supermarket_pokladni
3.5.2016
Kategorie: Společnost

Není možné, aby člověk hákoval osm hodin denně, pět dní v týdnu, a zároveň byl v prdeli

Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK 03|05|2016

Tak jsem čet, že pokladní v supermarketech jsou v hajzlu, jelikož z výplaty uživěj tak akorát sebe. Sociologové Kobová a Bek to celé zkoumali a po půl roce intenzivního výzkumu došli k závěru, že není možné, aby člověk hákoval osm hodin denně pět dní v týdnu a zároveň byl v prdeli.

Byl to výzkum Multikulturního centra, což je instituce, kde v kancelářích hraje etno, po chodbách bloumají ezopíčusové zahalení v palestině a celý je to dotovaný z peněz, který se seberou “idiotům”, co nemaj vzdělání a tituly a seděj za kasama v supermarketech.

Což dokazuje to, že vše je uzavřené a točí se v kruhu. Pokud totiž vyrazíte z bodu A, který představuje absolutní prdel a snažíte se dostat někam, kde je to přijatelnější, stejně nakonec skončíte v bodu A, tedy v prdeli, akorát že o něco utahanější.

Ti, co vědí, se proto s nějakými treky nenamáhají, jsou v klidu, lejou, občas zahulej a pozorujou vystreslý kravaťáky, kteří se měsíc co měsíc hroutěj, jestli se od “nevzdělanejch idiotů” na daních vybralo dost na to, aby jim přišla vejplata.

Jakési hovado z ospale se tvářící neziskovky se vyjádřilo v tom smyslu, že si za to pokladní můžou sami, protože kdyby se líp učily, mohly dělat taky nějaký výzkumy a ne se za kasou srát s čárovejma kódama.
Že třeba jeho neziskovka se zabývá tučňáky, pro které sbírá hračky, protože tučňáci, jak je to globální oteplování a planeta bez sněhu, jsou psychicky v prdeli a hračky jsou to jediný, co jim dokáže vyloudit úsměv od ucha k uchu, i když uši nemaj.

Ono hovado už v té neziskovce nefunguje, protože naposled se pod jeho vedením podařilo shromáždit stavebnice Merkur, díky kterým je po tučňácích, protože sežrali šroubky, šli se koupat, nedokázali se zvednou od dna a bylo po nich.

K problematice pokladních se vyjádřil i bývalý prezident pan Václav Klaus ve své memoárové knize „Chtěli jsme víc než supermarkety.“ Na ploše deseti stran vysvětluje, že chtěli hypermarkety. Hlavně on. Zbylých devadesát stran memoárů věnuje postřehům z pochodu Praha – Prčice. Všíml si mimo jiné toho, že se po celé trase pochodu mluví česky. Memoáry najdete v Levných knihách, v oddělení „Klaus“.

Budou podzimní krajské a senátní volby a hnutí ANO rozjelo reklamní kampaň „Chceme lepší Česko!“ Celý to vede pan Babiš. Pan Babiš je týpek, jehož obrázek má jedna neziskovka pomáhající imigrantům na vizitkách, protože je to první imigrant, kterého dokázala dokonale začlenit do naší společnosti.

Pan Babiš mimo jiné chce „Veselý život seniorů“. Jelikož je v současnosti nějakých pětaosmdesát tisíc důchodců v exekuci, tedy v naprostým hajzlu, navrhuje, aby s každým exekutorem chodil za seniory komik. Izer, Náhlovský, Stropnický apod.. Že pak bude vše v pořádku, senioři budou vysmátí, bude tím pádem klid na práci a sklízení řepky olejky.

Exekutorská komora se k tomuto plánu staví zdrženlivě, protože má obavu, aby se to nepřehnalo. Mluvčí komory uvedl, že pokud by té srandy bylo příliš, mohli by se důchodci umlátit smíchy, čímž by zmizel povinný a komora by se mohla jít pást. Nebo si sednout za kasu v supermarketu. Což je podle členů komory ve stejném levelu.

Jo, děje se toho moc.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky budou muset za kasu v supermarketu. Jsem je uklidnil, že ne, protože jsme v prdeli už teď. Se zklidnili.

Dnes bude pod mrakem, ale mile, svěže a vlaze.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč


Celkem za měsíc: 10 298,00 Kč
Vybráno 29.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 77 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
62 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.