rytirboj
19.9.2018
Kategorie: Společnost

Není lehké bojovat proti systému … riskujete vše

Sdílejte článek:

IN

Síla médií a nejvýznamnějších politických subjektů je neuvěřitelná, a pokud začnou společně zastávat názor, byť sebescestnější, je velmi složité a těžké proti němu bojovat. Ten, kdo je ochotný to udělat, musí být morálně i fyzicky na dostatečné výši, protože ho čeká souboj s větrnými mlýny, do jejichž soukolí se zároveň může dostat.

 

Jako příklad si vezměme nynější situaci týkající se migrace a s ní zároveň i islámu. Je už naprosto jednoznačné, že došlo k záměrnému vyvolání migrační vlny, která má několik různých dopadů a má zároveň naplnit myšlenky a ideály několika desítek světovládců. V přední linii zájmů jsou samozřejmě obrovské peníze, jejichž tok migrace sice částečně přesměrovává, nicméně v závěru končí opět v těch nejnaditějších kapsách. Přesun Afriky a islámu do Evropy má za úkol rozložit nejbohatší a nejzodpovědnější světadíl světa. Zároveň dochází ke změně náboženského rozdělení světa a stoupá vliv bohatých arabských šejků závislých doposud na těžbě ropy. Islám tak plní politické úkoly, na které by zbraně šejků nestačily. Samozřejmě jde o obchod, takže se z určitého množství peněz stane normální úplatek, ovšem v tak astronomické výši, že se to dá jen těžko představit.

Uplatit mocné jednotlivce je snadnější, než rozpoutat svatou válku, zvláště v době, kdy by ještě nebyl jasný výsledek. Tichý džihád, který proniká neuvěřitelnou rychlostí napříč evropskými velmocemi, je přípravou na pozdější rozvrat těchto zemí a převzetí moci. O tom, že se daří, se můžeme přesvědčit především ve Velké Británii, kde londýnský muslimský starosta má takovou moc, že si může dovolit volat po zrušení výsledků referenda o Brexitu a napadat předsedkyni vlády Mayovou. Navíc islámské strany již vznikají v dalších evropských zemích a vzhledem k množství muslimů žijících v Evropě a jejich semknutosti se dá očekávat mohutné zvýšení vlivu těchto stran na politické dění. Podíváme li se do Švédska či Belgie, můžeme vnímat, jakým způsobem zasahuje muslimská komunita do života původního obyvatelstva. Postupně převzala vládu nad obchody stojícími na i za hranicí zákonů. Obchod se zbraněmi, drogy, prostituce, tabákový průmysl, praní peněz a násilí, to vše patří do repertoáru těchto gangů. Podobný trend zažívá Německo, Francie a další země. 

Výjimkou je částečně Itálie, kde se do dovozu migrantů zapojila sicilská mafie. Ta využívá různé skupiny dle svých potřeb. Militantní jednotlivce zařazuje do svých bojových formací a k ostraze, další pracují na jejich farmách pod dohledem zbraní v rukách svých souvěrců. I tady je vidět, jak může migrace produkovat dostatečný zisk. Pokud se Vám zdá, že jde o jistou formu otrokářství, nemýlíte se. I proto má Salvini proti sobě řadu soudců, policistů a novinářů, maří totiž svou aktivitou velký kšeft.

I u nás existuje pár stovek jedinců profitujících na podpoře migrační vlny. Jejich prací je získávat veřejnost pro záměry elit a přesvědčit národ o nevyhnutelné potřebě absorbovat zpočátku pár set, později stovky tisíc muslimů a vytvořit jim prostředí, ve kterém se budou cítit jako doma. Co to znamená, to už víme z Londýna, Paříže, Nice, celého jihu Švédska. Mohli bychom však pokračovat ve výčtu lokalit a jistě se jednou přidá i místo u nás. Což vůbec tyto lidi nezajímá. Na svou stranu získávají především naivní idealisty podléhající demagogické kampani vedoucí k zisku k migraci pozitivní části veřejnosti. Opět je třeba připomenout chování Top09, Pirátů, STAN a ČSSD vedené Hamáčkem doplněného Pochem, či snad cestu Drahoše do vrcholné politiky. Uvědomte si, jak málo lidí dostávajících bakšiš dokáže při správném rozložení sil ovládat politiku a média. On totiž zbytek prostředků různou formou poskytne stát. Například České televizi, novinářům a politikům.

Bojovat proti tomuto systému znamená možnost přijít o vše, co jste dosud vybudovali, vystavit rodinu riziku ztráty příjmů a děti nebezpečí perzekuce ze strany školy. Na každého se něco najde, takže ohrozíte podnikatelské aktivity, agresivní neziskový sektor žijící z dotací ve Vás objeví nepřítele. Správci sociálních sítí podlehnou hromadnému volání po Vaší likvidaci v tomto prostředí. Budete deprimováni z agresivního chování hloupých či nastavených oponentů, případně speciálně připravených a instruovaných jedinců, z nichž mnohým koukají v přeneseném významu z kapes bankovky tam vložené a na dálku vonící arabským kořením. Stanete se obrazně partyzánem. Plno Vašich známých s Vámi přestane mluvit, budou Vás mít za blázna, který snad ani nesleduje Českou televizi, nečte noviny. Budete muset být velmi zarputilí a neskutečně zodpovědní a trpěliví, nebudete li chtít podlehnout. Kéž by takových odvážných lidí bylo mnoho. Pro zachování suverenity České republiky jsou momentálně těmi nejpotřebnějšími.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 14 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.