pridehrib
24.5.2020
Kategorie: Politika

Neomylný Hřib opět udeřil

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPražský primátor Hřib je hvězdou posledních týdnů. On je tedy výrazným už déle, ale se stoupající mediální popularitou rostou i jeho ambice pokazit toho co nejvíce. Vše začal svým vměšováním se do zahraniční politiky státu. Za což mu v důsledku byli vděční hudebníci, ve jménu jejichž souborů je název Pražský. Jejich turné po Číně skončila dříve, než začala. Zabodoval dopravními experimenty, které zablokovaly část metropole na levém břehu Vltavy. Při koronaviru doplácela Česká republika na jeho nadstandardní nenávist k Číně, která nám zpočátku nechtěla nic prodat, aby vzápětí nasadila nelidové ceny.

Zároveň se mu podařilo společně s Kolářem z Prahy 6 a Top09 naštvat Ruskou federaci. Vyloženě si užíval přejmenování blízkého okolí ruské ambasády, schvaloval odstranění pomníku maršála Koněva, aby vše zakončil odborným výkladem nedávných dějin a společně s Novotným z ODS vyzdvihl zásluhy Vlasovců na konci 2.světové války. Konec období, které bude nadlouho uloženo v naší paměti přinejmenším průvanem v našich peněženkách, oslavil dalšími hrdinskými činy. Nejprve se pustil už asi do páté rekonstrukce Václavského náměstí, na které má v plánu opět odněkud dovést tramvaje, přičemž důvod zná jen on. Prohlásil veřejně, že Praha věnuje ročně 3mld korun na boj s ruskými dezinformacemi, přičemž naznačil, kterým směrem tyto peníze jdou (Člověk v tísni, Lékaři bez hranic, Eduin, apod.). Zjednosměrnil naprosto nesmyslně část pravobřežní komunikace, to jen proto, aby naplnil svůj sen o naprosto neprůjezdné Praze a zahrádkách zasahujících téměř do kolejiště tramvají, aby nakonec doslova vytočil obyvatele České republiky schválením jednoho milionu přiděleném pořadatelům zvráceného pochodu LGBT komunity nazvaného Prague Pride 2020.

Primátor Hřib naprosto přesvědčený o své neomylnosti se sobě vlastní arogancí mění hlavní město. Sám pochází z naprosto bezvýznamného místa, které na mapě najdete poměrně těžko. Je paradoxem, když metropoli vedou lidé, kteří se v ní nenarodili, nic v ní neprožili a de facto ji neznají. Netuší, jak vypadá každodenní život v ní, jak její změny zasahují rodilé Pražany, kteří se postupně vytrácejí z jejího centra. K vedení magistrátu je opravňují pouze naplněné politické ambice a ignorace skutečných vítězů voleb podpořená kolaborací stran, které by jinak skončily v opozici. Je smutné, že na výsledku voleb nesou vinu i Pražané, tedy pokud mezi ně počítáme i tzv. náplavy. Přestože Piráti v posledních volbách do vedení Prahy a jednotlivých čtvrtí nevyhráli, podařilo se jim na některých místech usadit. Takže mimo hlavního magistrátu obsadili například i Prahu 3, kde doslova terorizují řadu místních obyvatel a momentálně také rozhodují o budoucnosti Viktorie Žižkov.

Jestliže jsme se v minulém volebním období nestačili divit chování a přístupu primátorky Krnáčové z ANO, pak pirátský Hřib je ještě daleko těžším kalibrem mířícím proti Pražanům. Je velmi těžké najít nějaké pozitivum na jeho panování. Komunikace v Praze jsou děravé jako řešeto a některé výmoly připomínají válečné zákopy bránící nepřátelským vozidlům v pohybu po městě. Narostl počet ostrůvků, kruhových objezdů a retardérů. Podélné bílé vystouplé pruhy jsou pastí na motorkáře a likvidační pro kola automobilů. Přehlédnout je i díky tomu, že jsou stejně bílé jako běžné čáry, je tak snadné. Cyklistické stezky jsou místy něčím, co vytvořil naprostý idiot. Ukázkou je ta vedoucí z Vysočan na Klíčov pod bývalou pekárnou Odkolku. Pod pirátskou vládou dochází k omezení rychlosti na 30km/hod v některých částech Prahy 3. Zpomalila se rekonstrukce bytových domů, zastavila privatizace těch, které k tomu byly předurčené, přitom v nich je polovina bytů prázdná a připravená ke kšeftování.

Prague Pride je ostudou Prahy. V době, kdy se ve světě stále více zveřejňují případy násilí na dětech způsobené úchyly, diskutuje o Istanbulské smlouvě a frontálním útoku elit na klasickou rodinu, na sociálních sítích jsou mazány ve velkém příspěvky týkající se sexuality a odporu vůči rozmachu a podpoře LGBT, vpustí primátor do městských ulic tisíce naprosto úchylných exhibicionistů, navíc i při možnosti účasti dětí. Možná se divíme zbytečně, když většina parlamentních stran nemá problém s možností změnit si pohlaví, a to v relativně raném věku, kdy děti o své sexualitě ještě nic neví. Kdyby s takovým nápadem přišel ve své domovině velkou částí našich politiků vítaný muslim, dostal by kamenem do hlavy tolikrát, až by už s ničím jiným nepřišel. Hřib však vezme z rozpočtu Prahy milión korun a dá ho pořadatelům pochodu plného zkaženosti a úchylnosti. To není důkaz úrovně tolerance, ale spíše zjevné arogance. Piráti jsou sami o sobě úkazem, který snad nemá v naší historii obdoby. A pražský primátor Hřib patří k tomu nejhoršímu, co nám tato strana přinesla. Společně s kontroverzním stranickým kolegou Michálkem a spolupracujícími Top09, Čižinským a STAN tu vznikla opravdu drsná koalice, která dovedla Prahu na kraj propasti. Dlouho jsme se v Praze smáli Brnu, ale lze konstatovat, že v idiocii vedení těchto dvou měst Praha momentálně výrazně vede.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 989 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (53 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
71 komentářů
    • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)