pekarová
9.1.2022
Kategorie: Politika

Neuvěřitelná drzost našeho ústavního činitele

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝMarkéta Pekarová Adamová se vyšplhala z nijak významné pracovní pozice u mobilního operátora na post předsedkyně jen o něco méně bezvýznamné politické strany Top09, když vystřídala zprofanovaného Miroslava Kalouska v jejím čele, a posléze díky spojování a různým hrám stanula v čele Parlamentu ČR. Tato arabskými nápisy potetovaná tmavovláska s očima, které z ní dělají vcelku pohlednou ženu, nás už nějakou dobu přesvědčuje o tom, že předpokladem k vysoké funkci a čtvrmiliónovému měsíčnímu platu není inteligence a zkušenost, ale stačí být v určitou chvíli na správném místě, navíc s gumovou páteří a ochotou plnit příkazy a přání ještě mocnějších. Pekarové Adamové se podařil jeden skutečný majstrštyk, to když se vyhnula jakékoliv zodpovědnosti, například té spojené s vedením ministerstva, a usedla na zlatý trůn, který pouze nese neméně zlatá jablka.

Člověk by řekl, že tímto splnila svou misi a další čtyři toky bude upevňovat své postavení rozvážnými kroky. Stačilo nebýt moc vidět a slyšet, zachovávat jistou neutrální pozici a užívat si plody předešlého kolaborantského jednání. Ne tak Pekarová Adamová. Ta se rozhodla nadále své rodné zemi škodit, k čemuž stačí pár naprosto tupých výroků, které ona ostatně vypouští ráda. Jisté je, že v její osobě má Evropská unie v třetí nejvýznamnější státní funkci u nás svou prodlouženou ruku a dokonalého sluhu. Díky tomu, že ani předseda vlády nepatří zrovna k vlastencům, kterých bychom se ostatně v neblaze proslulém Aspen institutu těžko dohledali, pak se lze obávat i toho, kdo bude zvolen za prezidenta. Petr Fiala se totiž už projevil tím, že pronesl slova o potřebě najít vhodného kandidáta, který by sdílel podobný názor na naši další integraci (čti řiťolezectví) v rámci Evropské unie, jako má vláda. Představa, že by stejnou rétoriku vedli všichni tři hlavní političtí představitelé České republiky, je především pro euroskeptiky přímo děsivá.

Vraťme se k Pekarové. O tom, že vcelku stabilně ,,bojuje“ proti Číně a Rusku, si cvrlikají vrabci na střeše od chvíle, kdy začala být veřejně aktivní. Také víme, že Visegrádská čtyřka, která byla ještě před změnou polického klimatu na Slovensku projektem schopným vzepřít se některým plánům Evropské komise a dokázala vybojovat společně určité podmínky, je rozebírána zevnitř a v podstatě se smrsknula na Polsko a Maďarsko. Slováci si zvolili vládu a prezidentku, pod jejichž vedením se stali pouhým vazalem EU a ztratili svou hrdost. Škody způsobené současnou generací tamních politiků budou napravovat dlouho, půjde li to. Slovensko se vrací k neochvějné diktatuře podpořené policejní zvůlí. A možná je snem Pekarové Adamové něco podobného spustit i u nás. Ostatně cesta Čaputové, o jejíž sexuální náruživosti se teď vedou na Slovensku spory, na pomyslný trůn v něčem Pekarovou Adamovou připomíná. Z naprosto bezvýznamných, ovšem vcelku pohledných žen , byť rozlišné váhové kategorie, se staly ty významné. Jestliže Čaputová je hanlivě nazývána jako Sorosova děvka, a většina lidí ví, že v tomto případu nejde o sex, ale o ochotu plnit každé přání tohoto devastátora Evropy, pak naše Markéta má naprosto stejnou vlastnost a její výchova, na níž se podíleli Schwarzenberg a Kalousek, nese své trpké ovoce. Nyní budeme citovat paní předsedkyni Parlamentu ČR:

