jiné zákony, než zákon šaría. Bylo by velmi naivní si myslet, že skutečně praktikující muslim kdy bude uznávat evropské právo. To snad jen navenek, coby přetvářku, ovšem v reálném životě ne.

Příklad takového skrytého džihádisty známe i od nás. Za podporu terorismu nedávno odsouzený Samer Shehadeh vyřvával u soudu, že české právo neuznává, uznává jen právo šaría. Přitom tentýž muslim byl naším mainstreamem dříve představován coby plně integrovaný muslim…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 759 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.