0tv
27.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Neuvěřitelné: Ženy z Kolína nad Rýnem se omluvají za “xenofobii” a rozdávají migrantům růže!?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

P.J.WATSON 27|01|2016

Ženy v Kolíně nad Rýnem reagovaly na masové sexuální násilí páchané muslimskými imigranty, k nimž došlo na Silvestra, tím, že navštívily největší uprchlické centrum ve městě a rozdávaly růže jako “gesto proti xenofobii”.

Německé televizní zprávy ukazují jak ženy dávají květiny přistěhovalcům, z nichž mnozí jsou mladí lidé a mohou dokonce být zapojených do sexuálního zneužívání stovek žen  31. prosince 2015:

Klip je znepokojující připomínkou toho, jak pomatená levice reaguje na útoky prováděné muslimy. Místo toho, aby požadovali změnu chování azylantů, které vedlo k eskalaci epidemie znásilnění v Německu, oni se jim jdou omluvit za “xenofonii”! Zdá se, že tyto feministky jsou více znepokojené “islamofobií”, než ztráty bezpečnosti žen v ulicích Kolína. 

Podobně se však zachoval i německý ministr vnitra Ralf Jaeger když prohlásil, že lidé, kteří kritizovali imigrační vlnu přistěhovalců, právě v kontextu sexuálních útoků, jsou prý “stejně tak hrozní” jako imigranti, kteří sexuálně obtěžovali ženy.

Akt předání z růží je podobné povahy jako když někteří Pařížané  pořádali akci “Obejmout muslima” bezprostředně po pařížském masakru.

PS: Ještě se někdo diví, že migranti umírají smíchy nad naší nesprávností? Právě díky těmhle krávám nebeským nás ti muslimové považují za podřízené otroky ! Zvracel bych …

ZDROJ: P.J.Watson
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
59 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.