ondracek-medaile
21.10.2018
Kategorie: Historie

Neuvěřitelné svinstvo: Komunistická mlátička Zdeněk Ondráček dostal medaili “Za vlast a za svobodu”

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/ ZDENĚK VORLÍČEK

Ondráček, Ondráček … oddaný komunista vyrostlý v komunisticko-stalinistické rodině, kdy jeho otec navrhoval při demonstracích proti komunistickému režimu Prahu oplotit a nechat vyhladovět.

Mladý Ondráček,  tč. poslanec, PS nezůstal otcově výchově nic dlužen a řezal na konci osmdesátých let do demonstrantů hlava nehlava. Nevynechal ani ženy, strana žádá, strana potřebuje a mladý Ondráček za podpory svého taťky koná. Ve své touze po komunistické kariéře se tím ještě chlubil v Zelenkově televizi.

Tak tento soudruh dostal vyznamenání od J. Vodičky předsedy ČSBS. Rovněž tento pán je silně spjat s KSČ, sice ho v sedmdesátých letech vyloučili/ a to byl asi tak jeho jediný světlý okamžik v životě/, ale soudruhovi to nedalo a v polovině osmdesátých let se mu podařilo do lůna KSČ se znovu protlačit.

Takže to shrňme: Soudruh bývalý vlastně vyznamenal soudruha současného. Napadá mě jen jedna jediná otázka. Bylo by možné, aby po válce, po porážce fašistického Německa, docházelo v jeho další historii a přeměně k demokratickému státu k tomu, že bývalí protagonisté fašismu vyznamenávali např. dozorce, kteří v koncentrácích mlátili své odpůrce? Domnívám se, že nebylo. U nás projde vše, bohužel.

Autor: Zdeněk Vorlíček 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
96 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.