vlajkaVIR
5.6.2021
Kategorie: Politika

Neústupnost vlády je alarmující, musí se do ulic a na náměstí

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝNa středu 9.6.2021 byla svolána mimořádná schůze parlamentu České republiky, na které bude projednávána novela zákona vznosně nazývaného jako Zákon o ochraně veřejného zdraví. Vláda v čele s Andrejem Babišem se pravděpodobně někomu zavázala k tomu, že tento skvost zašlapání svobody a demokracie prosadí za každou cenu. I kdyby se měla spojit s ďáblem. Tím spojencem je pro tentokrát filozofem Petrem Fialou vedená ODS.

Tento zákon je novelizován relativně často, ovšem tentokrát se reaguje na soudy zamítnutá celoplošná vládní opatření v době uměle vytvořené pandemie a nouzového stavu. Dle rozhodnutí soudů bylo přikazování nošení roušek, respirátorů, zavírání obchodů a škol protizákonné. V podstatě lze konstatovat, že se vládní úředníci, členové vlády i Parlamentu ČR a kontrolních orgánů buzerujících občany na ulicích chovali protiprávně. Je s podivem, že se soudy zároveň tedy nezabývají přímo jednotlivými strůjci české verze pandemiků, protože bylo podáno jistě dost trestních oznámení i na vládu a jednotlivce.

Vláda ztratila možnost vydávat další plošná nařízení. Musela vědět, že se k tomu schyluje. Došlo k další výměně ministra zdravotnictví, za nemorálního Arenbergera byl zpět dosazen Adam Vojtěch. To už není ta hvězda Superstar, která i přes dramatickou situaci loni na jaře nebyla úplně neoblíbená. Vrátil se někdo úplně jiný. Netušíme, jakým prošel výcvikem, ale do křesla ministra přišel jiný Vojtěch. Tvrdý, neústupný a požadující nekompromisní pravomoce. Možná to probírají na sedánkách Aspen institutu, jinou variantou je, že byl prostě poučen, co a jak má dělat. A tak ANO a ČSSD začaly tvrdě prosazovat aktuální novelu zákona, která by jim dala možnost vrátit se k vydávání dosud protizákonných opatření. Přestože projednávání tohoto zákona lze vcelku snadno zablokovat, k vládě se tentokrát přidává ODS, také ty strany, které se budou podílet na jeho schválení.

Nenávist vlády k rozvolňování je zjevná, soudy jí navíc jasně řekly, že k vydávání omezení nemá oprávnění. Bere jí to možnost vydělávat nadále na obrovském podvodu. Což platí i pro příslušníky parlamentní covidové mafie. Novela Zákona o veřejném zdraví je tedy pro naše politiky důležitá. Jde o podstatný nástroj, který bude pootvírat dveře k dalším restrikcím. Momentální snaha o povinné zavedení covidpassů, bez nichž nebudete plnohodnotným občanem tohoto státu, Evropské unie či obyvatelem Země, je začátek, po kterém budete nuceni k podstupování dalších jakýchkoliv vakcinací. Povinná vakcinace experimentálními chemickými mixy všech občanů včetně mládeže, dětí či těhotných žen je pokusem o genocidu obyvatelstva celé planety vedeným nikoliv experimentátory, ale přímo odpůrci lidské rasy.

Již rok se ke covidu vyjadřujeme. Zpočátku to bylo vcelku opatrné, nikdo netušil, co vir způsobí. Stále více se ukazovalo, že jde o obrovský podvod lemovaný skutečnými i vymyšlenými mrtvými. Paradoxně těch reálně zemřelých na samotný covid bylo podstatně méně než dalších takto označených. Je zjevné, že se roztočila kola obrovského byznysu, na kterém se podílelo plno politiků a jim blízkých obchodníků se strachem. Nikdy v minulosti nedošlo bez spuštění války k tak obrovským přesunům peněz, jako v uplynulých 18ti měsících. Většina z nich skončila v soukromých kapsách. Došlo k devastaci ekonomik, podnikatelského prostředí, našich životů, a ještě to neskončilo. Mají zálusk na naše zbylé majetky, na pošlapání posledních zbytků našich práv a svobod.

Stačil jeden rok k tomu, aby změnili vše, co jsme budovali, měli rádi, co určovalo chod našich dní. Jeden rok převrátil vše. Za našeho mlčení, schovávání se za roušky, respirátory a štíty. Z kritiků nastupujícího režimu reprezentovaného Babišem, Piráty, změklou ODS a občas nedůraznou SPD, kolaborantskými STAN, Top09 a potápějícími se ČSSD a KSČM se stali vyhnanci, konspirátoři a nepohodlní. Nepomohlo ani založení Trikolóry, kterou opustil sebestředný kapitán ještě před volbami. Lidé, kteří VKml věřili, opustili stranu ještě o něco dříve, plno dalších po jeho zbabělém odchodu. Parlament ČR je naší největší divadelní scénou, hned za ním je na druhém místě Senát ČR. Obě komory patří svým obsazením k výkvětu lidí totálně odtržených od reality. Ve středu projednávaná novela zákona nesmí projít. Pokud se to nečekaně ,,přihodí“, političtí grázlové se stanou neomezenými vládci nad našimi životy. I proto je třeba se vzepřít, dostavit se na Malostranské náměstí. Přichází čas podobný tomu, kdy byli nehodní radní svrháváni z oken. Tentokrát se musíme porvat sami za sebe s každým, kdo nás chce zotročit. Pochopí to však ovce stojící v řadách na vakcinaci?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 271 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (46 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)