free2svoboda
27.8.2021
Kategorie: Společnost

Nenávist a svoboda

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝŽivot člověka má několik stupňů a stále se vyvíjí. První dny po narození jsou určitou formou boje o život, protože dítě naprosto mění prostředí, ve kterém se nachází. Z bezpečí mámina bříška rovnou mezi dravce v podobě virů, bacilů, bakterií a dospělých lidí. Další roky jsou věnovány nasávání informací, získávání dovedností a vytváření vlastní individuality. Puberta je obdobím vzdoru a získání povědomí o vlastní osobnosti. Po všechny tyto roky je vcelku běžné, že je s dětmi manipulováno v rámci jejich výchovy. V dospělosti už by vše mělo být jinak.

Pokud nechápete první odstavec, bude vysvětleno. Žijeme v té nejšílenější době. Manipulace s povědomím lidstva dosáhla spektakulárních rozměrů. Uměle vytvořená nemoc předurčená k vypuštění vakcinačních týmů, které mají vytvořit tlak na obyvatele Země natolik silný, že si dobrovolně většina z nich v přesvědčení konání dobra začne kopat vlastní hrob. A navzájem se přitom podporovat a fandit si. To vše za dohledu čistých, tedy elit. K dospělým lidem se tyto chovají povýšeně a snaží se je vychovávat. A kdo neposlechne, hrozí mu trest v podobě vymazání z listu pozvaných na schválené akce a události. K ruce mají média, zákony a peníze. K tomu jsme se dopracovali.

Absolutní ignorace faktů a reálných dopadů špatných rozhodnutí je strašidelná. Ještě více to, že se v tom točí takové množství peněz. Zkorumpovaní politici, dobře zaplacení pseudoodborníci a propagátoři, královsky odměněný zdravotnický personál. Přeplacené neúčinné a nebezpečné jedy v stříkačkách, tuny ostatního zdravotnického a ochranného materiálu. Dluhy vystřelené do nadpozemských výšin a ekonomika státu, potažmo poloviny světa v troskách. Rozvrácená společnost, vztahy rozstřílené na hadry. Podlomené zdraví mnoha idealistů věřícich slovům výše uvedených agitátorů, v mnoha případech smrt, případně čekání na ni, ovšem v naprosté nevědomosti a s naivním úsměvem. To je dnešní doba.

Neochota podřídit se ďábelskému plánu má nedozírné následky. Stačí se nyní podívat na Austrálii, kde se pořádají hony na neočkované a na jejich děti. Nebo na Nový Zéland, kde kvůli údajně dvěma desítkám pozitivních, nikoliv nemocných, spustili drsný lockdown. Do USA, kde se pro zdravé mladé lidi zavřely vrata škol. Či na Francii, kde vakcinaci odmítající sportovce prostě nepustí na hřiště či do posilovny a řadu pracovníků do jejich zaměstnání. Na Řecko, ve kterém bez správné ,,bumážky” nesmíte na jídlo, úřad či do klubu. Do Izraele, kde i přes celoplošnou očkovanost covid údajně nadále řádí. či snad do našich dětských domovů, ve kterých bezbranné děti napouští mRNA jedem. Dalo by se ještě pokračovat, ale proč, když hloupí naslouchají vychytralým a přemýšliví jsou za konspirátory? Lze vůbec rozlišit, kdo je chytrý a kdo hlopupý, nebo je to nikoliv o IQ, ale o ochotě překonat lenost a bojovat sám za sebe a své děti?

Většina očkovaných podlehla čistě ze zištných důvodů. Zbytek jsou až na výjimky skuteční morální zbabělci, kteří si zkusili dodat odvahy a nyní se cítí být nadřazenými. Neochota vyčkat a riskovat se jim pravděpodobně vymstí, je to otázkou času. Bohužel jsou však i tací, kteří byli doslova přinuceni, aniž by dostali možnost výběru. Zde je na místě nenávist vůči strůjcům diktatury namířené proti veěkerým svobodám, logice a lidskosti. Celá ta mašinérie byla velmi dobře připravena a za pochodu utahují šrouby. Bezprecedentní cenzura, strach šířený na všechny strany včetně do prostředí lékařů, kteří nejsou ochotni se podílet na covidfašismu. Jedou v tom jak lékařská, tak i advokátní komory.

Vážení čtenáři, vzhledem k nabytým vědomostem a schopnosti pospojovat si řadu faktů, která se cenzoři snaží okamžitě přefiltrovat a mazat, je třeba udělat vše pro zastavení dalších kroků vedoucích k naší prohře a totální ztrátě svobody a vlastní suverenity. Není možné dopustit, aby se k nám někteří další lidé, a to ať mají uniformu či nikoliv, chovali jako k méněcenné zvěři. Vakcinace není k našemu prospěchu, má nás postupně zmodifikovat do programu maximální ovladatelnosti, selekce a nakonec povede k vymření. Nelze již nadále trpět dehonestaci a urážky od těch, kteří samotní mají před sebou nepříliš dobrou budoucnost. Nikomu nepřejme nic špatného, ale uvědomme si, že jsou to oni, kdo nás ohrožují. A tak k nim přistupujme. Je třeba se rvát. Tak už si nic nenechávejme líbit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 466 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)