JEWZIDE
1.10.2017
Kategorie: Historie

Nesahejte mi na Židy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,08 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

KAREL JEMELKA

Odposlechnuto:

Víte, pane inžinýre, za vším jsou Židi. Oni mají prachy, banky a ovládají celej Boží svět. Říká to můj chlap, a ten má dva tituly před jménem a jeden za jménem. Je vzdělanej, byl v Rusku i v Americe. Ví o čem mluví.

Ano, paní poradcová, to my víme všichni. Dyť ten Marx byl Žid, Jagoda taky, ten Trockij, co se pohádal se Stalinem taky. Židi jsou za vším, co se gde šustne. Zavádí ty ideologie.

Jistě že to víme všichni, přidal se třetí. Oni nám Krista ukřižovali, na Vánoce jedí pokřtěné křesťanské nemluvňata. Bez Židů by svět byl v pohodě. A teď do toho ten židák Séréš, co sem cpe ty Muslimy.

Nedalo se to poslouchat. Tihle tři jako spousta jiných nikdy Žida neviděli. A možná mít k sobě někoho čtvrtého, udělali by pogrom.

Ale, jak to s těmi Židy opravdu je? Kolik jich je? Všeznalá Wikipedie uvádí, že Židů jako příslušníků národa je necelých 16 milionů. 10 milionů je rozptýleno po zemi kulaté a 6 milionů žije ve státě Izrael.

Tedy, množství Židů je docela srovnatelné s množstvím Čechů. Čechů je dnes 10 milionů ve státě zvaném Česká republika a možná 6 milionů Čechů za posledních 70 let z „Vlasti“ odešlo a taky se rozptýlili po zemi kulaté. Z důvodů zcela prozaických.

OK. Židů a Čechů je zhruba stejný počet. A jsme oba, Židové i Čechové součástí civilizace, kterou nazýváme „Severoatlantickou Křesťansko židovskou civilizací“. Pak proč mi Čechové chceme jít Židům po krku? Proč si myslíme, že za vším co se právě Čechům (i jiným Evropanům) nedaří je třeba hledat Žida?

Proč Židové na rozdíl od Čechů netvrdí, že za vším je třeba hledat Čecha? Oni Židové měli Synagogu a rabína. Žili v ghetech, měli vlastní hřbitovy, nechodili do hospod utrácet poslední peníz za chlast aby se v hospodě zabývali hledáním viníka vlastních marasmů. Žili v komunitě a věnovali se práci a obchodu. Byli a jsou dosud prostě jen z českého pohledu podivní.

A viníka Čechové našli vždy. Vždy to totiž byl někdo jiný, než Čechové sami. Zikmund, liška ryšavá, Bílá Hora, Habsburkové, Anglie, Francie, Sověti a místní komunisti, neokomunistický Brusel ale hlavně Amerika a Židé. Židé jsou viníkem, uspořádejme pogrom jako lidovou zábavu.

Poslední pogrom v Českých zemích se stal v roce 1918 v Holešově. Bude tomu 100 let.

Židé žili své vlastní životy, podezřelé komukoli v Evropě. Tedy nejen Čechům.

Jakýmsi měřítkem vzdělanosti a nějakého tahounství v oblastech vědy, pokroku ve vědění, posunutí vědy a lidského poznání o krok dále jsou Nobelovy ceny. Nobelovy ceny, udělované za přínos k lidství, vědě, poznání, Severoatlantickému způsobu života.….

Jak to s těmi cenami vlastně je?

Židé, kterých je stejně jako Čechů ziskali za dobu udělování Nobelových cen těchto 129. Slovy stodvacetdevět. Převažují ceny v oblastech lékařství a fyziky. Zdroj.

Češi, pokud přijmu princip, že nejlepší Čech byl král Karel IV, v podstatě Luxemburk, pak Čechové a jiné národnosti narození na území Čech a Moravy získali Nobelových cen celkem 6. Slovy šest.

Zúžím li výběr na Čechy české národnosti, zbudou dva, oba Jaroslavové. Totiž Heyrovský a Seifert. (Ale obě jména mi nezní příliš česky). Ti čtyři další rodáci se prostě sebrali a šli se prosadit jinam. Utekli z kokotliny.

No, jo, no. Přesto neklesejme na mysli. Pořád jsme my Češi i se svým malým počtem na tom lépe než jiné národnostní či náboženské skupiny.

Tak třeba Arabští či jiní Muslimové, kterých si vážíme tak, že je sem zveme. Chovatel zvířectva by řekl, na „osvěžení krve“. Bílým chlapům se přestávají hejbat spermie. A taky společnost bude opálená tak nějak sema od sebe.

Oni ti Muslimové, kterých je 1,6 miliardy, tedy 100x více než Židů a i 100x více než Čechů mají Nobelovy ceny 4. Slovy čtyři. Nobelofky za Mír. Nedá mi to, abych je nevyjmenoval. Jsou to:

  • 1978 – Mohamed Anwar El-Sadat, 1990 – Elias James Corey, 1994 – Yaser Arafat, 1999 – Ahmed Zewai
  • Ekonomika – 0 slovy nula
  • Literatura – 0 slovy nula
  • Fyzika – 0 slovy nula
  • Medicína – 0 slovy nula

Jsou to Nobelovy ceny za mír. A všimněme si faktu, že první Nobelofka za Mír byla udělena Muslimovi až v roce 1978. Tedy docela těsně poté, co Severoatlantickou společnost začal nahrazovat „Z naší vůle Neokomunismus“. On původně pan Nobel žádnou cenu za „Mír“ neměl, ale levičáci si usmysleli takovou cenu vygenerovat a udělovat. Tak ji udělovali. Vybrali si teroristu, prohlásili ho bojovníkem za lidská práva a ocenili ho. Obětem teroristy nikdo nikdy nic nedal. Dnes se alespoň semykáme, kupujeme a zapalujeme svíčky a svítíme na Eifelovku.

