1.6.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Není hřích být gay, ale vnucovat to svému okolí za cizí peníze

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JURAJ POLÁČEK 01|06|2015

V Moskvě proběhl pokus o vyvolání Gay-pride pochodu. Organizátoři nezískali povolení, přesto již několik dní avizovali pochod. Zároveň s nimi se aktivizovali pravoslavní aktivisté. Média celého světa se bouří. Akce proběhla velmi “sofistikovaným” způsobem. Na ulici, na předem avizovaném místě, zastavila čtyřkolka, z ní vystoupili LGBT aktivisté a začali provolávat hesla na podporu hnutí. Okamžitě se proti nim vyrojily pravoslavní aktisti a začala potyčka.

Lídr LGBT hnutí Nikolaj Alexejev se pokusil utéct, ale pravoslavní aktivisté jej zadrželi do příjezdu policie.Ta zatkla nejen Alexejeva, ale i lídra hnutí Boží vůle Dmitrije Ente. Oběma stranám zabránila v dalším pochodu.

Portál “Mir 24″ spočítal účastníky této “heroické bitvy”:

  • Akci pokrylo 30 novinářů a zúčastnilo se jí
  • 10 pravoslavných aktivistů
  • 4 příznivci LGBT hnutí

Sexualita nepatří na ulici, je to soukromá věc každého člověka. Profesionální homosexuálové však právě z politizace sexuality žijí. Jejich lobby prosazuje relativizaci morálky společnosti jako nástroj na destrukci kořenů společnosti. Společnost bez základů se stává snadnou kořistí pro tvůrce různých -ismů, je to poddajná masa, která je neschopná odporu a kterou je možné formovat libovolným způsobem.

gay-pride-e1342759456749

V Rusku zakázali prezentaci projevy homosexualismu všude tam, kde by došlo k ovlivnění mládeže. Tento zákon se stal cílem kritiky USA. Nakonec je známo, že představitelé ambasád USA se musí povinně účastnit LGBT aktivit po celém světě. Paradoxem je, že Američanům absolutně nevadí trest smrti za homosexuální styk v islámském světě.

I akce v Moskvě nemá nic společného s právy homosexuálů, ale je to dopředu zorganizována, zaplacena a samozřejmě podpořena aktivisty multikultury neomarxistického Západu i podobně naladěnými médii. Uvědomte si, že hovoříme o 20 milionové Moskvě, kde je podle mě kolem milionu homosexuálů. Tito čtyři aktivisté nemají prostě právo mluvit za ně a ani média by to tak neměla prezentovat.

Znám mnoho homosexuálních párů. Nepotřebují do celého světa vykřikovat co jsou zač, ačkoli se tím ani netají. Nakonec, jak si nevybíráte pohlaví a rasu, rodíme se i se sexuálními preferencemi. Nikoho to nepohoršuje, každý si žije svůj soukromý život jak se mu líbí. Nicméně jiné by bylo, kdyby jedni nebo druzí se snažili vnutit svůj pohled a způsob života druhým. A právě tyto násilné preference menšin jsou beranidlem na to, jak zastrašit většinovou společnost.

Dá se říci, že v takto nastavené společnosti ani pochody nejsou oslavou rozmanitosti, jak by měly být, ale spíše kulturní obdobou nacistických loučových průvodů, kde agresivní menšina dokazuje svou moc.

ZDROJ: Juraj Poláček

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
178 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.