migrants-men
8.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Není pravda, že většina Čechů nenávidí muslimské migranty

Sdílejte článek:

JITKA PŘIKRYLOVÁ 08|04|2016

Pokud mi bude sousedovic pes pravidelně nechávat svůj hnědý dáreček u mých dveří, toho psa milovat nebudu, ale řeknu si, že holt je takový, jaký je. Fakt budu ale pekelně naprděná na toho souseda, který to dopustil.

Pochopitelně, že pokud své mozkové buňky používáte, sledujete situaci v Evropě, bavíte se s lidmi, co to zažili na vlastní kůži a máte třeba i vlastní osobní zkušenosti, nemáte moc důvodů cítit cokoli pozitivního v souvislosti s migrační apokalypsou posledního roku. Jestli někdo tvrdí, že migrace vždy byla a bude, já znovu opakuji, nejde o kvantitu, ale o kvalitu. Nejde o příčiny, jde o důsledky. Nejde o to, co se v Česku děje dnes, ale co neodvratně přijde.

Většina Čechů i ostatních z V4, ale podle posledních průzkumů také Němci, Francouzi a další už více propadají skepsi a obavám z toho, co bude, pokud nastavená migrační welcome politika bude pokračovat. A ona bude pokračovat. To už je jasné. K čemu jinak dohoda s Tureckem, která má migraci uspíšit a zlegalizovat. Podobné smlouvy jako s Tureckem už levicoví myslitelé EU plánují i s africkými zeměmi.

Pořád ještě nám do ksichtu křičí to o solidaritě. Humanitě. Probůh, oni si fakt berou do huby křesťanství.

Bez zadečku.

Chvíli to vypadalo, že střední Evropa, tyhle čtyři bláznivé, rebelantské, postkomunistické země si udrží svoji image, kulturu a způsob života. Udrží migranty za hranicemi, a to i z toho důvodu, že nejen my je tady nechceme, ale oni si jdou za něčím docela jiným, než my nabídnout můžeme i hodláme.

Jenže, to byla pochopitelně představa naivní a naprosto debilní, jak se ukazuje.

Evropská unie, Evropská komise, evropské elity, ti všichni, kteří svými činy, výroky a celkovým směřováním politiky budí velmi hluboké emoce, tak tihle se rozhodli, že nejspíš v křesťanském duchu “odpusť jim, neboť nevědí, co činí” udělají tomu dětinskému rebelantství přítrž.

Podle hesla Když všichni, tak všichni, dostaneme svůj příděl multikulturního obohacení. A nejen, že nebudeme moci ovlivnit kolik, ale naprosto nic nenaděláme ani s tím, kdo sem vlastně přijde. Jak je takový návrh jednou na stole EK, Bohouškovy osvalené tweety s tím těžko něco zmůžou. Dostaneme svůj příděl. Dá se čekat, že “žadatelů o azyl” bude dost na to, aby se naše situace co nejrychleji přiblížila tomu, jak hluboko v řiti jsou Brusel, Paříž, Stockholm nebo Kolín.

Je to pochopitelné. Je to logické. Pokud jde opravdu o řízenou genocidu. Řízená genocida, to, uznávám, může znít paranoidně, ale já opravdu už nevidím ani jeden jediný reálný důvod, proč EU koná takhle sebevražedně a není na místě si myslet, že oni to tam nahoře v Bruselu nevidí ani poté, co doslova hasili a sbírali zbytky lidí z podlahy…

Ono opravdu nejde tak úplně upřímně být naštvaný na někoho, koho odmala učili, že támhle za mořem žijí hlupáci s bezbarvou kůží, kteří nevěří v toho jediného boha, pětkrát denně nemlátí hlavou o koberec, jsou méněcenní, budou ti sloužit, a tak hloupí, že přijdeš a dostaneš, co budeš chtít. Když to nedostaneš, vezmeš si to a kdo by ti chtěl bránit, toho velký A potrestá. Jak se na nebohého negramotu zlobit, že jde vzít si svůj díl a nepřemýšlí o důsledcích. Nikdo ho neučil číst a počítat, proboha odkud by vzal slovo jako důsledek, že. V rámci politické korektnosti samozřejmě dodávám, že mezi multikulturním obohacením jsou zajisté i mnozí doktoři, chemici a ředitelé škol, jen je velká škoda, že těch se žádný sluníčkový novinář na jejich motivy a přínos Evropě asi nikdy neptal, nebo můj Google je holt zavirovaný a ukazuje mi jen samé xenofobní odkazy a hoaxy.

Zatímco muslimští hosté se utvrzují ve své beztrestnosti a svoboda slova v souvislosti s migrační krizí už je jen prázdný žvást, evropské elity se postarají, aby svému údělu neunikla žádná část Evropy. Už se můžeme zase vrátit ke starému dobrému vtipu o svobodě projevu a o svobodě i po projevu.

Jaká je legální cesta k Czexitu, když je jasné, že referendum vyhlášeno nebude? Toť otázka.

jitka-prikrylova73381499_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
186 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.