A on tam snad patří i konečně bývalá Americká levicová Superstar, totiž Barack Husein Obama. O něm nikdo nikdy nic nevěděl. Kde se narodil, co vystudoval? Je li Muslim? Neznali ho spolužáci… Ale Nobelovu cenu za mír získal typicky Českým hospodským způsobem.

V Českých hospodách jde rčení: „Ještě si nestihnul sednout a už ji měl“. Mluvím samozřejmě o facce. Přesně takto dostal Obama Nobelofku za mír. Ještě neseděl a už ji měl. Levičáci se buď splašili, nebo dopředu věděli, co jejich kůň má nalajnováno dělat. Rozložit Americkou společnost. A on ji rozkládal. Velmi produktivně. Levicové ušaté torpédo lidství.

Ale, jak to vlastně s oněmi v úvodu jmenovanými Židy je?

Karel Marx. Pocházel z Židovské rodiny. Je ovšem obecně známo, že táta konvertoval ke křesťanství. O tom, zda konvertoval s celou rodinou není nic známo. Ovšem, při tehdejších tradičních hodnotách rodiny je to nanejvýš pravděpodobné. Ale ať je to jak chce. Pokud konvertoval táta sám, zanechalo to jistě na mladém Karlovi následky. Táta Křesťan asi sem tam nafackoval svému žíděti. To zcela nekřesťansky. Hrozná situace. Skoro pogrom.

Pokud konvertoval s celou rodinou, není na místě vyčítat velkému filosofovi, že byl Žid. Nicméně, dnešní Norská sociálka a vlastně každá sociálka v Evropě by tátovi Marxovi rozhodně Karlíka odebrala. Rozháraná rodina, nestabilnost náboženství, špatné podmínky pro zdravý vývoj dítěte…. Tak to prostě dneska máme a s oblibou děláme.

A Karel Marx rozhodně nebyl blbý. Věděl, čím se pomstít celému světu. Rozhodně věděl, že mu na tu jeho ideologii naskáčí závistivci celého světa. Věděl, že závist je nejlepším podhoubím pro ideologii. A stalo se. Závistivci na to naskákali, ideologii zavedli a mrzačí jí Severoatlantický svět.

Druhý jmenovaný. George Soros? Dnes rozhodně bohatý člověk, filantrop. Nebo spíše filantropický hysterik. Tedy člověk, s tendencí získávat pozornost okolí zdánlivou (histrionskou) lidumilností, ušlechtilostí, nezištností, dobročinností…. Charakterová vada? Podle mého názoru je pan Soros špatný Maďar, špatný Žid, špatný Američan a veskrze špatný člověk.

A oni mu na to levičáci znovu skáčou. Soros si zabáhne, že dá v Česku na neziskofku a vláda, ministři se mohou posrat. Okamžitě vlády, ministři a parlament „najdou peníze“, vypálené od občanů a neziskofku legalizují a přidají jí prachů třikrát tolik než dal Soros a uschovají v ní několik zprofanovaných politiků z vlastních řad. A neziskofka pak řádí jak zběsilá. Za peníze rodin, lidí pracujících, myslících, stojících na vlastních nohách podporuje kdejakého odkundesa. Odkundesa, který nedá lžičku do šálku kávy protože si myslí, že dotýkat se „mláděte od lopaty“ je pro neziskofkami podporované skupiny nepřípustné a přináší to smůlu ve formě práce.

Co jsem tímto chtěl říci?

My Češi jsme samozřejmě národem, který do Severoatlantické, Křesťansko Židovské kultury patří a má v ní místo. Ale chováme se tak? Nic moc. Kde se hrabeme na Židy? Třeba s Nobelovkami?

Co mi Češi umíme naprosto dokonale je hledat viníka. V tomto jsme mistři. My Češi furtungfurt pod někým úpíme. Úpěli jsme pod pod Liškou zrzavou, pod Habsburky, Švédy, co nám Satanskou Bibli ukradli, pak jsme úpěli pod Frantíky, Němci, když nás Severoatlantická společnost „zradila“. Pak jsme úpěli pod CCCP, pod jarem, létem, podzimem, zimou, pod vrahy z Wolstrýtu. Nyní úpíme pod Židy a Američany, se Židy spřáhnutými.

My, Češi se neumíme postavit na vlastní nohy. Rádi úpíme a toho, pod kým úpíme umíme najít. Ale v každém stádě jsou slabší kusy. I Židé je mají. V Česku jakoby jakoby slabé kusy z nebe padaly. Houbeles, sami je volíme a pak se divíme.

Nesahejte mi na Židy. I oni úpěli a úpí. 6 milionů jich Hitler pozabíjel. Ale produkují a nevdávají to. Jejich stát drží na uzdě splašené kozašuky v celém okolí. Nezaslouží si být viníkem Českého úpění.

Čech totiž téměř vždy úpěl z vlastní hlouposti. Nedohlédl na špičku vlastního nosu. Nechtěl li úpět odcházel. A mnoho jich odešlo. I čtyři Nobelofkáři. nikoli s cenou za Mír.

Ruku na srdce, že se nám to pořád krásně úpí. Úpí, když neumíme rozpoznat a eliminovat darebáky ve vlastních řadách.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 750,00 Kč
Vybráno 4.95%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
194 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.