ondracek-medaile
21.10.2018
Kategorie: Historie

Neuvěřitelné svinstvo: Komunistická mlátička Zdeněk Ondráček dostal medaili “Za vlast a za svobodu”

Sdílejte článek:

COM/ ZDENĚK VORLÍČEK

Ondráček, Ondráček … oddaný komunista vyrostlý v komunisticko-stalinistické rodině, kdy jeho otec navrhoval při demonstracích proti komunistickému režimu Prahu oplotit a nechat vyhladovět.

Mladý Ondráček,  tč. poslanec, PS nezůstal otcově výchově nic dlužen a řezal na konci osmdesátých let do demonstrantů hlava nehlava. Nevynechal ani ženy, strana žádá, strana potřebuje a mladý Ondráček za podpory svého taťky koná. Ve své touze po komunistické kariéře se tím ještě chlubil v Zelenkově televizi.

Tak tento soudruh dostal vyznamenání od J. Vodičky předsedy ČSBS. Rovněž tento pán je silně spjat s KSČ, sice ho v sedmdesátých letech vyloučili/ a to byl asi tak jeho jediný světlý okamžik v životě/, ale soudruhovi to nedalo a v polovině osmdesátých let se mu podařilo do lůna KSČ se znovu protlačit.

Takže to shrňme: Soudruh bývalý vlastně vyznamenal soudruha současného. Napadá mě jen jedna jediná otázka. Bylo by možné, aby po válce, po porážce fašistického Německa, docházelo v jeho další historii a přeměně k demokratickému státu k tomu, že bývalí protagonisté fašismu vyznamenávali např. dozorce, kteří v koncentrácích mlátili své odpůrce? Domnívám se, že nebylo. U nás projde vše, bohužel.

Autor: Zdeněk Vorlíček 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 13 261,00 Kč
Vybráno 37.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 113 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,92 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.