How-to-keep-your-hair-healthyBeautiful-Woman-With-Healthy-Hair
17.1.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Neuvěřitelné, ale pravdivé: Azylant v Německu mlátil a terorizoval úředníky, protože prý mu nezajistili vhodnou ženu

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Takových případů je v EU mnoho, ale mainstreamová média je raději zamlčují. Tento případ se stal v Německu. V roce 2016 byl v Německu 48-letému Pákistánci Saidu K. odmítnut azyl.

Nemohl být ale vyhoštěn, protože neměl osobní dokumenty a Němci neumí řešit takové případy a odmítnuté azylanty, kteří nemají pas (samozřejmě, že to mnozí využijí a své osobní dokumenty “ztratí”) ponechají v zemi.

V létě 2018 byl předvolán ve Švábsku městě Tuttlingen na Zemský úřad, oddělení pro integraci a pobyt. Když přišel před Úřad, tak dostal nekontrolovaný záchvat zuřivosti a začal napadat kolemjdoucí, rozbíjet okna, tlouci dřevěnou latí po autech. Přes jedno rozbité okno vnikl do úřadu, kde seděly dvě pracovnice. Když začal latí tlouci po jejich počítačích a po telefonech, tak utekly z kanceláře a ukryly se v jiné místnosti. Muž pak vyšel opět na ulici mlátil latí po autech.

Na velký hluk a křik vyběhl z Zemského úřadu vedoucí referent, politik CDU Bernd Mager a chtěl rozzuřeného Saida K. uklidnit. Ten ho však napadl s latí, na níž byly hřebíky a tak ho poranil. Přesto se poraněnému podařilo Pákistánce zpacifikovat a předat jej přivolané policejní hlídce.

Odmítnutý azylant žil v domově pro azylanty a i tam se choval divoce agresivně – rozbíjel okna a dveře a napadal i přivolané policisty. Přesto se mu nikdy nic nestalo. Hanba státní moci, která dovolí takovým (ne)lidem beztrestně terorizovat a nebezpečně ohrožovat vlastní obyvatele.

Na zemském úřadě měli zaměstnanci před ním strach. Chodíval je terorizovat a házel po nich různé předměty. Nejednou museli přivolat bezpečnostní službu. Vícekrát žádal, aby mu dali nějakou ženu.

Před soudem, který se před několika dny konal, prohlásil, že důvodem jeho agrese a útoků bylo nesplněné očekávání, které měl. Byl si jistý, že po příjezdu do Německa mu stát předá nějakou vhodnou ženu, která mu bude patřit. A i během soudního jednání vícekrát tento požadavek vyslovil.

Soudce ho odsoudil do vězení na rok a osm měsíců. Jeho právník podal odvolání.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 377 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
41 komentářů
    • Redakce

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.