SENIOR9
7.9.2020
Kategorie: Společnost

Nenávist vůči starým lidem roste

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Důchodci to cítí na každém kroku. Urážky v každé frontě ať je kdekoliv. V nemocnici, v obchodě, na úřadě atd. Hned se jim dostane urážek že oni mohou čekat, ale on pan či paní pracující čekat nemohou, protože musí ty staré, zbytečné lidi živit. Dostává se jim nezájmu po tři roky, pak přijde rok před volbami a je to ještě horší. Politici jim lezou v té době „hojnosti“ do zadku, někteří synáčci a dcerušky vyhrožují odseknutím končetin pokud rodiče nebudou volit podle přání svých povedených potomků.

Vodu rozvířilo 5 000,-Kč jako třináctý plat na Vánoce a dostal hodně hloupý název Rouškovné. Bouří se někteří důchodci, že peníze nechtějí ať je dají mladým. Bouří se mladí, že staří tohle nepotřebují. Tak se skvěle daří poštvat mezi sebou všechny generace. Korunu tomu nasadil Babiš když prohlásil, že senioři mají unikátní výhodu, neplatí daň z důchodu. Jakou daň si z toho důchodu asi představuje? 20%, 30% nebo více? Na to jen jen odpověď. Dejte jim důchod Němců, Italů nebo Řeků a oni vám rádi zaplatí i ty daně. Z té žebračenky se sotva uživí a ještě mají platit daně? To se pan Babiš asi zbláznil. Průměrný důchod bude od ledna činit 14 326 korun. Znovu opakuji průměrný! Pořád jsem mezi námi důchodci, co mají 8 000,-Kč a musí s tím vyžít a ještě poslouchat takové nehorázné řeči.

Co vy mladší o starých lidech vlastně víte? Žili v poválečné době, nadšeně budovali svoji zem a to zdarma. Po práci za pár korun chodili stavět školky, školy, obchody, protože chtěli pro svoje děti to nejlepší. Zvykli jsme si šetřit každou korunu protože tak je naučili jejich rodiče co si prošli válkou. Uměli si nekoupit spoustu věcí po kterých jen tajně toužili, ale věděli, že jsou přednější věci. Víte, že se dírky na panožkách nebo punčocháčích štupovaly a opravdu se nevyhazovaly? A když už byly hodně špatné, tak se nosily do práce. Pamatuji si jak ženy měly doma koše na prádlo. Jeden na špinavé, druhé na čisté nachystané na žehlení a třetí na zašívání. Pak po večerech, až by čas, zašívaly a štupovaly.

Nevíte o nich nic a chcete je soudit. Někde jsem četla, že by bylo nejlepší aby dožívali v domovech důchodců a uvolnili svoje místo ostatním. Pro tyhle mám jen pohrdání, protože z toho čiší jejich nevědomost. Nejlevnější domovy stojí přes 10 000,-Kč. Hodně staroušků na to ani nedosáhne a ti co dosáhnou, tak jin v kapse zůstane pár korun. Než něco plácnete, zjistěte si vždy ty správné údaje, protože jinak jste k smíchu i k pláči.

Co mě opravdu dostalo je pirátský návrh o pohřbívání osamělých starých lidí do společných hrobů. To je vrchol hyenismu. Takže bych pro měla návrh. Každý pirát zaplatí 4x do roku pohřeb nějakému starému člověku. Nakonec pro jen pirát. Každý kdo má plat kolem 100 000,- může se takto projevit jako člověk.

Vám, později narozených bych jen popřála, aby se vaši děti k vám chovaly tak, jak vy ke svým rodičům. Na závěr ještě dotaz. proč vám vadí pár korun navíc pro staré lidi na Vánoce a nevadí tím desetitisícové podpory pro ty, co pracovat nechtějí a nikdy nebudou. Ty si platíte královsky a stařečci jsou o polévce a chlebu. Tak si dál plaťte zbytečnosti, neziskovky, komedianty, politiky a začněte kopat těm starým společné hroby abyste ušetřili.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 14 821,54 Kč
Vybráno 42.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 707 times, 43 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,16 out of 5)
Loading...
politicon.cz
131 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.