zemanrouska2
26.8.2020
Kategorie: Společnost

Nenávist a pohrdání ostatními napříč českou společností s čím dál větší silou

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Pan prezident Zeman si včera zlomil ruku. To je politováníhodná událost pro každého, je to bolestivé a silně omezující. Ještě víc politováníhodná mi ale přijde diskuze, kterou tato událost vyvolala.
 .
Spousta lidí se tomu vysmívala, nebo mu to dokonce přála. Přijde mi děsivé, jak moc se naše společnost změnila od doby, a není to tak dávno, kdy jsme měli také vážně nemocného prezidenta. Prezidenta, který také chodil o hůlce a to neměl ani neuropatii nohou. Nechci teď hodnotit výkony, zásluhy, ani chyby obou státníků. Oba jich měli dost a s oběma jsem v mnohém nesouhlasila. A nejsem určitě sama.
 .
Tomu současnému se často vyčítá, že je to jeho chyba, vždyť je to on, kdo naši jinak pokojnou společnost rozděluje. Nemyslím si to. Naše společnost je rozdělená z mnohem závažnějších důvodů a mnohem, pan prezident promine, většími hráči. Těmi hráči jsou vliv neomarxismu, multikulturní šílenství, až chorobná nenávist vůči Rusku, podřízenost zahraničním lobby a cizím zájmům. A důsledkem toho všeho je mimo jiné neúcta a pohrdání starší generací. Generací, která tento svět pro nás budovala a která už podobné věci zažila, byť z jiné stránky. Společnost začala štvát děti proti vlastním rodičům, protože konzervativní názory se dnes nehodí. A to se jednou vymstí úplně všem.
 .
Lidé, co mluví o svobodě, úctě a ušlechtilých hodnotách, si teď neváhají “kopnout” do starého člověka, protože mají pocit, že se to smí. A to je právě ta věc, ve které by měla být společnost jednotná. To jsou pro mne hodnoty, které by ji měly spojovat. Křesťanské hodnoty. Jsou totiž věci, které by měly být špatné a nemorální vždycky. A pak si klidně nesouhlasme, polemizujme nebo i lehce zanadávejme. Rozporujme názory toho, či onoho člověka, diskutujme. O tom je přece skutečná demokracie. Ne o dehonestování jiných a vnucování toho jediného správného názoru.
 .
A panu prezidentovi přeju brzké uzdravení.

 

 

 

 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 598 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
123 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.