kreslo
13.7.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nenechte se během práce v kanceláři omezit bolestmi

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

(PR) 14|07|2016

Téměř každý, kdo pracuje v kanceláři, se jistě setkal se situací, že byl po několika hodinách v práci celý rozlámaný a všechno ho bolelo. Setkáváte se s tím každý den? V tom případě by stálo za to uvažovat o pořízení kvalitní kancelářské židle. A to ne jen tak obyčejné, ale kancelářské židle zdravotní.

Přesto, že sezení v kanceláři se zdá být nenáročné, opak je pravdou, dlouhé sezení totiž není pro naše tělo přizpůsobené. Během něho dochází k ochabování svalů a zatěžování určitých částí našeho těla, což může způsobit bolesti, či dokonce vyhřeznutí plotýnek. Kancelářská židle zdravotní Vám může pomoci předcházet zdravotním problémům, či od nich dokonce pomoci.

Seďte aktivně, seďte zdravě

Nemáte představu, v čem je zdravotní kancelářská židle jiná, oproti té klasické? Je to především v nestabilní plošině, nebo polovině míče, které jsou místo sedáku a nutí nás tak udržovat takzvaný aktivní sed. To znamená, že musíme udržovat rovnováhu. Co tím získáme?

  • Posilování svalů břicha, pánevního dna, zad a bránice
  • Držení vzpřímeného sedu
  • Úlevu od bolesti

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví a dobrou kondici a zbavit se nepříjemných bolestí, potom by pro Vás mělo být pořízení takové kancelářské židle jasnou volbou. Jestliže nás během práce něco bolí, pak je téměř nemožné plně se na svou práci soustředit a nemůžeme podávat tak kvalitní pracovní výkony. Proto se Vám investice do kvalitní židle do kanceláře opravdu vyplatí.

Navíc se nejedná ani o investici příliš vysokou, neboť pokud víte, kde nakupovat, je to skutečně částka téměř zanedbatelná, když vezmete v potaz výhody, které Vám přinese. Přinášíme Vám opravdu širokou nabídku kancelářských židlí za opravdu skvělé ceny. Ty nejvýhodnější nabídky najdete v kategorii kancelářská křesla akce.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.