SIROTY918
26.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Nenechme se vydírat: Mám plné zuby syrských sirotků

Sdílejte článek:

NAFTALI

Ministerstvo vnitra by mělo podle vedení lidovců udělat maximum pro to, aby české rodiny, které chtějí pomoci sirotkům po válce v Sýrii, tuto možnost dostaly. „Je tu dnes už více než 120 rodin, které jsou připraveny se postarat o ty sirotky,“ řekl po jednání předsednictva a celostátního výboru KDU-ČSL první místopředseda Marian Jurečka.

Jsem kruťas, nelida, zasloužím si věčné zatracení do pekla, kde mě budou zběsilí sluníčkáři dloubat vidlemi, ale mám už plné zuby syrských sirotků. Už proto že z toho všeho cítím odpornou masírku a mediální manipulo. Neboli jde o lež jako věž. Štve mě, když se politické trouby, které mě už desítky let okrádají a moje peníze rozdávají kdejakému línému papundeklovi, snaží ze mě udělat iditota na druhou a ještě mě sprostě vydírat. Vzpomínám si na podobné odporné vyděračské manipulo s jakýmsi utopeným migrantským hošíkem.

Poblblí sluníčkáři nás masírovali týdny, než se ukázalo, že si děcko utopil tatík sám, vlastní blbostí a arogancí. Proč ne, nevyrobí si jiné s některou ze svých manželek. A co kauza křesťanů, tedy údajných křesťanů známá jako přebarvený kravín. Tuším byli odkudsi z Iráku nebo Sýrie a dovezla je sem jakási křesťanská migrantská cestovka. Byli arogantní, hrubí, nevděční. Většina z nich je už zpět doma, nebo v Německu. Mám plné zuby syrských sirotků, těch uměle vytvořených, ve stylu když to nejde dveřmi, vecpeme vám sem tu lůzu oknem za pomoci odporného vyděračství. Pod pojmem sirotek si většina lidí představí ubožátko vyhublé, opuštěné, sotva pětileté v hadérkách plačící nad hrobečkem maminky a tatínka, hotový Jaromír Erben. Určitě ne klazany mutující z puberty které se nám sem kdosi neustále snaží vecpat.

Mimochodem v takovém věku je většina malých muslimů téměř schopna se ženit a plodit další zátěž pro evropský sociální systém a nepotřebuje českou rodinu. S dovolením o arabském světě něco málo vím a mohu konstatovat, že opravdového sirotka aby tam pohledal. Muslimské rodiny jsou klany někdy téměř o stovce lidí. Jakmile nějaké dítě ztratí matku či otce je tu zástup tet a strýců, kteří se ochotně postarají. Takže tihle strýci a tetičky ochotně a rádi půjdou do bohaté Evropy za chudáčkem sirotkem ale s tím, že je budeme živit my. Nemluvě o tom, že islám nefandí osvojení malého muslima nevěřícím. Osvojené dítě ze Sýrie utrpí kulturní šok a co dál? Dítě je už psychicky utvořené v šesti letech, což teprve před pubertou. Bude s ním česká rodina chodit do mešity a spolu s ním se ochotně obracet na islám (to je asi cílem) nebo ho vláčet do kostela a blbnout mu hlavu Ježíškem, za což se jim adoptivní synek (holčičky asi v nabídce nejsou)odvděčí rituálním podříznutím, neboť mu berou jeho víru.

Štve mě, když se mě někdo pokouší oblbovat a vydírat obrázky ubožáčků, kteří ve světě údajně hladoví. Většina těch fotek je zmanipulovaná, stará, upravená účelově. Fotobanka je moře, kde se dá lovit cokoliv a moderní prolhaní novináři to umějí. Dětičky ze slumů v jižní Americe, které si vesele hrají v blátě, přetvoříme na ubohé Syřánky čekající v lágrech na pomoc a ty, zlý, ošklivý bělochu koukej sypat koruny. Štvou mě vyděračské fotky údajně hladového černouška, spočívajícího v náručí vypasené matróny v čisťounkém hábitu, to vše doprovázené sonorním hlasem nějakého našeho českého prodejného komedianta, který mě nutí obracet šrajtofli na ruby. Dítě zřejmě strádá, ale hlady to nebude, když matka je tak vypasená. Nejspíš ho maminka nacpala čímsi, co dítě neumí strávit, dala mu napít vody z louže a dítě má břišní katar. Jen se k tomu nachomýtl šikovný manipula s kamerou a vyděračské video je na světě. Mimochodem obyvatelé rozvojových zemí na svých dětech nelpí ani z poloviny tak, jak by se zdálo. Řídí se heslem, jedno umřelo, bude jiné a leckdy se baví tím, jak se pomatení čeští lékaři bez hranic snaží zachránit děcko, které by černá matka nechala bez výčitek umřít.

Ale zpátky k syrským sirotkům, kterých mám už plné zuby. Proč jenom Syřany máme zachraňovat? Co takhle půl milionu malých Indů, Bangladéšanů, dětí z válečného Konga, dětí z bývalých postsovětských satelitů Gruzie a Arménie, dětí z Albánie a Rumunska, mimochodem tam je skutečných sirotků moře. Nemáme je sem přivézt všechny? A co tím vyřešíme? Nenechme se vydírat je to nedůstojné. Ano, mám už plné zuby syrských sirotků.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 5 456,44 Kč
Vybráno 15.43%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 26 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.