SENIOR9
7.9.2020
Kategorie: Společnost

Nenávist vůči starým lidem roste

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Důchodci to cítí na každém kroku. Urážky v každé frontě ať je kdekoliv. V nemocnici, v obchodě, na úřadě atd. Hned se jim dostane urážek že oni mohou čekat, ale on pan či paní pracující čekat nemohou, protože musí ty staré, zbytečné lidi živit. Dostává se jim nezájmu po tři roky, pak přijde rok před volbami a je to ještě horší. Politici jim lezou v té době „hojnosti“ do zadku, někteří synáčci a dcerušky vyhrožují odseknutím končetin pokud rodiče nebudou volit podle přání svých povedených potomků.

Vodu rozvířilo 5 000,-Kč jako třináctý plat na Vánoce a dostal hodně hloupý název Rouškovné. Bouří se někteří důchodci, že peníze nechtějí ať je dají mladým. Bouří se mladí, že staří tohle nepotřebují. Tak se skvěle daří poštvat mezi sebou všechny generace. Korunu tomu nasadil Babiš když prohlásil, že senioři mají unikátní výhodu, neplatí daň z důchodu. Jakou daň si z toho důchodu asi představuje? 20%, 30% nebo více? Na to jen jen odpověď. Dejte jim důchod Němců, Italů nebo Řeků a oni vám rádi zaplatí i ty daně. Z té žebračenky se sotva uživí a ještě mají platit daně? To se pan Babiš asi zbláznil. Průměrný důchod bude od ledna činit 14 326 korun. Znovu opakuji průměrný! Pořád jsem mezi námi důchodci, co mají 8 000,-Kč a musí s tím vyžít a ještě poslouchat takové nehorázné řeči.

Co vy mladší o starých lidech vlastně víte? Žili v poválečné době, nadšeně budovali svoji zem a to zdarma. Po práci za pár korun chodili stavět školky, školy, obchody, protože chtěli pro svoje děti to nejlepší. Zvykli jsme si šetřit každou korunu protože tak je naučili jejich rodiče co si prošli válkou. Uměli si nekoupit spoustu věcí po kterých jen tajně toužili, ale věděli, že jsou přednější věci. Víte, že se dírky na panožkách nebo punčocháčích štupovaly a opravdu se nevyhazovaly? A když už byly hodně špatné, tak se nosily do práce. Pamatuji si jak ženy měly doma koše na prádlo. Jeden na špinavé, druhé na čisté nachystané na žehlení a třetí na zašívání. Pak po večerech, až by čas, zašívaly a štupovaly.

Nevíte o nich nic a chcete je soudit. Někde jsem četla, že by bylo nejlepší aby dožívali v domovech důchodců a uvolnili svoje místo ostatním. Pro tyhle mám jen pohrdání, protože z toho čiší jejich nevědomost. Nejlevnější domovy stojí přes 10 000,-Kč. Hodně staroušků na to ani nedosáhne a ti co dosáhnou, tak jin v kapse zůstane pár korun. Než něco plácnete, zjistěte si vždy ty správné údaje, protože jinak jste k smíchu i k pláči.

Co mě opravdu dostalo je pirátský návrh o pohřbívání osamělých starých lidí do společných hrobů. To je vrchol hyenismu. Takže bych pro měla návrh. Každý pirát zaplatí 4x do roku pohřeb nějakému starému člověku. Nakonec pro jen pirát. Každý kdo má plat kolem 100 000,- může se takto projevit jako člověk.

Vám, později narozených bych jen popřála, aby se vaši děti k vám chovaly tak, jak vy ke svým rodičům. Na závěr ještě dotaz. proč vám vadí pár korun navíc pro staré lidi na Vánoce a nevadí tím desetitisícové podpory pro ty, co pracovat nechtějí a nikdy nebudou. Ty si platíte královsky a stařečci jsou o polévce a chlebu. Tak si dál plaťte zbytečnosti, neziskovky, komedianty, politiky a začněte kopat těm starým společné hroby abyste ušetřili.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Stanislava Urbancová 300,- Kč, Jana Nováková 500,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 115,- Kč
Vybráno 43.18%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 425 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 4,16 out of 5)
Loading...
131 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)