RESPIRATORROUSKA
16.11.2021
Kategorie: Společnost

Není prevence, neléčí se, utrácí se, lidé se nesnáší …

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJste li už unaveni z neustálého tlaku vytvářeného televizí, vypněte ji. Nebaví li Vás neustále vnímat nesmyslná čísla, kterými nás zahlcují média, nečtěte je. Můžete také ignorovat sociální sítě, kde dochází stále častěji ke střetům mezi zarytými vaxery a těmi, kteří odmítají stát se pokusným králíkem kříženým s ovcí. Bohužel ani tak se však atmosféry strachu záměrně vytvářené nezbavíte.

20 měsíců covodohisterie nám umožnilo poznat desítky ,,odborníků” z pozic, o kterých jsme ani netušili, že existují. Řada z nich nejsou ani lékaři, nemají tedy dostatečné znalosti. Jiní jsou především spolčeni s politiky a táhnou s nimi za jedno lano především z důvodů zištných a ekonomických. Tomu odpovídá i přístup ke covidu. Prevence byla zapomenuta, léčení v první fázi zakázáno a veškerá činnost se zakládá na propagaci očkování, případně na rýžování nemocnic na covidových pacientech.

Na co zapomínat nesmíme, je celá historie psedopandemie. Můžete namítat, že současné množství pozitivních zní skutečně strašidelně, ale o to tady přeci jde. Musíme si uvědomit, že hlavním úkolem covidu je prodat co nejvíce dávek. Jedním důvodem je byznys a druhým pravděpodobně snaha ovlivnit další vývoj lidstva. Může jít o spekulaci, ovšem plno indicií navědčuje tomu, že je s námi hrána velmi špinavá hra. Její scénář je tvořen už dlouho a autory hledejme mezi šílenými příslušníky samozvaných elit. Bohužel je podporují i ty námi volené, byť o demokracii už lze v případu voleb velmi pochybovat.

Velkou vinu na současném stavu společnosti má i to, jak se k nastalému stavu postavili samotní lidé. Médiím a politikům nedalo moc práce rozvrátit přátelské, rodinné, pracovní, obchodní i osobní vztahy. Mezi lidmi vládne atmosféra strachu, nenávisti, vrátilo se udavačství, projevuje se agresivita. Někteří doslova vyhledávají spory, což se nyní projevuje především u vaxerů majících pocit, že jsou to právě oni, kdo jsou ohrožení. Podobně se chovají lidé nevycházející bez respirátorů schopní jezdit v nich i v autě, ve kterém sedí samotní. Je to jejich úchylka, vyžadují však po ostatních, aby jí trpěli také..

Velmi významným činitelem vedoucím k agresivitě je chování politiků a médií. Z antivaxerů jsou děláni téměř zločinci. Jsou viněni z šíření viru, to vše při naprosté ignoraci zásadních informací o tom, že ve skutečnosti je vše trochu jinak. Přestože jsme přesvědčováni, že jsou vakcíny jedinou záchranou, postupně se ukazuje, kolik omylů a lichých nadějí se k těmto experimentálním mixům, nikoliv skutečným vakcín, se za poslední rok vyřknulo. Zároveň jsou doslova ignorovány účinné léky a lékaři se ve většině vzdali pokusu lidi včas léčit. Velká část občanů uvěřila ve spásnost mRNA vakcín, další podlehli vábení na zpět nabytou svobodu, u jiných zabral strach o práci, vzdělání, kulturu.. Především z prvních dvou skupin se etablují covidomaniaci schoní dokonce fyzicky napadat ty, kteří se odmítli podřídit diktátu covidové mafie.

Jsme svědky dalšího kola nikoliv pandemie, ale vytváření zisku. Novinkou je ,,zjištění”, že produkt firmy Johnson&Johnson ,,funguje” pouze 2 měsíce. On tedy možná mimo poškozování zdraví není účinný vůbec, nicméně je asi méně škodlivý než mRNA mixy. Ty se však budou nově vpravovat do ochotných lidí po šesti měsících s výhledem na pár let. Farmaceutické koncerny nyní netestují, zda li se podaří zbavit covidu, ale spíše zkouší, kolik chemie lidský organismus vydrží. Vaxerům to však nevysvětlíte a antivaxeři se dostali do stádia, kdy s nimi už jen tak něco nehne. A tak se budou vytahovat těžké kalibry mající lidi přesvědčit ke kapitulaci.

Zároveň politici pod dohledem farmaceutických koncernů, na jejichž výplatní pásce jich část je, těmito opatření prohlubují společenskou krizi. Bohužel uvědomění si toho napříč celým spektrem lidstva je chimérou. Je tedy otázkou, co se musí stát. aby lidé pochopili, že mají společného nepřítele. Očkovaní, ale i ti nepodlehnuvší. Nápovědou by mohl být dostatek informací o dění ve světě, například množství úmrtí spojených s vakcinací, likvidace ekonomiky, připravované zdražování všech základních lidských potřeb, omezování pohybu. Dalo by se pokračovat. Tím nepřítelem jsou strůjci současného stavu.Dokud to nepochopí všichni, bude těžké s tím něco udělat. Rozbroje mezi námi ničemu nepomohou, jsou vodou na jejich mlýn. Jak dlouho to bude ještě trvat?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 103 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)