RUSKOSSSR
23.4.2021
Kategorie: Politika

Neomalenost komunistů

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Je až s podivem, kolik opovážlivosti v sobě najdou komunisté, když se netají svou náklonností k Rusku. Usilují o to, aby naše země změnila směr a dala se cestou na Východ. Do záhuby.

  • Motto “Na rtech má přetvářku, kdo nenávidí, ve svém nitru chová lest.” (Přísloví Šalomounova, Třetí sbírka, pořízená muži Chizkijášovými, 26.24)

Je až s podivem, kolik opovážlivosti v sobě najdou komunisté, když se netají svou náklonností k Rusku. Usilují o to, aby naše země změnila směr a dala se cestou na Východ. Do záhuby.

Komunistům zřejmě nestačí, kam až naši zem dovedli po roce 1948, jak zradili a pozvali sem vojska Varšavské smlouvy v srpnu 1968, jim nestačí, kolik škod tu za dvacet jedna let napáchala sovětská vojska. Jim nestačí justiční vraždy, jichž se dopustili na těch, kteří nesouzněli s jejich zhoubnou ideologií. Jim nestačí, kolik lidských životů zmarnili pronásledováním, kolik útrap lidem způsobili. Ekonomika se pod jejich vládou stala nevýkonnou, kvetl černý trh, melouchářství, papalášství, korupce. Místo, aby se dali cestou pokání a zpytování svědomí, co všechno způsobili, mají v sobě tolik opovážlivosti, že chtějí zatáhnout naši zem do zkázy.

Kdyby bylo Rusko socialistickým státem, jeden by se tendencím soudruhů nedivil. Ale vždyť v současném Rusku žádný socialismus, případně komunismus, není. Země je ovládána několika oligarchy, střední třída téměř neexistuje, většina obyvatel žije v bídě. Žebráci na ulicích nejsou ničím neojedinělým. Odvěký alkoholismus, jenž se podepisuje na psychickém stavu populace, do toho absence demokracie a potlačování lidských práv, toť obraz současného Ruska. V tom se naši soudruzi vzhlédli? V takovém uspořádání státu? Tam by chtěli naši zemi dovést? Z jejich projevů je cítit hrubá síla, absence jakékoli noblesy, proto je to tolik táhne tam, kde lidský život nemá žádnou cenu a naopak platí násilné potlačování demokracie.

I když polistopadový vývoj naší země není bez chyb, stále se potýkáme s komunistickou devastací lidského myšlení, je možno zaznamenat velké zlepšení našich životů. Životní úroveň se nedá vůbec srovnat s tím, jak se tu žilo pod vládou komunistické strany. V současnosti většinu naší populace tvoří střední třída na rozdíl od Ruska. Teď sice prožíváme koronakrizi, ale po ní opět přijdou dobré dny. Naše spojení s NATO je pro naši zemi dostatečnou ochranou, toho bychom si měli být vědomi. Nikdy neuvěřit těm, kteří naši zemi zradili v srpnu 1968. Následná normalizace měla z myslí lidí vytlačit to, co věděli snad všichni zdravě uvažující obyvatelé naší země. Že šlo o okupaci, že komunisté usilovali o udržení své ideologie hrubou vojenskou silou. Na tuto jejich zradu nelze nikdy zapomenout, ani na násilí, jehož jsou schopni…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 475 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 1,61 out of 5)
Loading...
184 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)