samer_shehadeh
25.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Neuznávám tento neislámský soud!

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN

lhotanVe čtvrtek 21. května definitivně potvrdil Vrchní soud v Praze trest vězení pro skupinu tři českých muslimů za podporu a financování islámského terorismu. Dva z odsouzených muslimů ( muž a žena) jsou na útěku, třetí odsouzený byl u soudu přítomný a vyřvával tam, že tento neislámský sou neuznává. Jde o bývalého vyznaného představitele Muslimské obce v Praze a imáma (duchovního) pražské mešity Samera Shehadeha, který byl například propagován jako “umírněný” muslim na společných akcích stoupenců kněze Tomáše Halíka. 

Pozvánka na společnou akci za účasti Shehadeha a Tomáše Halíka:

Shehadeh ve společném diskuzním panelu s Halíkem:

Několik let byl Shehadeh duchovním (imámem) a kazatelem v pražské mešitě. Pražští muslimové jej zvolili i do vedení Muslimské obce v Praze, kde také několik roků působil a založil tam například první islámský soud v České republice. Toto jeho několikaleté působení bylo možné hlavně díky tomu, že proti němu nezasáhlo samotné vedení Ústředí muslimských obcí v ČR v čele s Muneebem Hasanem Alrawim … Fotografie – Islámský kongres v Třebíči v roce 2012, přednáší (dnes již bývalý) pražský muslimský duchovní Samer Shehadeh. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.

Fotografie - Islámský kongres v Třebíči v roce 2012, přednáší (dnes již bývalý) pražský muslimský duchovní Samer Shehadeh. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.

Samer Shehadeh byl mezi českými muslimy znám svými radikálními názory již před 15 lety, kdy například již v roce 2005 veřejně řekl, že schvaluje palestinské sebevražedné atentáty na izraelské děti (podrobnosti v knize Islám a islamismus v České republice zde).

Na celé věci ovšem nejvíce zaráží to, že proti jeho radikálním aktivitám česká kontrarozvědka BIS (bezpečnostní a informační služba) nijak nezasáhla a nechala ho v klidu zde působit a šířit radikální islám. Teprve díky záplavě informací o jeho aktivitách se rozhoupala elitní skupina pracovníku českého ministerstva vnitra, která obešla BIS a na základě shromážděných důkazů zahájila proti tomuto “chráněnci” BIS trestní řízení. Protože jsem již víc jak 10 let bombardoval české úřady všemi zjištěnými skutečnostmi o šíření radikálního islámu v českých mešitách, je možné, že některé z mnou zjištěných a předaných informaci pomohly policistům v jejich práci.

Fotografie – ukázka stránky z propagační brožurky o aktivitách Svazu muslimských studentů a mládeže, na fotografiích je zachycen například muslimský duchovní Samer Shehadeh či konvertita Lukáš Větrovec. Brožurka popisuje průběh Islámského kongresu v roce 2008. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.

Fotografie - Ukázka stránky z propagační brožurky o aktivitách Svazu muslimských studentů a mládeže, na fotografiích je zachycen například muslimský duchovní Samer Shehadeh či konvertita Lukáš Větrovec. Brožurka popisuje průběh Islámského kongresu v roce 2008. Zdroj: Kniha Islám a islamismus v České republice 3. vydání.

Zde vám dávám ukázku, co kázal Samer Shehadeh již v roce 2010 v pražské mešitě:V úvodu pátečního kázání z 22. října 2010 dokonce označil ty, kteří dodržují české zákony, které jsou v rozporu s islamistickými zákony, za odpadlíky od islámu:„Bratři a sestry v islámu, Alláh říká ve významu: „Tento Korán uvádí k nejlepší z cest.” (17/9). Jednou z věcí, kterou Korán objasňuje je to, že každý, kdo následuje jiný zákoník než ten, se kterým přišel prorok Muhammad (sAs) je nevděčník a odpadlík od víry.”„Uposlechnutí satana v tom, co odporuje Božímu zákoníku je ve skutečnosti uctíváním satana. Tento význam Korán a sunna potvrzují v nejednom místě: Alláh říká ve významu: „neuctívají mimo něj nic jiného než sochy ženských jmen. Ve skutečnosti však neuctívají nic jiného než satana…” (4/117). Uctíváním satana je zde myšleno jeho následování v tom, co odporuje Božímu zákoníku,” pokračoval Shehadeh. To tedy znamená, že ten, kdo se neřídí podle práva šáría, je odpadlíkem. Připoměňme jen, že například právo šáría odpadlíky od víry trestá smrtí. Nejsmutnější je, že na radikální názory Samera Shehadeha jsem upozorňoval opakovaně nejen české úřady, ale i veřejně v rozhovorech, mých knihách a pod. Muslimové kvůli tomu na mne podali i trestní oznámení a Samer Shehadeha si zde v klidu prováděl svou trestnou činnost, radikalizoval české muslimy a shromažďoval finance na podporu islámského terorismu přímo BIS před očima.   

Položím čtenáři jednoduchou otázku: Kolik podobných muslimských radikálu v České republice dále v klidu působí? A o kolika z nich BIS ví či neví? Velice nerad to říkám, ale já s kolegy jenž mne podporují, jsem v současnosti jediným kdo se zde snaží monitorovat islámský extremismus v České republice a upozorňovat na něj úřady a veřejnost. A k tomu všemu potřebuji i Vaši pomoc, protože tuto činnost prostě nejde dělat zdarma a dotace či granty vám na ně taký nikdo nedá, protože děláte činnost, která je v rozporu s multikulturní a proislámskou politikou české státní správy, Evropské unie …

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 750,00 Kč
Vybráno 7.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 552 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.