,,Češi už svého Babiše vyhnali. Pevně doufám, že se to povede i Maďarům. Rozložení politických sil v Maďarsku se vzdáleně podobá tomu, které bylo dosud i u nás. Tamní opozice své neshody dala stranou a spojila síly proti populistické vládě, kterou už mnoho let řídí Viktor Orbán. Ten neváhá navazovat pochybné svazky se zeměmi jako je Rusko a Čína, a to na úkor svých spojenců, včetně nás. Pro Českou republiku je důležité, aby Maďarsko v dubnových volbách volilo změnu-stejně jako my. Je totiž klíčové, aby Evropskou unii tvořily státy, pro jejichž vlády jsou na prvním místě demokratické principy, nikoliv prospěch jejich premiérů. Jen taková EU dokáže obstát ve světě, kde nedemokratické režimy čekají na každou příležitost, jak nás rozklížit, oslabit a následně zneužít.“ Konec citátu. Brrr, vnímáte tu komunistickou ideologii a rétoriku?

Orbán nedávno vyjednal Maďarsku dodávky plynu nezávisle na EU, samozřejmě za jiné a lepší ceny. Zastropoval ceny pohonných hmot. Ale ještě před tím vyhnal Sorosův vliv z Maďarska. Dlouhodobě bojuje proti nesmyslům tvořeným v Bruselu a staví jednoznačně maďarské zákony nad eurounijní směrnice, které naši liberálové v klidu schvalují a dělají z naší Ústavy cár papíru. Ochránil Maďarsko před migrací a vcelku logicky rozvíjí obchodní a politické vztahy s každým, kdo je pro Maďary významným a přínosným partnerem. Takže se Pekarové ptáme. Není už té protiruské a protičínské rétoriky při pohledu na reálný světový stav mnoho? Kde vidí demokratičnost v přístupu Bruselu a Berlína k bývalým evropským státům? Bude Evropská unie v případu dalšího očekávaného vítězství Orbána, o němž si rozhodnou samotní Maďarové, přistupovat k Maďarsku podobně jako k Bělorusku, nebo se pokusí ovlivnit dopředu volby zfalšováním hlasování? To ostatně světoví liberálové a pseudodemokraté umí dobře. Dále nás zajímá, jak na náš úkor navazují pochybné svazky, čím nám tím ubližují. A co se pro Českou republiku případně změní, vyhraje li ve volbách tamní opozice? Budou levnější klobásy?

Když už se tu někdo ohání demokracií, měl by tiše pozorovat dění a vnímat výsledky voleb s tím, že jde o rozhodnutí národa. Pokud se proti Orbánovi bude spojovat opozice stejně, jako u nás proti Babišovi, tedy i za cenu protiústavních kroků posvěcených exkomunistou a následně posthavlistickým předsedou Ústavního soudu, pak nejde o demokracii, ale o politickou vyčůranost. Pekarová Adamová je skutečným přízrakem naší politické scény a ukázkou toho, kam se lze díky bezcharakternosti dostat. Smutné je, že to některým lidem imponuje a vůbec jim nedochází, že teprve nyní na nás dopadnou všechny …jak to říct slušně….sračky plozené eurounijními mozky. Omlouváme se za tento výraz, ale jinak to nazvat nelze. Ceny energií, plynu, potravin, Green Deal, elektromobilita, to vše jsou výplody nemocných lidí. Nic z toho by nemuselo být, kdyby se Brusel nestal hnízdem tvorů podobných Pekarové a řízených lidmi, jejichž filantropie je pouze pláštíkem pro touhu po ještě větší moci, bohatství a všeobecném vlastnictví. Maďarům lze Orbána závidět, byť ani on není bez chyb. Kéž bychom takového vůdce měli my tady. Místo něj tu máme Fialu a Pekarovou. A to je smutná realita.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 478 times, 5 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
101 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)