16.6.2015
Kategorie: Politika

Nenávistí proti „nenávisti“?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 16|06|2015

Tak se zdá, že naše cesta k multikulturnímu obohacení společnosti, fungujícímu sociálnímu státu a prosperující budoucnosti se tak nějak ztratila v houští plném „objektivních příčin neúspěchů“ či nepochopení a nedostatku nadšení „všeholidu“ pro nekonečné dobro, permanentně na nás páchané vyvolenými panáky „lidovědemogratické“ moci. Poslední dobou to začíná vypadat, že kupředu, levá odhodlaně kráčí již jen skupina pokryteckých vůdců a smečka na nich nějak závislých parazitických přicmrndávačů, kterým ještě přerozdělené platby z erárního daňového výpalného dokážou zatemnit mozek či zlomit morálku a páteř.

Většina společnosti však pomalu začíná, sice ještě poměrně tiše, ale stále hlasitěji, projevovat svoji nespokojenost se současnými praktikami sociálního inženýrství a populistických experimentů valících se z Bruselu i domácích vládních paláců, byť se zatím dokázala víceméně sjednotit pouze na řešení problému s násilným začleňováním afrických muslimských imigrantů, jejichž přijetí bez možnosti protestu a vyjádření názoru bylo dobrosery předloženo jako povinný standard řádného euroobčana. Zde, jak se zdá, byl kalich trpělivosti tradičního obyvatelstva přeplněn a oprávněné obavy z násilné invaze kultury, která si klade za cíl naši porobu, spojily velkou část společnosti ke konkrétním činům vzdoru a občanského odporu.

Multikulturní socialistický aparát se samozřejmě adekvátně vzteká. Miliardy ukradené produktivním daňovým poplatníkům už pomalu přestávají stačit i jen na potěmkinovskou tvorbu iluzí zářných zítřků a objevují se nespoutaní a Marx chraň! i svobodomyslní jedinci nebo spolky vystupující z unifikované řady europokroku a míru či se dokonce v nezávislých médiích vyskytují  štvavé články překračující hranice jednotné fronty dobra masových médií. Na tyto živly, vymykající se kontrole Velkého bratra, je tedy potřeba ukázat prstem a tak nějak po soudružsku jim jít po krku a pořádně s nimi zatočit.

143dc9d

V případě otázky multikulturního soužití jsou bojovým předvojem vrcholové politické soldatesky různé začleňovací „neziskové“ organizace, které ve strachu o svůj velmi prosperující dotační a grantový etnobyznys, kdy pouhým hýkáním od stolu dokáží ročně vydělat desítky až stovky miliónů státních korun, překročily již veškeré myslitelné mantinely racionálního uvažování i rovného charakteru. Vnitřní kolaborace jejich představitelů s falešným pokrytectvím dosáhla již takového stupně, že naprosto ztratili soudnost a smysl pro realitu, stejně jako jejich ikony ve státním aparátu, sypající jim do krmíku etnoeura či erární koruny.

A tak jsme svědky hysterického křiku o rasismu, xenofobii a nenávisti. Těmito přívlastky je osočován i náš zpravodajský deník po každém článku, ve kterém popisujeme děsivé skutky, které se dějí v místech, kde je vysoká koncentrace muslimských azylantů. Multikulturalisté neřeší jak je možné, že se popisované hrůzy dějí, ale jak je možné, že si o tom dovolíme napsat. Vždyť prý je to šíření poplašných zpráv, rasistický populismus, nenávistné štěkání, které prý nikomu nepomůže … Straší trestními oznámeními, dehonestací, násilím.

Budeme však znovu ustupovat těmto hlasatelům jediné správné „pravdy“? Řekneme si, oni by na nás v současné spleti zákonů a justiční džungle opravdu “něco našli”. Jsou to lidé s komunistickým myšlením i stylem práce a ještě si pamatujeme jak, taky podle platných zákonů, dokázal bolševik likvidovat vše co se mu znelíbilo. Nebyli to dříve „rasisté“ či „xenofobové“, ale agenti imperialismu či antisocialistické živly. Do stejné role se nyní snaží postavit multikulturní socialisté nás. Jednají z pozice politické mocenské nadřazenosti s paragrafy a silovými složkami v zádech. Nic jim nevadí, že společnost znovu uvrhávají do propasti morálního a ekonomického kolapsu. Hlavně když ještě nějakou chvíli budou moci dojit erární kravku. Po nás potopa! Socialismus a multikulturní míšení nebo smrt!

Nasrat, soudruzi! Věřím, že společnost snad nedopustí další totální krach. Že nedopustí, aby se lidem opět nakálelo na hlavu až do výše mozku. Že pochopí, stejně jako na vašem postoji k problémům s imigranty, kdy například doporučujete do každé domácí rodiny jednu přistěhovaleckou, či využití „zdrojů, které jsou“ na azylovou politiku ačkoliv velká část tradiční populace ryje držkou v zemi, aby poplatila všechny složenky, poplatky, odvody a daně, že vaše populistické kecy nejsou pro nás tím dobrem, které presentujete, ale naopak esencí čiré nenávisti k nám, mocensky nezaháčkovaným a nekolaborujícím s pokryteckým systémem dobra přes mrtvoly. A že to není jen o azylantech, o muslimech, o multikultuře.

Mocenská věrchuška se takto nenávistně chová k nesehnuté páteři společnosti ve všech sférách života. Viz Babišovi zloději živnostníci, Mládkovi paraziti, nebo Sobotkův „třídní boj“.  Doufejme, že čas to komunistické stigma z demokraticky většinové množiny mozků brzy vyhojí i právě díky reálným ukázkám rozporů mezi propagandou a činy, jako v případě současně rezonujícího problému s imigranty. Pak snad už nepomůže ani celá lidově močící vláda u pisoáru na lidovém festivalu. Byť si i vystojí „poctivě“ frontu. Hate free!

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 606,00 Kč
Vybráno 27.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 24 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
38 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.