LANGSADLOVA
26.4.2021
Kategorie: Společnost

Nevážená soudružko Langšádlová …

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

REICHLPřemýšlel jsem, zda Vám takto veřejně napsat či nikoliv, ale jelikož jste mne zablokovala na své stránce na facebooku a smazala mé komentáře, vlastně mi jiná možnost nezbývá jak se k tomu všemu vyjádřit.

Ne, že bych trpěl nějakou zakořeněnou potřebou právě s Vámi diskutovat, ale nemohu prostě přejít Vaše nespolečenské a totalitní chování.

Rád bych ještě zmínil, že v žádném mém komentáři, který jste smazala, nepadlo jediné vulgární slovíčko a ani nijak jinak jsem na Vás neútočil. Zareagoval jsem pouze na Váš příspěvek, ve kterém označujete prezidenta Zemana za velezrádce a vlastizrádce. Což jistě můžete, ale pokud s tím jdete na trh takto veřejně, měla byste být schopna přečíst a tolerovat i názory jiných a jiné.

Tím, že jste si založila účet na sociální síti, jste se otevřela světu a obracíte se svými příspěvky na širokou veřejnost. Chápu, že ne všechny komentáře můžete přijmout, ale v žádném případě si nesmíte dovolit komentáře mazat jen proto, že nejsou souhlasné s Vašim názorem..

Myslím, že i Vy jste nějaký ten pátek v dobách minulých prožila a pamatujete si totalitní praktiky stejně jako já. Prakticky nemožnost se vyjádřit k názoru nějakého soudruha či umlčování oponentů bylo normální. Ale to bylo víte? Dnes žijeme v demokracii a Vy se prezentujete jako demokratka i když si musíte být vědoma, že se svým vystupováním i názory spíše řadíte k bývalým komunistům. Vaše teatrálnost při nesouhlasech se svými oponenty je již pověstná. Útočit na druhé Vám evidentně chutná, ale vést plnohodnotnou diskuzi s někým z opozice nezvládáte a ani se o to nesnažíte.

Pokud se domníváte, že když někoho umlčíte a nebo smažete či jinak odstraníte jeho názor, že zmizí, pak se raději nyní posaďte, protože Vám musím prozradit, že tomu tak není.. Ale tuším, že to Vy dobře víte.

Ráda kritizujete Rusko a vyčítáte mu jeho totalitní praktiky. Jak je to pak směšné, když sama postupujete stejně. Ale Vám je to jedno, protože se domníváte, že Vy, díky tomu, že Vám voliči hodili svůj hlas, můžete takřka všechno. S odpuštěním, ale šílím z představy, že byste měla moc podobnou nějaké té ministerské, například vnitro, nebo obranu. Opravdu si umím představit, kam bychom se z té naší nemocné demokracie mohli posunout. Byla by to těžká cesta v čase, Bohužel nikoliv dopředu, ale tipuji tak o padesát let zpátky.. Jste v tom velmi dobrá..

Útočit na jiné a neustát odpor, to jsou prostě totalitní praktiky a i proto si dovoluji nazvat Vás soudružkou, protože cítím, že tak je to správně. Ono se nestačí jako demokrat tvářit, ale musíte se tak i chovat a vystupovat. Pokud Vy jste zástupkyní demokracie v naší malé, ale krásné zemi, pak je to obyčejná ostuda a znevážení veškerých demokratických hodnot..

Napomáháte zneužívat demokracii pro různé nenormálnosti a pokud s Vámi někdo nesouhlasí, snažíte se ho umlčet ve jménu jakési Vámi pokřivené demokracie..

Mohl bych se zde rozepsat více o spoustě vašich faulů a útoků, ale stejně by to bylo k ničemu, protože každý soudný člověk vidí jak zrovna Vy a to Vaše celé seskupení s demokracií nakládáte a jak vyzobáváte jen to co se Vám právě hodí do Vaši politiky.

I kdybyste podobně pracovala další desítky let, nikdy se nedostanete na úroveň Vámi nenáviděného prezidenta a dá-li Bůh, po říjnových volbách už o Vás nikdy neuslyšíme a věřte mi, že si na Vás nikdo ani nevzpomene..

Chovat se jako totalitní demagog, se nikterak neslučuje s demokracii. Upírat jinému možnost a jeho právo na svobodný názor, je jen a pouze Vaši ostudou a prezentací papalášství a populismu.

Pokud nejste schopna unést opačný pohled na věc, neměla jste si svůj profil veřejně zakládat, protože život nejsou jen sladké maliny, ale velmi často, kyselé citróny..

Vám demokracie naprosto zřejmě zhořkla, nevážíte si ji a svým vystupováním vlastně voláte po nové totalitě.

Chtít po Vás, abyste se styděla, je jako kdybych chtěl po němém, aby mi zazpíval.

Berete lidem šanci na lepší a slušný život, těm co Vám ještě zbyli lžete, a doufáte, že Vám Vaše lži polknou, a já doufám, že se výsledek dostaví již v nadcházejících volbách…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 516 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)