supermarket_pokladni
3.5.2016
Kategorie: Společnost

Není možné, aby člověk hákoval osm hodin denně, pět dní v týdnu, a zároveň byl v prdeli

Sdílejte článek:

RED HOOK 03|05|2016

Tak jsem čet, že pokladní v supermarketech jsou v hajzlu, jelikož z výplaty uživěj tak akorát sebe. Sociologové Kobová a Bek to celé zkoumali a po půl roce intenzivního výzkumu došli k závěru, že není možné, aby člověk hákoval osm hodin denně pět dní v týdnu a zároveň byl v prdeli.

Byl to výzkum Multikulturního centra, což je instituce, kde v kancelářích hraje etno, po chodbách bloumají ezopíčusové zahalení v palestině a celý je to dotovaný z peněz, který se seberou “idiotům”, co nemaj vzdělání a tituly a seděj za kasama v supermarketech.

Což dokazuje to, že vše je uzavřené a točí se v kruhu. Pokud totiž vyrazíte z bodu A, který představuje absolutní prdel a snažíte se dostat někam, kde je to přijatelnější, stejně nakonec skončíte v bodu A, tedy v prdeli, akorát že o něco utahanější.

Ti, co vědí, se proto s nějakými treky nenamáhají, jsou v klidu, lejou, občas zahulej a pozorujou vystreslý kravaťáky, kteří se měsíc co měsíc hroutěj, jestli se od “nevzdělanejch idiotů” na daních vybralo dost na to, aby jim přišla vejplata.

Jakési hovado z ospale se tvářící neziskovky se vyjádřilo v tom smyslu, že si za to pokladní můžou sami, protože kdyby se líp učily, mohly dělat taky nějaký výzkumy a ne se za kasou srát s čárovejma kódama.
Že třeba jeho neziskovka se zabývá tučňáky, pro které sbírá hračky, protože tučňáci, jak je to globální oteplování a planeta bez sněhu, jsou psychicky v prdeli a hračky jsou to jediný, co jim dokáže vyloudit úsměv od ucha k uchu, i když uši nemaj.

Ono hovado už v té neziskovce nefunguje, protože naposled se pod jeho vedením podařilo shromáždit stavebnice Merkur, díky kterým je po tučňácích, protože sežrali šroubky, šli se koupat, nedokázali se zvednou od dna a bylo po nich.

K problematice pokladních se vyjádřil i bývalý prezident pan Václav Klaus ve své memoárové knize „Chtěli jsme víc než supermarkety.“ Na ploše deseti stran vysvětluje, že chtěli hypermarkety. Hlavně on. Zbylých devadesát stran memoárů věnuje postřehům z pochodu Praha – Prčice. Všíml si mimo jiné toho, že se po celé trase pochodu mluví česky. Memoáry najdete v Levných knihách, v oddělení „Klaus“.

Budou podzimní krajské a senátní volby a hnutí ANO rozjelo reklamní kampaň „Chceme lepší Česko!“ Celý to vede pan Babiš. Pan Babiš je týpek, jehož obrázek má jedna neziskovka pomáhající imigrantům na vizitkách, protože je to první imigrant, kterého dokázala dokonale začlenit do naší společnosti.

Pan Babiš mimo jiné chce „Veselý život seniorů“. Jelikož je v současnosti nějakých pětaosmdesát tisíc důchodců v exekuci, tedy v naprostým hajzlu, navrhuje, aby s každým exekutorem chodil za seniory komik. Izer, Náhlovský, Stropnický apod.. Že pak bude vše v pořádku, senioři budou vysmátí, bude tím pádem klid na práci a sklízení řepky olejky.

Exekutorská komora se k tomuto plánu staví zdrženlivě, protože má obavu, aby se to nepřehnalo. Mluvčí komory uvedl, že pokud by té srandy bylo příliš, mohli by se důchodci umlátit smíchy, čímž by zmizel povinný a komora by se mohla jít pást. Nebo si sednout za kasu v supermarketu. Což je podle členů komory ve stejném levelu.

Jo, děje se toho moc.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli taky budou muset za kasu v supermarketu. Jsem je uklidnil, že ne, protože jsme v prdeli už teď. Se zklidnili.

Dnes bude pod mrakem, ale mile, svěže a vlaze.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.