svrcinova(2)
28.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nesnímatelnými náramky to začíná!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Na covidovém nebi vyšla nová hvězda. Říká si Pavla Svrčinová a vyfasovalisme ji, co by novou hlavní hygieničku. Člověk na takovém postě by měl být všem ostatním v hygienickém chování vzorem, ale fotografie, která ji ukazovala pod peřinou se dvěma psy v posteli , to však nijak nepotvrzovala. Je to v podstatě její věc  a potřebuje li k mazlení v posteli dva psy a nikoho jiného, tak budiž.

Ale co je určitě na zvednutí krevního tlaku, je údajně její nápad na zavedení nesnímatelného náramku. Ten nám má umožnit údajně naprosto úžasný budoucí život, připomínající život, který každý z nás vedl, než přišla doba takových mudrců. Je to prý úžasný a přímo osvobozující nápad. Umožní nám prakticky neomezený vstup na různé koncerty, sportovní utkání, vstup do hospod a restaurací a považte, po dobu platnosti náramku, to je celé 2 dny!  A jen každý druhý den musíte  jeho platnost prodloužit negativním PCR testem!

  Zase jsme ve světě v něčem první! Ano, ve světě se již podobné, lidskou svobodu svazující okovy objevily, ale její nápad je prý inovativní v tom, že se týká PCR testů a umožňuje nám stále prokazovat svou bezinfekčnost!! Prognóza doby trvání tohoto zvěrstva není uvedena, takže je to možná na věčné časy!

Taková cypovina ji nemohla nikde jinde napadnout, než při mazlení s těmi hafany v posteli. A to prý v budoucnu bude doplněno o očkování, o přítomnost množství protilátek v těle a další zdravotní data.

A další významná Češka, komisařka V. Jourová se zase nechala slyšet, že Covidový pas EU, na jehož vzniku má také čest se podílet, musí být pro občany EU zásadně nediskriminační !! Jako by už jeho vznik a tvrdé vyžadování nebyla diskriminace sama!

Covid není jediná infekční choroba na kterou se umírá. Takový AIDS je také pěkný strašák. Takže ti co jej mají, tak ti nemusí nikde dokazovat svou momentální bezinfekčnost a žádné nesnímatelné náramky jim nehrozí? Nikde na světě? Jak to, že to po nich dodnes nikdo nechtěl ? A infekčních nemocí, na které se umírá je celá řada.

Dnešní rozhovor s ministrem Havlíčkem jen potvrdil, že ČR si libuje v tom, že stále usilujeme o to být neustále v něčem první. At´se jedná o počty nakažených v přepočtu na 100000 obyvatel , nebo o počet mrtvých. V tomto případě být první, znamená být nejhorší. Havlíček se chlubil tím, že jsme prý asi jediní na světě, kteří  firmám nařídili testovat a tvrdil, že testů je denně půl milionu a v testování na 100000obyvtel jsme nejlepší na světě. 

Těch půl milionu nesedí s oficielním počtem testů PCR a antigenních, které končívají  maximálně u čísla 170000 a uvádí je denně ÚZIS. Pokud nekecá, tak musí být ještě jedna utajovaná, nebo vedlejší  statistika pana Havlíčka. Na důvěryhodnosti  vládním čulibrkům  tento nesoulad určitě nepřidá. A to je v záloze ještě  9 milionů testů pro naši omladinu ve školách. Pokud se rodiče nepostaví proti tomu, aby se 2x týdně někdo jejich dětem rýpal v nosních dutinách, tak se to rozjede a pan Havlíček bude ještě spokojenější. Nikdo jiný než rodiče, třeba i za pomoci prarodičů a odvážných právníků, to zastavit nedokáže.

Osobně to vidím černě. Z různých průzkumů vyplývá, že v současné době je tady asi 40% lidí, kteří tomu budou tleskat. Kteří budou nadšeni a budou děkovat vládě  za cokoliv, třeba, že mohou dokonce až do vedlejšího okresu. Budou vítat, když budou vypuštěni z malé klece do větší. Budou vděčni za nesnímatelné náramky, za Covidové pasy, za denní výtěry nosu v práci, za očkování .

 Nebude jich zajímat, že SÚKL řeší již 25 oficielních úmrtí po očkování a více než 2000 vedlejších účinků.  Jen 25 úmrtí proto, že smrt  32 zemřelých po očkování  v DD Vrchlabí nevzali vůbec v úvahu! Jejich odůvodnění je jasná bagatelizace vážného problému. Říkají, že časová souvislost rozhodně nemusí znamenat souvislost příčinou. Většina úmrtí prý byla vysvětlena zhoršením již existujících nemocí!

Tak dobře.  Byli očkováni, přesto zemřeli a podle SÚKLu zemřeli proto, že byli staří a měli více vážných nemocí. Takže typický dvojí metr.  Co ti mrtví, které údajně zabil jen a jen Covid, ti nebyli převážně staří nebo majitelé vícero těžkých chorob?  U nich se to nedá vysvětlit naprosto stejně? Že příčinnou úmrtí bylo zhoršení vážných existujících nemocí? Proč asi je součástí statistiky mrtvých formulace, že statistika zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly pozitivně testovány na Covid bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí”. Aplikujme tuto formulaci na mrtvé po očkování:

Statistika zahrnuje všechna úmrtí osob, které byly očkovány proti Covidu, bez ohledu na to, jaké byly příčiny jejich úmrtí”. To jak vidno zříti, nelze. V případě Covidových mrtvých se pochybnost nepřipouští, i když Blatný i Dušek říkali něco jiného, a u mrtvých po očkování je pochybnost vyžadována. Prostě zdravotní  přínos po očkování je podle nich důležitější, než nějakých  57 mrtvých při něm. A 2200 vedlejších účinků je podle nich úplná prkotina. Dívají se na to v podstatě s pohrdáním, podle starého komunistického hesla ” Když se kácí les, tak lítají třísky”. Byznys si kazit nikým nenechají.

 Mezitím naši vládci nasazují postupně mříže na všechny osobní svobody. Nesnímatelnými náramky to teprve začíná! Pokud dovolíme, aby realizovali vše co je nám avizováno, tak 10 milionů našich občanů se stane novodobými nevolníky s okovy na rukách a nohách! Jde o pokus instalace novodobé verze nevolnictví !

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 9 604 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)